-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Ewa, jaka elokwentna rozmowa z psem - "szzzzzzzzzukaj !" :evil_lol:
-
Coś dawno mnie nie było :diabloti: [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/7555/dsc0519bgob1.jpg[/IMG]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='Tinka:)']mylisz się :cool1:[/QUOTE] Grzeszysz.. :cool1: -
magia BW.. :roll: Lajkonik - legendarny smak :eviltong: [IMG]http://img122.imageshack.us/img122/1363/dsc1662ea6.jpg[/IMG]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='Tinka:)']ślepota:cool1: ja widzę, czarno na białym:cool1:[/QUOTE] JASZCZURKA JEST TYLKO JEDNA :diabloti: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Pfff... jaszczurki to ja tam nie widzę :diabloti: -
[quote name='LeCoyotte']oby z tego kiedyś glamour nie wyszło:evil_lol:[/QUOTE] Do galmoura to mi jeszcze dalekoooo :eviltong: Ale myślę, że łyknąc warto wielu rzeczy.. a to takie czyste próby i błędy - ot chciałam Wam pokazać ;) Nie umiem operować kolorami. [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/7555/dsc0519bgob1.jpg[/IMG] Lepiej, co?
-
[quote name='ariss']fajna czarnula:loveu:teraz to już śniegowe fotki powinny być,a tu u Was tak cieplutko:loveu: portret też fajny:loveu:ale sobie wypucowałś buzie w PS;)tak mi się troszke od szyjki odcina,ale może przesadzam,albo jeszcze wczorajsze % mi się na oczy rzucają:evil_lol:[/QUOTE] no tak coby cieplej było ! :multi: może wiosna wróci.. :roll: Nie, nie picowałam dosłownie, bawiłam się filtrami w PS-ie. W końcu wciąż się uczę.. ale dziękuję za uwagę, postaram się to poprawić/naprawić ;)
-
Samba zachwycona widzę :evil_lol: Niuchacz śniegowy :multi:
-
[B]eria[/B], ja myślę, że to jest jak.. hobby :evil_lol: [B]weszka[/B], witam witam :multi: oby mi się skończyc udało.. wtedy też będe sobie zazdrościć ;) ale spełnianie marzeń to coś nierpawdopodobnego.. :loveu: A teraz jaszczurka.. [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8449/dsc0702iiiip6.jpg[/IMG] Portret. ni mo :evil_lol: Nie lubię, nie umiem portretów w kolorze. Miłego weekendu wszystkim ! Ja dzisiaj odpoczywałam po hardkorowym tygodniu.. Nie posprzątałam. Nie pokroiłam żarcia dla jaszczurki. Nie wywaliłam śmieci. Nie uczyłam się. I cały dzień chodziła w piżamie :loveu::multi: A jutro młyn od nowa..
-
[quote name='ariss']można znaleść fajną suńke,tylko trzeba troszke pogrzebać w necie:evil_lol:ale niestety jest ich mniej niż psów:placz:[/QUOTE] Prawda jest taka, że nie mam szanse na zagraniczengo szczeniaka.. :shake: Zresztą rozmawiałyśmy o tym.. I gdyby kiedyś udało się z Flavago.. :loveu: albo po Gassce :loveu:
-
[quote name='ariss']To jest Funny Face Grand Calvera:loveu:fajna suńka:loveu: tu masz więcej jej zdjęć [url=http://www.cindylandkennel.com/funny_face.htm]Funny Face[/url][/QUOTE] nono bardzo sucza ta suczka :multi::loveu: postęp - to już trzecia suka która mi się podoba :evil_lol:
-
[URL="http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/snaucer33_copy.jpg"]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/snaucer33_copy.jpg[/URL] Piękności :mdleje: Suka? :loveu:
-
[quote name='malawaszka']hahaha no nie mogę :roflt: głodziłaś ją przez tydzien przed tym filmikiem???? hahah musiałabyś zobaczyć jak Luna się modli nad miską :lol: ona po kawałeczku gryzie, połyka, rozejrzy sie, i następny kawałek, gryzie, burczy na Pepę która już dawno swoje zjadła i stoi i lipi sie na Lunkowe :evil_lol:[/QUOTE] Hmmm jakby to ująć, tutaj to ona właściwie już tylko wylizuje miskę - prcedura ta trwa jakieś 15 minut - samo jedzenie 15 sekund.. :mdleje:
-
[quote name='ariss']Najlepiej psa zobaczyć na żywo,czasem można się zszokować:eviltong:i w pozytywną strone i niestety w tą negatywną:roll: czyli postanowione,jedziesz z nami na światąwke 2009:multi:,ale nie martw się wyprawa krótka bo tylko na Słowację:diabloti:[/QUOTE] Dlatego zanim szczonka sobie sprawię dokładnie pooglądam te nasze średnie cuda i niecuda :diabloti: hahaha. chyba na piechotę wyruszę miesiąc wcześniej :evil_lol::eviltong:
-
Jaszczurka ostatnio zawędrowała z miską do dużego pokoju :evil_lol: Nie wiem jak pokonała próg w kuchni, nie wnikam :mdleje: Witam wszystkich ! Jestem wykończona, wycieńczona i wypompowana z energii.. :mdleje: Histo jak to histo, napisałam wszystko, ale czy to wystarczy to sie okaże za tydzień.. Teraz tydzień stresu tylko.. :shake:
-
[B]Aniu[/B], już PO histo, jeszcze nie ma co oblewac, więc czekamy na opisy co i jak i dlaczego :diabloti: A ja pozwoliłam sobie zajerzeć na temat o pielęgnacji pudlej sierści i powiem tyle - myślałam, że przy sznaucerze jest dużo roboty :-o Ale sznaucer jak widzę to szalenie praktyczny pies :evil_lol::lol: [B]Pasavera[/B], jaszczurka nie uznaje zabaw z innymi psami na przykład.. dla niej istnieje tylko piłka i ja :mdleje: więc ile psów tyle chakaterów.. Wczoraj chciałam ją trochę pomęczyć na kawałki kolacji, ale podniosła buntowniczy alarm i myślałam, że wyjdzie z siebie, więc dałam sobie pokój.. :eviltong: Wędrownik miskowy :eviltong: [url=http://s498.photobucket.com/albums/rr349/non_umbra/?action=view¤t=Wideo017.flv]Wideo017.flv - Video - Photobucket - Video and Image Hosting[/url]
-
No właśnie, wdzędzie te ptaki i ptaki, a jak juz ptaka nie ma to pokraka :evil_lol: :eviltong: Gassska rewelka, a wszystkie 3 razem - Falvago to moja nadzieja :loveu: El Passo wygląda inaczej na tej fotce a inaczej na tych na stronce :-o Ale piękny pies.. :loveu: Tak czy siak, wypadałoby się wybrać na wystawę z pożądną stawką czarnych średniaków, bo żadne zdjęcie tego nie zastąpi.. :shake: Czekam na ciąg dalszy jak odpoczniesz :eviltong:
-
[URL="http://images45.fotosik.pl/32/75f7ddb96f213400.jpg"]http://images45.fotosik.pl/32/75f7ddb96f213400.jpg[/URL] sie wieee :loveu::loveu::loveu:
-
te dwa :cool3: [URL="http://images42.fotosik.pl/32/ef4512ede74a27da.jpg"]http://images42.fotosik.pl/32/ef4512ede74a27da.jpg[/URL] [URL="http://images50.fotosik.pl/32/72a4fce4cce7e4a0.jpg"]http://images50.fotosik.pl/32/72a4fce4cce7e4a0.jpg[/URL] Ewa, kochana jesteś :multi::loveu:
-
Ale mają ogony :eviltong::evil_lol: jeszcze miniatura jak miniatura, ale średniak z takim zakrętasem, to porażka :eviltong: Ten ostatni całkiem fajny :cool3:
-
[quote name='ariss']Bardzo fajny psiak:loveu: to jest Fuego Von Manzenbach- wygrał teraz w Poznaniu:diabloti:[/QUOTE] Ma sie ten gust, cooo? Tylko, że to pies.. :placz:
-
[URL="http://images50.fotosik.pl/32/64b2a8e10cecdc48.jpg"]http://images50.fotosik.pl/32/64b2a8e10cecdc48.jpg[/URL] Don Diego :eviltong: Ten ten ten !!! [URL="http://images29.fotosik.pl/297/6cf835516a16d9f1.jpg"]http://images29.fotosik.pl/297/6cf835516a16d9f1.jpg[/URL]
-
[quote name='ariss']Justa,ale esej mi machnełaś:evil_lol:dziś czasu nie mam ale może jutro wstawie kilka fot z zeszłorocznej parady sznaucerów może któryś Ci się spodoba;) Gasska ma sierś jak "owieczka"nie jest idealnie prosta;)a tamta suczka ma prosty włos.Oj tak są inne!!!!w podobnym typie jest ta czeska (śliczna)suczka o której rozmawiałyśmy! Jak poszedł Ci egz????? eria,do mnie najpierw miał trafić pies:diabloti:ale urodził się tylko jeden:angryy:ale jestem szczęśliwa i teraz będę miała tylko suczki:loveu: LeCoyotte,ja tam nic nie widze,zasugerowałam się wypowiedzią Justy;) im więcej zdjęć jej(znaczy psa nie Justy:evil_lol:) widze tym mniej mi się podoba...jakaś strasznie długa się wydaje:roll: ja też wole gass:loveu::loveu::loveu: dobra uciekam bo nic zaraz nie załatwie!!![/QUOTE] No to ja czekam na zdjęcia.. Mnie też się mniej już podoba na tych fotkach od Kojota.. :shake: I weź tu takiej dogódź :evil_lol: Egzamin? Napisałam wszystko i większych problemów nie miałam.. A jak poszło to sie okaże, jak sprawdzą, bo z tym to różnie bywa :shake:
-
[quote name='Cerber'] No ale dostałam odpowiedź, więc dzięki, wiem, ze muszę (raczej nie muszę, ale chcę) kupić nową smycz.[/QUOTE] Możesz też powykłócać się ze sklepem, że dają zdjęcia nieadekwatne do możliwości zamówienia..