-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Rewelka [URL="http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/DSC_0051_640.jpg"]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/czerwiec/DSC_0051_640.jpg[/URL] Chociaż widziałabym mniej dołu :cool3: Nowy sprzęt i nic się nie chwalisz? Nikooooon? :loveu:
-
[quote name='LeCoyotte']gdzie to jest:o?! zaraz tam jadę:diabloti: albo nie, Ty mi zrobisz piękne krajobrazy:diabloti:[/QUOTE] Haha myślałam, że powiesz - jadę z Wami :evil_lol::diabloti:
-
[quote name='Tinka:)']Jeżeli to będzie coś z terrarystyki, ewentualnie o psach/kotach/rybkach/królikach to ja się nie obrażę :diabloti: a szczurzy... ja nie wiem jak on to robi... godzinka biegania za piłką, za chwilę 1.5 godzinki biegania przy rowerze a ten dalej chce za piłką latać :stupid: no to se polatał... pół godzinki... bo się więcej mi nie chciało :diabloti: żeby jeszcze z przerwami dłuższymi, ale to było max. 5 min:cool1:[/QUOTE] Ja wiem, że to strasznie pobieżne wyszło i niedopracowane, ale zwyczajnie nie mam ani ochoty ani czasu w czasie sesji wgłębiać się w temat gadów, płazów tudzież innych robali :shake: Pewnie co semestr będe miała równie cudny przedmiot jak 'chów zwierząt egzotycznych i akwarystyka' więc zostaniesz moim recenzentem i słownikiem :diabloti: Mam jeszcze zeszłosemestrową pracę na temat 'sposoby nieetycznej hodowli zwierząt na wybranych przykładach' jakbyś chciała :cool3::evil_lol: A co do Grama.. kiedyś Ci tego zabraknie.. O ile pies ma umarkowaną ilość energii, to tak tej różnicy się nie dostrzega. Ale jak wszędzie go pełno i ma niespożyte siły, nagle widzisz, że sił jakby mniej, że wysiłek trzeba ograniczać, bo potem źle się czuje - to nie jest łatwe. Ja wcale nie czuję ulgi.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']jeszcze jakbyś mnie batem pogoniła do tego to byłoby super :lol:[/QUOTE] Zobaczysz.. Przyjdę i będę Cię gnębić żebyś Lunę odgruzowała:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Tinka:)']jest też coś takiego: [SIZE="1"](powinno być mącznika)[/SIZE] ale terrorysty nie przebije nic :evil_lol:[/QUOTE] Na przyszłość dam Ci wcześniej do sprawdzenia :evil_lol:
-
wolę udawać, że to KOBIECE ŚWIRGOLENIE :diabloti: moja mama ostatnio do mnie - nie krzycz tak, bo sie pies bedzie ciebie bał.. :cool1:
-
To będą mieli prowadzący ubaw - bo już wysłałam tą pracę :mdleje: :lol:
-
Aniu, piękny podpisik..
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']Justa - też hameryke odkryłaś - ja wiem, że nie powinnam, ale cóż z tego :lol: za każdym razem sobie obiecuję, że wezmę się za to wcześniej, ale cóż z tego :lol:[/QUOTE] Eeeeeeej... chciałam być pomocna, a Wy tu pfff.. :placz:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Hahaha.. mnie zawsze rozwalają spojrzenia przechodniów kiedy tak KOBIECO ZAŚWIERGOLĘ do galinki "STÓJ!" tudzież "FEEEE!" :diabloti:
-
Jestem PO :mdleje: Wszystkie części ciała mam i ona i ja. I faktycznie, nie jest tak trudno ;) W wielkim skrócie: Przedpiersie i szyja spoko, zrobiłam jej tylko łysolca przy wicherku. Uszy o dziwo najlepiej ze wszystkiego :loveu: Policzki - nie mam pojęcia jak jej tam to wyciąć i chyba się zagalopowałam i za daleko wycięłam.. Tyłek również spoko - no chyba. Pewnie jak ją Ewa i Sylwia zobaczą to się za głowę złapią :evil_lol: Jutro jakieś fotki może popełnię, to mi powiecie jak duży dramat popełniłam :eviltong:
-
[B]Mateusz[/B], no jak nie ma? A miłość? :loveu: [B]Agnes[/B], szczerze mówiąc myślałam, że mnie nie wezmą - a tu taka miła niespodzianka, w poniedziałek tylko BHP, we wtorek książeczkę sanepidu muszę przedłużyć, podpisać umowę i do pracy rodacy :diabloti: A, jeszcze w międzyczasie zdać sesję :evil_lol: [B]madziorka[/B], nic mi nie mów.. jestem tak wykończona po mijającym tygodniu, a tu jeszcze wiecej roboty :mdleje: Całe szczeście udało mi się zaliczyć fascynujące przedmioty w stylu biostatystyka, łacina tudzież biochemia. Ale to tylko podstawa góry lodowej.. anatomia i histo :mdleje: [B]Sylwia[/B], uważałam na newralgiczne miejsca, a jaszczurka nawet nie doprowadziła mnie do szału jak się spodziewałam.
-
[B]Sylwia[/B], wiem już mnie Ewcia przestrzegła.. dlatego zacznę od szyji i tyłka :mdleje: Podobno tam sie nie da właściwie zaciąć.. ale znając moje zdolności :placz:
-
[quote name='malawaszka']to idziesz pracować do MC dla przyjemności? :evil_lol: ale teraz poszalejesz maszynką :cool3: biedne Galciątko:placz::lol:[/QUOTE] Muhahha no pewnie, w celach charytatywnych :evil_lol: Biedne, tym bardziej, że zostajemy same na weekend.. :diabloti:
-
[quote name='ariss']:crazyeye:dlaczego...bierz się do roboty:diabloti:[/QUOTE] Ej bo to niebezpieczne narzędzie jest :placz: Galinę uszkodzę albo w najlepszym wypadku oszpecę :placz: [B]Matusz[/B], pieniądze to nie wszystko ! :eviltong:
-
poszło mała :razz:
-
[quote name='Matusz']tia...:roll::roll:[/QUOTE] A mówiłeś, że nie wrócisz :diabloti:
-
hahahha, galina przeszła już chyba wszystkie weterynaryjne - to powinna się świecić jak żarówka :evil_lol:
- 21590 replies
-
O jaaa.. przyszła maszynka - jestem przerażona :mdleje: :placz:
-
[quote name='Matusz']dobrze, że Tobie się udało tele na miesiąc, mnie się nie udało...:-([/QUOTE] a chciałeś do MC?
-
[quote name='Tinka:)'] i tak chcę poczytać! :diabloti:[/QUOTE] To dawaj maila, wyślę Ci :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']aha i chyba ostatni raz tak skubię Lunę - dziś kawałek dupki i po kawałku na kazdym udku i dość mam i ja i ona - masakra - tam jej się za mocno te włosy trzymają albo nie wiem co bo nie jest tak łatwo jak w innych miejscach :shake: chyba, że następnym razem nie będzie miała aż tyle tego futra misiowego :roll: bo norrrmalnie już mi się nie chce, ale szok - okazało się, że Luna wcale nie jest taka gruba jak się mogło wydawać :lol:[/QUOTE] A mnie się wydaje, że nie powinnaś doprowadzać do takiego stopnia zamisiaczenia, jak włos krótszy to łatwiej się rwie - przynajmniej u nas tak było. Próbowałaś lateksem? :razz: Trzymma kciuki, żebyś następnym razem do weta nie zaspała :lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
O jaaaaa ale on się pięknie błyszczy:loveu: Ten dusiciel rzecz jasna ;) U mnie niedługo będzie można podziwiać wydziobaną i miejscami wyłysiałą Galinę :evil_lol:
- 21590 replies
-
Hmm.. a czemu Azutek w kagańcu? :crazyeye:
-
Nie ma czym się chwalić - wracam do MC. Tylko bałam się, że nie zatrudnią mnie tylko na miesiąc, ale mam fajnego kierownika, który pamięta mnie z zeszłego roku i dzięki temu się udało. Trzeba troszkę zarobić, rodziców odciążyć, na wakacje odłożyć.. Choć przyznam, że już jestem potwornie zmęczona, więc nie wiem co to bedzie jak od razu po sesji do pracy pójdę :shake: