Jump to content
Dogomania

Justa

Members
  • Posts

    8398
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Justa

  1. A wyjmujesz ją już? Liże Cię po ręce? :loveu: Dostałam 3 z egzotyków - bo nie chodziłam na wykłady :diabloti:
  2. Ja już trzymam kciukaski ! :multi::loveu: A co do Ewy - psy ją kochają, więc nie ma obaw ;)
  3. dziekuję wszystkim !!! :multi::multi::multi: jeszcze jutro tak trzymajcie a raz na zawsze pożegnam się z histologią i embriologią :loveu:
  4. Przecież tam śmierdzi nawet jak się przechodzi :mdleje: No ale cóż - mówią, ze Warszawiacy odporni na zatrute środowisko, to może ich psy też? :roll:
  5. [quote name='Tinka:)']Justa, przecież umiesz ;) :kciuki:[/QUOTE] Tylko, że w tym wypadku to może nie wystarczyć :placz: Test jest jednokrotnego wyboru, jednak wszystkie odpowiedzi mogą być poprawne :mdleje: Należy TYLKO wybrac ta najpoprawniejszą :placz:
  6. Ooo to ta śmierdząca rzeka :evil_lol:
  7. Muhhahhha to ten film "co tak zesztywniałeś" "nie miotaj się! przecież zdechłeś" :loveu::evil_lol::loveu::evil_lol: Martyna, apeluję o kolejne filmy z komentarzami :loveu:
  8. :placz::placz::placz:
  9. [quote name='malawaszka']a czemu nie masz szumów przy takim długim czasie? :roll:[/QUOTE] A na szumy nie wpływa głównie ISO? Przecież Kojot ma aparat na statywie, więc naświetlając 15 minut może sobie wogóle ISO odpuścić i mieć na 100.
  10. Błagam, trzymajcie jutro kciuki.. :placz:
  11. [URL="http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_2576kopia.jpg"]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/DSC_2576kopia.jpg[/URL] Coś Ty zrobiła mojemu biednemu Gramutkowi? :placz: narzuta wyrób IKEA? :diabloti:
  12. Justa

    Brutus i Salma ;)

    [URL="http://images48.fotosik.pl/143/3c50e882bc976391.jpg"]http://images48.fotosik.pl/143/3c50e882bc976391.jpg[/URL] Nery sobie przeziębisz dziecino :diabloti:
  13. więcej więcej ! :loveu:
  14. żyjecie? :roll:
  15. [URL="http://i298.photobucket.com/albums/mm278/Artemis_Wodz/choko%20chokolade/ATDSC_0451.jpg"]http://i298.photobucket.com/albums/mm278/Artemis_Wodz/choko%20chokolade/ATDSC_0451.jpg[/URL] A Sid to największy ze wszystkich :eviltong: Może mnie oświecisz, czy bordery powinny miec uszy klapnięte czy stojące? Bo co jeden to inne ma i już zgłupiałam :mdleje:
  16. Justa

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'] [I][B]JA Sama się zdziwiłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a moja mama to już w ogóle:evil_lol: ciekawa jestem min ludzi na poczcie :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] Listonosz nie oczekwiał podpisu od samego odbiorcy? :evil_lol:
  17. Jestem do tego stopnia sfrustrowana, że codziennie biegam po 10km.. :placz: Błagam, trzymajcie kciuki w poniedziałek, bo czarno to wszystko widzę.. :shake: [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8697/dsc0848s.jpg[/IMG]
  18. Ależ u Ciebie na tych polach jasno :cool3: Fotki :mdleje: :loveu:
  19. Gdzie Wy? :placz::placz::placz:
  20. [quote name='Od-Nowa'] a ciekawe czy teraz już zrywasz się ze szmatką wycierać brodę małej Vesper. Powiem Wam,że byłam zadziwiona jak siedziałyśmy z Weszką spokojnie w pokoju i rozmawiałyśmy a nagle Weszka się zrywa i biegnie po szmatkę. I stoi z nią.... pytam co się stało, a Weszka na to,że czeka aż Dirki skończy pić.... by wytrzeć brodę :lol::evil_lol: właściciel nie-sznaucera nie pojmie tych uroków :evil_lol::loveu:[/QUOTE] Muhahhhha :lol: To ja już wolę mieć powódź w kuchni :eviltong:
  21. [URL="http://img189.imageshack.us/img189/1134/dsc0982l.jpg"]http://img189.imageshack.us/img189/1134/dsc0982l.jpg[/URL] O litości :loveu: :loveu: :loveu: Rozbrajają mnie takie zdjęcia.. i moje dzieci na pewno (!) będą wychowywać się z psami :p A co do wzbudzania zainteresowania.. Pewnie niektórzy się w czoło pukają, co? :evil_lol: Mnie się marzy piękny duecik - czarne mini + czarne średnie. Mam nadzieję, że się ziści :loveu:
  22. Hmm.. no Waszka też ma rację, bo trymować się powinno tylko ten włos co jest już właściwie martwy - po prostu pomóc mu wyjść. Ja może doświadczenia w tym dużego nie mam, ale na pewno raz do roku caluśką wyskubię ;) Pepa wygląda na tym zdjęciu jak podpórka dla dumnej i bladej :evil_lol: A Lunetka - coś mi ten widok przypomina :evil_lol: A ja ostatnio złapałam się na postępującej chorobie psychicznej.. Codziennie (CODZIENNIE) wieczorem jak kłade się spać, poprawiam psu poduszeczkę, daje buzi w czółko i mówię 'dobranoc' :mdleje:
  23. [quote name='lolka75']popaczalam na youtube na skubanie sznaucerka:roll:. Kurde troche to brutalne:-(. Naprawde to ich nie boli?[/QUOTE] Hmm.. Zważając, że pies potrafi w czasie rwania zasnąć ? :diabloti:
  24. [quote name='Tinka:)']i tak najlepiej zacząć od prostego gada- generalnie najprostsze w hodowli są właśnie gekony lamparcie[/QUOTE] idealne dla początkujących terrorystów :evil_lol:
  25. Co do filmiku - będą z małej ludzie :loveu::loveu::loveu: A ja poproszę o jakieś piękne foty :diabloti: Najlepiej całej trójcy :diabloti:
×
×
  • Create New...