-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Polecam odwiedziny u Justy, choć może nie w weekend :diabloti: Z drugiej strony jak wychodziłam to było pusto :p Kurczę, wiem, że trzeba kiedyś przestać chować ranę pod opatrunkiem, ale z drugiej strony boję się, że jak zostanie sama skarpeta to uzna, że nic tam nie ma i zacznie to lizać przez kaganiec nawet :shake: Zresztą widziałaś jak to wygląda, jest mała ranka, ale JEST i krwawi i się sączy, ostatkiem sił :diabloti: to jest kwintesencja tego psa - u niego z małych pierdołek zawsze powstają mega problemy, dlatego tak się tym martwię, bo wiem, że wystarczy chwila nieuwagi, żeby znowu się rozbabrało na amen.[/QUOTE] W weekendy jest ten problem że w niedzielę jest dwóch specjalistów - kardiolog i ortopeda i ludzi jest tłum. Dziś był wyjątkowy sajgon, przez caly dzień 4 osoby w kolejce zapisane konkrtenie do nas :mdleje: Co przyjęliśmy jednego pacjencika to pojawiało się 2 kolejnnych. Wyszłaś o 20, a my o 20 kończymy dyżur ;) Za 2 dni spróbuj z tą samą skarpetą. Może na początku jak będziesz w domu i będziesz go miała na oku. Może uda się go oszukac i pomyśli, że skarpeta jest niewarta lizania bo wciąż jest tam kuku. To musi zacząć oddychać ! I tak sobie myślę, że jeśli nie ma problemu żeby został w kagańcu w domu to może jak będzie sie interesował to sprobuj mu zakładać kołnierz? Sprawa do przemyślenia ;) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']a dostanę autograf? :loveu:[/QUOTE] Dobra.. bez takich mi tu.. podchodów - na co potrzebujesz receptę? :diabloti: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']Bruma już częściowo podrzucona, więc będę bez niej :diabloti:[/QUOTE] Czyli co? Sama chcesz ze mną zdjęcie? :p -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Aleks89']Brumę to ona akurat usiłuje komuś podrzucić:diabloti:[/QUOTE] Czar prysł.. :shake: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']spoko, w weekend wpadam do wawki :diabloti:[/QUOTE] Przyznaj się - chcesz żeby Bruma miała równie wspaniałe zdjęcie ze MNĄ :razz: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']ja myślę, że to raczej nieodparty urok osobisty :diabloti:[/QUOTE] Bioenergia - zapraszam na konsultacje 4 razy w tygodniu :diabloti: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Unbelievable']Justa jaka różowa :loveu: nawet zegarek pasujący do kitla, magia :evil_lol:[/QUOTE] Czego się nie robi dla przyjaznej pacjencikom aparycji :diabloti: Nawet Groźny Doberman przestał być groźny ! -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
Muhhahhhahhha :p Postrach okolicy ! :diabloti: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
Rano, masz się goić ! :) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Tak. Rana się znowu otworzyła, nie jest tak "mięsna" jak wcześniej, bardziej sucha, ale i tak się sączy. Będę u was jutro po południu to sama zobaczysz...[/QUOTE] Kurcze, niedobrze :shake: Przychodź koniecznie ! -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
I jak łapa? Wciąż krew leci? -
Trzymaj się ! :calus:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='motyleqq']Amber, a jakie badania można robić, by dowiedzieć się, co się dzieje we wrażliwym żołądku? jedna nasza kotka ciągle rzyga... zje, odwraca się od miski i zwraca to, co zjadła. jedyne, po czym nie rzyga to Royal Kitten :mdleje: jest teraz w ciąży, więc dostaje tą karmę. no musi coś jeść, nie donosiłaby ciąży jakby wszystko zwracała. no i nie wiemy jak się do tego wszystkiego przybrać jak już urodzi i odchowa[/QUOTE] gastroskopię ;) Co do Jarosława - moge prosić foty? :razz: -
A jak Foxi uraz głowy k udowej?
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']No Justa koszmar to jest bo psiak swoje w życiu przeszedł, taki młodzik i tak krótko cieszył się miłością i dostatnim zyciem :( podły los i tyle! ale przynajmniej my mamy pewność, że zrobiliśmy dla niego wszystko[/QUOTE] No niestety tak to czasem jest, że jedyne co można zrobić to ulżyć w cierpieniu..- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']nie żyje :( dojechał wczoraj, zrobiono mu badania, RTG - płuca niewidoczne... diagnoza nowotwór To był Bąbel - tylko 1,5 roku cieszył się domem :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216350-M%C5%82ody-sznaucer-olbrzym-po-przej%C5%9Bciach-%C5%9Bmier%C4%87-pana-porzucenie-%C5%82a%C5%84cuc-MA-DOM[/url][/QUOTE] Strasznie mi przykro..- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak tam ta psinka co miała trafić do naszej kliniki? Nie mogę znaleźć wątku..- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Haha, jak to moja mama stwierdziła - gdyby nie broda to nie bylaby wcale przekonana, że to sznaucer :p
-
[quote name='Ania24']Mamy, tzn. Gajka ma Rogzika :loveu: [url]http://images46.fotosik.pl/1999/bddd80d42583fabe.jpg[/url][/QUOTE] Niezłe tempo ma ta nasza poczta polska :mdleje:
-
[quote name='malawaszka']na nas albo na ŚTOZ będzie bo Majka ze ŚTOZu jest w Starachowicach i ona na miejscu czuwa nad Bąblem, strasznie się martwię o niego... taki młody, fajny pies[/QUOTE] Ok, to zajrzę w niedzielę do komputera co tam zostało stwierdzone.. Obrzęk płuc i zmiany w EKG mogą wskazywać na chorobę serca.. Trzeba go porządnie przebadać, to na pewno. Dziś 21 i gdzie ta wiosna? Fajnie byłoby pojechać gdzieś gdzie nie będzie śniegu i przetestować nowy obiektyw - zwłaszcza, że Galina odpicowana :razz: Na supersport - brzuch ogoliłam jej na zero, bo dziwnie wyglądała ogolona do mostka, a od mostka kłaki dlugości 5 cm.
-
[quote name='masdamerka']Ten fioletowy rogz miękki i lekki też mi się podobał, ale zdjęcia w necie mają różne odcienie; na większości jest bardzo ciemny i według mnie już nie taki ładny :)[/QUOTE] Szersze wyglądają na jaśniejsze, Mki są bardzo ciemne i niestety nie są takie ładne :shake:
-
[quote name='malawaszka']no to jutro najprawdopodobniej przyjedzie tam nasz były podopieczny - olbrzym Bąbel :( ze Starachowic - nie wiadomo co mu jest co w S diagnostyka jest po prostu boska... może pobędzie tam kilka dni na badaniach :( oby znaleźli co mu jest i oby się udało mu pomóc bo wygląda to źle - woda w płucach i w worku osierdziowym, w morfo wychodzi ostry stan zapalny, biochemii nie zrobiono :mdleje: ; EKG było robione i jest tam coś nie tak, ale już nie pamiętam jak brzmiał opis, a nie mam go na mailu; generalnie jestem przerażona bo pies jest młody a już takie coś :( utul go ode mnie proszę :([/QUOTE] On będzie na jakąś fundację wpisywany czy na osobę prywatną? Na pewno w niedzielę się tam pojawię, bo mam teraz tydzień urlopu, ale nie wiem czy tak długo zostanie. Potarmoszę jeśli tak ;) Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze !
-
[quote name='malawaszka']ja chcę ja chcę tą obrożę Justa Ty pracujesz w Klinice Bemowo?[/QUOTE] Troche pracuję trochę praktykuję ;)
-
[quote name='Doginka']Też za późno weszłam do Justy, bo ten półzacisk granatowy był super;-)[/QUOTE] A wisiał u mnie w podpisie od dobrego pół roku :mdleje: i nikt się nie interesował !
-
[quote name='Anecioreczek']Justa masz jeszcze te granatową? :>[/QUOTE] Nieee, została już tylko fioletowa..