-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
Dziękujemy wszystkim za odzwiedziny ! :loveu: U nas wszystko po staremu. Ja mam co chwilę jakieś zaliczenie, ale bez przesady - jakoś specjalnie się nie przemęczam :p Doszły klikery (jeden iclick i jeden półprzezroczysty) i zaczęłam Galinie klikać trochę. Już kiedyś próbowałyśmy, ale jak się okazało suka bała się dźwięku klikera, ogon pod siebie i jak najdalej - więc zrezygnowałam. Wystarczył JEDEN dzień, żeby ją oswoić z ów dźwiękiem :mdleje: Także targetujemy sobie (nosem już super idzie, łapą trochę oporniej, ale dopiero zaczynamy) i mam nadzieję, że wprowadzi to trochę nowości na spacerach. Bo to głównie o zabawę chodzi i o pracowanie nad przepływem informacji przez mały módżek ;) Może niedługo nagram jakiś filmik to się pochwalę - tylko wypadałoby dopaść aparat z funkcją kręcenia filmów bo w moim tego nie przewidział producent :diabloti: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7453/dsc1113.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/771/dsc1122v.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8277/dsc1117.jpg[/IMG]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Jego jama ustna jest przerażająca :lol: ! -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Beatko, dziekuję za maila :loveu: -
Ale się pięknie uśmiecha :diabloti: http://i248.photobucket.com/albums/gg186/Prejska/Aza-wiosna/DSC_7045.jpg A już bez kaganka? Czy to nie pola?
-
[quote name='Unbelievable']ludzie chyba w ogóle nie myślą...[/QUOTE] Strach na ulicę wyjeżdżać.. Człowiek sobie sprawy nie zdaje jaka to odpowiedzialność siedzieć za kółkiem - odpowiedzialność za takich matołów :mdleje:
-
Też o tym pomyślałam ;) Ale może to efekt dość ostrego słońca ? Azulcowa jakby ciut lepiej wygląda..? Znaczy się szczuplej ;)
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='zerduszko']Nie, to forum istnieje juz dawno i raczej z listy udziela sie tam mało osób. Ale mi chodziło o stronę listy klikerowej, tam było mnóstwo inf. Trochę sobie pościągałam, ale lapa mi szlag trafił :([/QUOTE] Eh to szkoda szkoda :( No ale może jakoś sobie poradzimy - w końcu to tak czysto dla przyjemności to wszystko ;) -
[quote name='Unbelievable']noo robię, znaczy mam zamiar;) może Łomża jest bardziej wyrozumiała :evil_lol:[/QUOTE] Jeżdżenie autem jest super, ale na trasie - Gdańska jest super truper ! :loveu: Ale w mieście.. Nie dalej jak przedwczoraj wyrodna mamusia mi wyskoczyła z wózkiem przed maskę - żeby nie było wózek oczywiście pchała pierwszy i majestatycznie patrzyła mi w oczy :mdleje:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='zerduszko']Te są kiepsko o klikaniu. Ja się na liście rozklikałam, a teraz nie ma... :([/QUOTE] A lista nie przeniosła się na www. szkoleniepsow . fora . pl ? -
[quote name='Bzikowa']Kiedy w Warszawie? Na zawodach w październiku rzeczywiście trochę zniknęła :hmmmm: Gdzie jeszcze była, czy ja o czymś nie wiem?:lol:[/quote] Na Warszawskiej 2009! [quote]powinnam przyjechać ;) może już swoim samochodem :cool3: :siara:[/QUOTE] Prawko robisz? Ja już jakiś czas jeżdże i powiem jedno - kierowcy i piesi to debile, a jak już nie masz L na dachu to wogóle dramat :/ Teraz to :siara: ! :diabloti:
-
[quote name='Bzikowa']Szkoda, ale na jesiennych masz być :razz:[/QUOTE] A potem znów gdzieś wyparuje - jak w Warszawie ostatnio !
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
A która lepsza? Bo przecież nie kupię wszystkich ;) -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Beatko wydaje mi się, że polecałaś jakąś książkę na temat klikerowania - ale nie pamiętam tytułu - przypomnisz? -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Justa replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ja już ściskam !!!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Bzikowa']Zawsze możemy spotkać się wcześniej niż we wrześniu ;) Jakiś psi spacer ;)[/QUOTE] Może jakoś po Twojej maturze? Jakoś w maju pewnie znajdę chwilę, bo w maju mam sporo luźniejszych dni :)
-
[quote name='eria']tutaj widać że jest zupełnie inna od Gass :)[/QUOTE] Oj wiać widać ! Jak była bardziej zarośnięta to nie było tak tego widać. I ten długaaaaaśny ogonek :lol:
-
[quote name='ariss']dwie obroże dla jednego psa w kolorach wiosenno letnich, wiesz trawka, słoneczko te sprawy;):evil_lol: a dwójnik, to żeby nie domawiać później:eviltong: a jak się nie przyda, to go komuś sprezentuję;)[/QUOTE] No to czekamy na fotki Gasski w nowościach koloru wiosenno-letniego ;) Przyda przyda..
-
[quote name='Bzikowa']Szkoda :( Ale jest jeszcze wrześniowa! :)[/QUOTE] Na wrześniowej pewnie będę, szczególnie, że to 10 minut odemnie ;) Czyli rozumiem, że się poznamy/zobaczymy w końcu? :p
-
[quote name='Bzikowa']Si ;) A dlaczego ":placz:" ?[/QUOTE] W czasie lipcowej będę doić krowy pod Zieloną Górą :placz:
-
[quote name='ariss']a dwie obroże łańcuszkowe i dwójnik:diabloti:[/QUOTE] [B]dwie[/B] powiadasz.. i [B]dwój[/B]nik .. :diabloti: Nie za wcześnie :lol: ?
-
[quote name='Bzikowa']Jak wprowadzasz komendę to jeszcze klikasz :) Przestajesz klikać jak masz zachowanie, które Cię zadowala, zrobione na komendę. Ja nie widzę sensu klikania jej komend, które już umie. Żeby zrozumiała ideę klikera możecie pobawić się w kształtowanie - zabawy z pudłem ;) Była taka strona opisująca o co chodzi ale chyba została usunięta... Natknęłam się na jakieś nowe klikerowe forum: [url]http://www.klikerowo**********/[/url] (sama jestem ciekawe ile warte to forum, zaraz sobie poczytam ;)) Albo jeszcze tutaj możesz czegoś poszukać: [url]http://www.szkoleniepsow**********/[/url] No w każdym razie w zabawach z pudłem chodzi o to, że bierzesz jakiś karton, psa , kliker i smaki i czekasz na jakąkolwiek interakcję psa z pudłem. Cokolwiek ;) To ćwiczenie budzi kreatywność i pokazuje psu, że trzeba samemu wymyślić o co chodzi 'klikaczowi' ;) Jak sobie wpiszesz w YT to powinny się pokazać jakieś filmy instruktażowe ;)[/QUOTE] To szkolenie psów zgłębiam od kilku dni. A na to drugie trzeba się zalogować :/ Ale przypuśćmy, że ćwiczę w domu i wszystko super idzie, klikam z komendą, potem bez komendy i jest OK. wychodzę na dwór - i tam więcej rozproszeń, więc znów zaczynam klikać? Czy pies nie odbeirze tego jak 'cofnięcie się' ? Czy on połączenie dworu z nową sztuczką traktuje jako coś zupełnie nowego niż ta sama ćwiczona w domu? Spróbuję z tym pudełkiem. Ale myślisz, że to już już? Czy najpierw skończyć ten target i dopracować? Czy mogę uczyć kilku rzeczy na raz? Tak sobie myślę, ze może dzięki temu klikerowi uda mi się pokonać te dziwne lęki Galiny - chociażby przed studzienkami kanalizacyjnymi przez które najpierw robi super zatrzymanie i zaparcie się wszystkimi 4 łapami, a potem obchodzi ów studzienkę wieeeeeelkim łukiem :p
-
Przybywam z pytaniami do mądrzejszych ! Dzisiaj doszły klikery i i-click jest rewelacyjny w swoim dźwięku i głośności :loveu: Galinie też bardzo się podobał. Targetowanie idzie nam super. Już na różnych wysokościach i odległościach też nam wychodzi. Czyli jak dobrze rozumiem wprowadzam teraz komendę głosową? I już bez klikania? A co potem? Mogę np. przejść już do tego szczekania na klatce? Czy może powinnam najpierw to targetowanie wynieść na dwór? oO' Z tego co czytałam to kliker ma służyć tylko na precyzjniejsze pokazanie o co nam chodzi - a i tak efektem końcowym jest sama metoda głosowa, tak? I ćwiczymy tak, że najpierw w domu (klikanie/głos) potem na dworze (klikanie/głos) Czy najpierw dom/dwór (klikanie) a potem dom/dów (głos) Zagubiłam się w tym wszystkim :placz: Czy mam ją jakby na nowo uczyć wszystkiego co do tej pory się nauczyła, tylko za pomocą klikera? W celu wzmocnienia?
-
[quote name='Bzikowa'] Będą przy wystawach, na terenie WATu ;)[/QUOTE] W tym roku wystawy u mnie na wsi na Wacie? :placz:
-
[quote name='ariss'][URL]http://1.1.1.1/bmi/img255.imageshack.us/img255/8272/p1010227n.jpg[/URL] a miałam zamówić i ten wzór, super wygląda i szkoda że się nie zdecydowałam:roll: choć może na jedno zamówienie 3 obroże to byłaby przesada:evil_lol:[/QUOTE] A co zamówiłaś? :diabloti:
-
Piękna mojaaaaa :loveu: Nic mi nawet nie mów.. Taki weekend za nami, ja jutro mam kolokwium z immunów, a na niczym nie mogłam się skupić.. no i jutro będą tego efekty..