Jump to content
Dogomania

zaba14

Members
  • Posts

    6914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zaba14

  1. Omry miło się czyta jak Twoja kura potrafi się bawić z każdym napotkanym psem ;) jeśli to lubisz to zastanów się czy aby na pewno chcesz bullka ;) bo o takich sytuacjach będziesz mogła zapomnieć ;) moja suka ostatnio jest na etapie zabić wszystko czego nie zna ;] a psów wielu nie zna, wiec chętnie zjadłaby większą populację ;) chociaż nigdy się nie gryzła i miała same miłe sytuacje z psami to jej troszkę odwaliło ;) póki miała 2 lata to było okej ;) teraz się pannica zrobiła i ma swoje zdanie ;) chociaż nadal ją kocham :P :P co do samochodów to ja wole nowe :P fakt że po wypadku focusa, zmieniliśmy na... focusa :D tylko trochę młodszego bo nie było wyboru, ale mam nadzieje że już niedługo będę mieć to co chcę ;)
  2. Aysel a nie przesadzasz za bardzo? Twoja chi jest długowłosa więc pewnie tego zatrzasku wcale tak nie widać, a psu to raczej nie przeszkadza, ja nie mam nic z AD i ich nie bronie, ale nie każdy musi wiedzieć że chi są AŻ tak maleńkie... sorrki, ale też bez przesady :/ znam ludzi co mają yorki i niestety te psy tak się różnią że sama bym nie wiedziała dla którego jaki zatrzask. Jeśli to ci nie odpowiada, to co za problem czy można wymienić ten zatrzask? :/ Czasem ludzie robią z igły widły... Do mnie też doszły dwie obroże od gops :) jedna w łapki furkidz 3cm i ta zatrzask też jest toporny :) tzn. odpowiadający taśmie, ale nawet na TTB wydaje mi się duży, tragedii z tego nie robie ;) mam tylko nadzieje że wytrzyma zrywy mojego psiaka które czasem mu się zdarzają, bo ogólnie rogz jest mniejszy a jestem za nieog bardziej pewna. Druga obróżka to różowa z DS :) i duży plus za tą firmę ;) pamiętam początkowe akcesoria, ta obróżka jest fajnie dopracowana! :) także ekstra! :)
  3. [quote name='a_niusia']ze wzgledow etycznych.[/QUOTE] a możesz to jakoś rozwinąć? bo w ogóle nie siedzę w tym temacie :)
  4. Dlaczego w PL polowanie z chartem jest zabronione??
  5. Powodzenia i wytrwałości życzę!! :) Dasz radę ;)
  6. Martingale są wygodniejsze, szybko się luzuje, ale jak zacznie ta taśma odstawać to wygląda fatalnie :)
  7. Dajcie mu jeszcze czas ;) to dopiero podlotek ;) zobaczysz, że do 3 lat będzie się zmieniał ;) oczywiście już nie tak "drastycznie" ale one jednak długo dojrzewają ;)
  8. [quote name='Vectra']bo białe na zdjęciach wygląda jak down :diabloti:[/QUOTE] u staffików to raczej normalne, bez różnicy od koloru :D
  9. Aniu fotki z wystawy spuper :) zazdroszczę, wpadłabym chetnie na jakąś :P Za Zabrze będę trzymać kciuki! Jestem jednak pewna że po naukach Romka, Dumie pójdzie świetnie!! :P
  10. HaHa on tak pogryzł piłkę speed? :D wow :D moje są mamlane codziennie, a dziur nie ma :D :D Białas super! :P
  11. Klaudia widzę, że w końcu masz ten swój róż :D :D ładnie Mańci ;) lubię róż na mojej suczy, ale smyczy bym nie kupiła hihihi :P
  12. Jaka ona już duża! :)
  13. Kupcie dobrą karmę i koniecznie preparat na stawy ;) Nie wydaje się być otyły, może troszkę mniej jedzenia , suplementy na stawy i będzie ok :) Ładny pies :) edit: znalazłam fotkę mojego psa z okresu jak miała jakies 4-5miesiecy i też miała takie brzydkie łapy ;) od tamtej pory podawałam suce suplementy ;)
  14. trzymam mocno kciuki!! niech się Lukas nie wygłupia..
  15. [quote name='Alicja']Hanna nie ....bo mieszkam na 4 piętrze ....byłby niezły klank jak by spadała ....a Emilka ...bo czasem lubię psa pogłaskać statecznie a nie w locie:diabloti:[/QUOTE] kurka ale nie wiem czy stafika da sie poglaskać statecznie, one wiecznie w ruchu :D :D
  16. ALicja bierz dla Ozziego szaloną pannę teraz :D
  17. 28kg? :D ale to chyba taki naz irlandzki bez uprawnien hodowlanych :D
  18. Tzn. myślisz o karuzeli? :D w sumie pranie szybciej by wyschło :D :D dziś wpadła na drzewo i sobie doope obdarła :) czego nie zauważyłam... dopiero jak weszłam do pokoju to widziałam trochę krwi na pościeli ah... kocham przymusowe prace domowe :D My teraz sobie rządzimy w domku ;) TZt poleciał do Gdańska na KSW więc mamy święty spokój :P [IMG]http://imageshack.us/a/img140/204/dsc0932j.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-14 [IMG]http://imageshack.us/a/img827/9740/dsc0926i.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-14 [IMG]http://imageshack.us/a/img689/8527/dsc0900vs.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-14 [IMG]http://imageshack.us/a/img14/3654/dsc0880u.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-14 [IMG]http://imageshack.us/a/img580/4659/dsc0876r.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-14
  19. [IMG]http://imageshack.us/a/img195/8804/dsc0843hh.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13 [IMG]http://imageshack.us/a/img268/5099/34307448.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13 dorwała i o swoje walczy w taki sposób, czyli cielsko na ziemie i ani drgnie... :) [IMG]http://imageshack.us/a/img853/7292/dsc0872sx.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-14 [IMG]http://imageshack.us/a/img213/8056/dsc0873u.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-14 [IMG]http://imageshack.us/a/img254/4774/dsc0874et.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-14
  20. No w sumie niunia nie aż taka brzydka jest :D :D Napatrzyłam się na fruwające pieski Vectry, to chciałam i mojej jakieś skoczne fotki zrobić, a że znalazłam fajną zabawkę i w miare możliwości mam gdzie ją zawiesić, tylko problem jest jak suką ją dorwie :D ogólnie super sprawa bo mi się suka szybko męczy jak tak sobie poskacze 10-15 minut ;) [IMG]http://imageshack.us/a/img267/5496/dsc0867q.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13 [IMG]http://imageshack.us/a/img692/1971/dsc0866g.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13 [IMG]http://imageshack.us/a/img833/9637/dsc0860t.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13 [IMG]http://imageshack.us/a/img171/7108/dsc0849k.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13
  21. ciekawe czy jak mały dorośnie, będzie się dogadywał z rezydentem ;)
  22. Witam się poraz pierwszy, piękna sunia! :)
  23. Ile już waży? Słodkie niemalec :D
  24. U nas dziś lato :P :P [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/4016/dsc0943s.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13 [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/5990/dsc0942q.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13 [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/8212/dsc0937k.jpg[/IMG] Shot at 2012-09-13
×
×
  • Create New...