Jump to content
Dogomania

zaba14

Members
  • Posts

    6914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zaba14

  1. No tak mi się o zimie przypomniało, jak w zeszłym roku ogrzewanie się nam zepsuło :P :P wtedy człowiek docenia co to ciepło w domu hehe :))) [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7448/dsc0316n.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/5830/dsc0320et.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7028/dsc0338suq.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7540/dsc0362bh.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/9522/dsc0380vo.jpg[/IMG]
  2. Świetne plażowe fotki Aresa! :)
  3. Ogrzewanie zrobione! więc zima już nie straszna hehe :)) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3602/34197510.jpg[/IMG] [IMG]http://img507.imageshack.us/img507/7550/29549090.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/4721/99860191i.jpg[/IMG] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7765/76821867.jpg[/IMG]
  4. Cześć Olek!!!! :) miło Cię widzieć ;) lepsze od wina, na powitanie ;) [img]http://alkohol.biz.pl/wp-content/uploads/2011/03/Jack-Daniels.jpg[/img]
  5. tylko i wyłącznie manualnie ;) muszę poćwiczyć bardziej ;)
  6. Mam nikkora 1,4 50mm ale coś mam problemy z ostrością ... :/ :/ fakt że bude mam gorszą bo d80 ;)
  7. Przypomniało mi się jak mama mi opowiadała, ze sąsiadka spełniła marzenie swoich dzieci i wzieli młodego psa z schroniska, bardzo małego... na początku było okej, ale po jakimś czasie pies tak się zadomowił, że rzuca się na wszystkich sąsiadów :/ pies chodzi na flexi (oczywiście ludzie nie wiedzą co to blokadA) jak i bez kagańca... raz mama musiała zasłonić się reklamówką z zakupami bo pies centralnie na nią skoczył z zębami, i delikatnie upomniała sąsiadkę że póki zdarzyło się to tylko raz to ona nic nie z tym nie zrobi, ale lepiej aby nie powtórzyło sie to jeszcze raz... pojawił się kaganiec ;] ale wisi na szyi psa, a nie leży na mordzie, uroczo??
  8. no ale schronisko to już biskupice ;) wiec blisko zaborza :)
  9. Wyglądają jak hołdy między zaborzem a biskupicami :P
  10. [url]http://i47.tinypic.com/29lzj83.jpg[/url] pełny szczęścia :)
  11. Kiss wygląda jak kucyk ;)
  12. cudne zdjęcia robisz :> jakie masz body??:>
  13. Grizli na wybiegu? :) [url]https://lh5.googleusercontent.com/-4USj16KZpfU/UA1u1UJaepI/AAAAAAAAIIY/IM4nnBX0kxo/s640/IMG_0225.JPG[/url]
  14. Mamy w domu remont, a co za tym idzie brud... i problem z pieskiem :P :P cały tydzień musiałam zaplanować tak aby ktoś był w domu, bo pies nie dałby pracować robotnikom :) Miya jak przystało na radosnego stafika kocha wszystkich, nie ważne czy swój czy obcy, ważne że ma ręce do drapania i rzucania zabawek.. :> i nie rozumie co to stop, zostaw... nie dysz... :D :D ale powiem ze dziś całkiem dała sobie radę, nie zamykałam jej nigdzie panowie chodzili po całym domu, a pies zrozumiał ze dziś nie ma żartów i jak powiem nie wolno to nie wolno i zasneła na kanapie ;) kilka starszych fotek ;) bo słońce to już przeszłość haha [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/2816/dsc0272tv.jpg[/IMG] [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8660/dsc0258mw.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6109/dsc0256kj.jpg[/IMG] [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7493/dsc0245dn.jpg[/IMG]
  15. Jaki Ptyś mokry ;) i ten fajny szczurzy ogon :) [url]https://lh4.googleusercontent.com/-h3soUmRToMY/UA0mWBofSVI/AAAAAAAACaM/8LFSlQe3Vsc/s652/8.JPG[/url]
  16. Salsa widać poszalała! :) Piękna z niej suka! i jaką ma ładną obróżkę, bardzo jej pasuje, skąd to?:>
  17. Odpuść na trochę, zajmij się owczarkiem, bierzesz psa na spacer? Zacznij... może zacznij uczyć go różnych komend? a po jakimś czasie sama się zastanowisz czy chcesz mieć drugiego psa? Jeśli tak, i będziesz sądzić ze dasz radę sobie z 2 psami to wtedy zacznij znów rozmawiać z mamą, a jeśli ta będzie uparta to nic nie pozostaje jak poczekać z marzeniem do wyprowadzki... psiaka jednego masz, więc warto i jemu poświęcić uwagę. Ja wyprowadziłam się z domu jak skończyłam 19 lat ;) po 3 latach kupiłam swojego wymarzonego staffika i teraz chciałabym jeszcze jednego, ale zaczynam myśleć może jak Twoja mama... utrzymanie psa kosztuje, gdy są wyjazdy jest problem... jeden pies to nic.. dwa to już gorzej ;)
  18. [quote name='barberry']I tym sposobem 'zniszczyliście' to co Was (jak inne nieliczne hand-made'owe firmy) wyróżniało na rynku ;) Napis: "[COLOR=#111111][FONT=Arial]Znajdziesz tu obroże i smycze ręcznie szyte na zamówienie"[/FONT][/COLOR] powinien zniknąć ze strony bo wprowadza w błąd - nie są to obroże ręcznie szyte na zamówienie a gotowe - wysyłane w ciągu 48h. Szkoooda, szkoooda....[/QUOTE] a czemu ma zniknąć? :o ew. można dopisać ze wersja activ jest inna.. nie ma to jak dogo... :))))) tutaj każdy czepia się słówek :)
  19. Szczerze powiedziawszy gdy czytam o Emili to tak jakby ktoś opisywał moją sukę, gdybym miała tylko okazje chętnie poznałabym Twoje stado Vectra ;)
  20. aniusia psy są różne, różne geny, nawet w jednej rasie, jeśli hodowca odradza miot po danym psie, a doradze wzięcie z innego miotu to chyba wie o czym mówi? Zna swoje psy i możliwości potencjalnych chętnych, tak? a jeśli tka podchodzi do sprawy to chyba nie jest mu obojętny los szczeniąt. Mam różnicę między moją suką która mogłaby biegać 20h na dobę za piłką i prędzej by padła na zawał serca, niż by odpuściła... a znam sunie znajomych która też jest staffikiem ale ma całkiem inny charakter.. kilka dni nie wyjdzie z domu na spacer i jest ok... mój pies po 2 dniach zaczyna szaleć.. tamta nie, różnica między nimi jest rok, więc obie młode... Gops nie zawsze będziesz mieszkać z rodzicami i braćmi ;) przyjdzie taki czas że się wyniesiesz z domu, a psy zabierzesz, i wtedy dopiero ciężko znaleźć czas na porządne wyjście z psem... ale jeśli pies będzie tego nauczony to będzie okej... u mnie rzadko zdarza się aby pies nie miał spaceru, ale jak przyjdzie choroba czy coś... to wtedy idzie zaobserwować jakie pies ma wymagania :D :D tylko ze to raczej rzadkość :) także nie ma się co martwić na zapas... :)
  21. [quote name='FredziaFredzia']Chyba wszystkie staffiki są takie szalone, co? ;)[/QUOTE] raczej .... :D hehe
  22. [quote name='Aleks89']Żaba-ja odkurzam raz dziennie ,zamiatam mieszkanie 3-5razy dziennie i raz myje podłoge ,a co 3dni ją pastuje.I ty mi mówisz o sprzątaniu:evil_lol:[/QUOTE] to ja może zamienie swojego D na Ciebie :D :D jeden pies więcej nic Ci nie zrobi haha :D
  23. [quote name='Aleks89']Nie chce nie chce nie chce :p[/QUOTE] Olek a na co Ci to... :) za dużo sprzątania przy tym ;)
  24. Dwa filmiki zakręconego psa ;) [url]http://www.youtube.com/watch?v=WtYkuU_E5YQ[/url] [url]http://www.youtube.com/watch?v=gLPEJrN9LOg[/url]
  25. Znów masz full skrzynkę ;)
×
×
  • Create New...