Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/29/2019 in all areas

 1. 4 points
  Zdjęcia Igusia Zdjęcia Imbirka Na jutro wszystkie 3 domy potwierdziły przyjazd :) mała sunia do Swarzędza ma juz imie: Hana, druga sunia pod Wrocław będzie: Maja. Piesek do Opola jeszcze nie wiem. Mam juz tez domy dla pozostałych dwóch szczeniaków...Trzymajcie za mnie jutro kciuki...nie wiem co przyniesie ten dzień pod kątem emocji ludzkich...trzymajcie zwłaszcza za moje stalowe nerwy...chyba nie warto pomagać (ludziom) wiecie.... Do jutra
 2. 4 points
  W domu tymczasowym jest sobie taki Rysio. Zrobiłam mu jakiś czas ogłoszenie na OLX, jest też ogłaszany na facebooku, ale odzew na razie marny. Dostałam dzisiaj nowe zdjęcia, prawda że fajny? :> Moje ogłoszenie jest na Warszawę, może ktoś mógłby ogłosić małego na inne miasto np. Kraków? Facet z jajami Z kolegą
 3. 4 points
  On powinien mieć swojego, normalnego człowieka, który będzie za niego odpowiedzialny i będzie się nim zajmował, a nie zakład, którym on - pies będzie się zajmował. Po to miał zwróconą wolność, by teraz mógł żyć normalnie i godnie. Uważam, że to zły pomysł, tym bardziej, że on lgnie do człowieka, a tam miałby tylko kraty i pustkę. Bo niby kto miałby się nim zajmować po 15.00?
 4. 3 points
  Feluś dalej prowadzi bardzo leniwe życie. Spacery dłuższe niż 5 minut go zupełnie nie interesują- zdecydowanie jest fanem szybkich wyjść za potrzebą. Za to kocha spać i leżeć na kanapie.
 5. 3 points
 6. 3 points
 7. 2 points
 8. 2 points
 9. 2 points
  Rozmawiałam wczoraj z Rafałem,Rexsiu ma sie dobrze:) Mam fotki,wysłałam do sue,ona wstawi Rex kocha wolność,co widać na zdjęciach,ale też chce być blisko człowieka niestety jeszcze nie wykąpany Rafał pytał czy Rex może iśc do adopcji do zakładu pracy,do 15 tej w kojcu,potem biegający wolno nie decyduję sama,wiadomo,że nawet takie miejsce byłoby dla niego lepsze niż takie w jakim był ale wydaje mi się ,że trzeba mu dać sznsę na normalny dom ON-ki często choruja na stawy ,trzeba to brać pod uwagę,że Rexiu ma juz swoje lata i cały czas był na dworze on powinien wdług mnie mieszkać w domu co Wy na to?
 10. 2 points
 11. 2 points
  Dzięki za zajrzenie dziś do Trekusia. Wszystko udało się świetnie, Trekuś narkozę zniósł dobrze, szybko się wybudził, chętnie wrócił do domu, choć wyszedł z samochodu nieco chwiejnym krokiem. W gabinecie i samochodzie był "grzeczniutki" - jak określiła to ładnie Dexterka. Chociaż przy zastrzyku podobno piszczał strasznie i wtedy został nazwany histerykiem :D Tutaj jeszcze nieświadomy co się kroi.. Ba! Radosny nawet! Niestety - stało się!
 12. 2 points
 13. 2 points
 14. 2 points
 15. 2 points
 16. 1 point
  Na konto fundacji wpłynęło 50 zł od p. Ani ze Szczekocin (stała za listopad) - bardzo dziękujemy Poproszę fakturę (wspólnie z Miłą)
 17. 1 point
 18. 1 point
 19. 1 point
  Mam informacje o znanych Wam z tego wątku byłych zamojskich bezdomniakach. Napoleonka bardzo urosła w domu w Sosnowcu:) Jej braciszek Omlecik jest właśnie po zabiegu kastracji w DS w Krakowie, jest wszystko ok:) Chałwa, ciocia maluchów też ma się dobrze w DS w Krakowie Bagietka, córcia Chałwy też wyrosła na piękność w DS w Warszawie:)
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  Dzisiaj wysłałam ostatnią paczkę do Aldrumki. Bardzo proszę o potwierdzania na wątku, kto już odebrał przesyłkę :)
 24. 1 point
 25. 1 point
  Gdybym mogła zapłacić po 10-tym, to prosiłabym książkę nr 6 w kt. To się i tak zbiegnie z zakończeniem bazarku.
 26. 1 point
 27. 1 point
 28. 1 point
 29. 1 point
  nie mam, ale uparte podbijanie i zblizajacy sie Nowy Rok moze ich przyciagnie
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
 33. 1 point
  Może w czarny piątek ktoś wypatrzy czarnego Grzesia?
 34. 1 point
  Śniegu to nie odgarniałam od pewnie 5-6 lat. W piwnicy jest piec na ekogroszek ze zbiornikiem, który napełnia się raz w tygodniu. A las naprawdę potrafi wyżywić. Od maja jest co jeść, kurki z jajecznicą, sos grzybowy do kaszy gryczanej, pierogi z jagodami, schabowe z kani, kwiaty czarnego bzu w cieście, drożdżowiec z jeżynami. Długo tak można ... : )
 35. 1 point
  Gajulka była dzisiaj w lecznicy. Nasza pani doktor dała porcję leków i zalecenia. Obejrzała powiekę i znów mamy parę dni nerwówki. Powieka jest mocno podrażniona przez drapanie, nawet oczko jest podrażnione. W związku z tym mamy umówioną wizytę u okulisty:/ Dopiero w środę, także będę miał sporo czasu na denerwowanie się. A Gajulka sobie spokojnie śpi i nie zdaje sobie sprawy, co się kłębi w mojej głowie.
 36. 1 point
 37. 1 point
  Zastrzyk podany :) Pani Ania przysłała cieniutkie igły do podskórnych..., nim się zorientował - zrobiony :)
 38. 1 point
  Przed chwilą wstał z legowiska i strząchnął się od główki do ogonka....pomachał ogonkiem w górze ,)
 39. 1 point
  Również jestem zdania, że taki łączony transport w Tani przypadku może być bardzo stresujący. No i termin zalezy jeszcze od mozliwości jej nowej rodziny. Jak coś, to proszę o inforację, gdyby były już jakies ustalenia. Może się powtarzam, ale bardzo się cieszę, że Tania trafi do domu, wg mnie dla niej idealnego.
 40. 1 point
  Te ostatnie zdjęcia jak najbardziej nadają się do ogłoszeń. Jak ktoś zrobi mu ogłoszenie to go wyróżnię. Martusiu daj mi znać na PW., albo SMS-em, żebym nie przegapiła. Nie zawsze mam czas czytać inne wątki niż moich podopiecznych i bazarek.
 41. 1 point
  A jak to moja wyskoczyła niezauważona z pudełka........., ojć, teraz to nie mogę się doczekać :))))) Kasa poleciała :)
 42. 1 point
 43. 1 point
  Nareszcie nadeszła ta wspaniała wiadomość. Super dom! Faktycznie dla Tani najlepszy byłby bezpośredni transport. Sory nie jestem w temacie, ale może w międzyczasie będą jechały jakieś psiaczki do szafirki, to z powrotem Tania mogłaby się załapać.
 44. 1 point
 45. 1 point
 46. 1 point
  Bardzo cieszę się z planowanej adopcji Tani, wreszcie trafił się dom dla niej idealny. Jest tak kochaną sunieczką. Trochę oczywiście martwię się o początek, że znowu poczuje się zagubiona, ale może teraz aklimatyzacja przejdzie już szybciej. Do tego na pewno łatwiej w psim towarzystwie.
 47. 1 point
 48. 1 point
 49. 1 point
 50. 1 point
  W pierwszej chwili myślałem, że to Panda:D Super!:) Dzięki za propozycję, ale w tym filmie zagrała Panda we własnej osobie:) (a można w cudzej osobie?;) ) Tak więc przedstawiam Państwu poszczekującą, powywującą, lekko podgryzającą i cieszącą się Pandę:)

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...