Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/25/2019 in all areas

 1. 4 points
  Dzisiaj Leoś o 5tej rano, tuż przed wyjściem na dwór zrobił siku i kupkę w domu. Potem o 6tej ojechał z moim tatą do moich rodziców. O 13tej był u weta. Koszt 70,- Po pracy go odebrałam i niosłam przez większość drogi Jutro ma być na czczo i będzie miał robione badanie krwi. Dzisiaj byl u innej wetki, a ja miałam zapierdziel w pracy, więc już nie dzwoniłam, zapytać , jak tam USG. Jutro zapytam "naszej", jak będę z nią rozmawiać telefonicznie. Jeśli chodzi o sikanie, to było 3 razy, o 5tej, w południe i po 17tej, jak wracaliśmy. Rano już Leoś siknął podnosząc delikatnie łapkę do góry, a teraz znów jak sunia. Może ubranko go ograniczało troszkę. Zobaczymy, jak będzie wieczorem. Apetyt ma wręcz wilczy, teraz dałam mu Ulgastrin i musimy czekać 30 min. z jedzonkiem. Dzisiaj jeszcze dostał do podawania w domu HEMOVET
 2. 4 points
 3. 3 points
  Tysiu, myślę że ta pani była zbyt ekspresyjna dla Mimi. Energiczne osoby, gestykulujące, głośne, Mimisia traktuje jak śmiertelne zagrożenie. Ty jesteś spokojna i łagodna, to i Mimi inaczej na Ciebie reagowała. Mnie również Mimi zaskoczyła. Na pewno jedno się zmieniło, Mimi nie podsikiwała ze strachu ani nic innego i mimo że leżała wczołgana pod ławą, to była bojowa. Ja wiem jak to dziwnie wygląda co napisałam -spanikowany, bojący się, bojowy pies- ;), no ale tak to było. Co prawda spod ławy, ale dzielnie broniła domu ;) A dzisiaj znowu doprowadziła mnie do płaczu, ale ze śmiechu. Chyba chciała niebo osikać, bo taką stójkę walnęła że fiknęła przez głowę na plecy. Nooo taka akrobatka. Hihi, pamiętam że miałam takie same problemy w szkole, jak nauczycielka kazała nam stać na rękach.
 4. 3 points
  Wygląda na to (odpukać), że Leoś ma się coraz lepiej. Dzisiaj wetka wzięła go do gab. zabiegowego, a ja wyszłam do poczekalni. Po chwili usłyszałam ogromny lament, aż się przestraszyłam, że stało się coś zlego. Okazało się, że Leoś tak zareagował na podawane zastrzyki. Dzisiaj obyło się bez kroplówki. Dostał te w/w znienawidzone zastrzyki, antybiotyk, przeciwbólowe i coś tam jeszcze. Do domu Hepatiale Fotre i Ulgastran. W poczekalni zaczepiał 2 pieski, chyba mu amory w głowie. Po wizycie pojechaliśmy do moich rodziców, gdzie żebrał przy obiedzie, a potem o ciasto. Leoś jest wyluzowany, nic go nie stresuje, oprócz zastrzyków itp. Ma apetyt, pije, oby tylko to sikanie wróciło do normy. Jutro wizyta o 13.00 u innej wetki, a we wtorek u naszej. Potem chyba dopiero po kilku dniach - oby Dzisiaj zapłaciłam 138,-
 5. 2 points
  Czasami jak otrzymam wiadomość z domku,jakiegoś psiaka i choć to jest tylko jedno zdanie,ale wzruszam się do łez...:) Kessi jest cudowna, daje nam tyle radości!:) Jeszcze raz dziękujemy bardzo za nią pani Bogusiu :):) Na deszczowe dni też jestem zabezpieczona...:)
 6. 2 points
  Zajrzałam do tej nagrzewnicy.Czy ona będzie bezpieczna dla kotów? Nie wsadzą łapki ? sue, podaj nr swojego konta, wpłacę bezpośrednio 20 zł.
 7. 2 points
 8. 2 points
  Bez pomocy Baltimoore byłoby trudno trzeba wszystko ogarnąć kontakt a DS kontakt z kierowcą kontakt z lecznicą wszystko trzeba dograć,godzine wyjazdu,przyjadu,odbiór kotka,odesłanie kontenerka/tutaj był problem,ale dobrze sie skończyło/ no i w koncu...jest...dojechała:) bardzo Ci dziękuję Baltimoore:) dziekuję również yossarianie za zrobienie wizyty pa:)
 9. 2 points
  Tak, patrząc z boku wszystko jest jak było, ale ja czuję że Mimi odrobinę cofnęło się zaufanie do mnie. Anula opisała dom idealny, szyty jak na miarę dla Mimi, niestety taki dom znaleźć graniczy z cudem, bardzo marnie widzę adopcję Mimisi. Mam wrażenie że przez ostatnie dziesięciolecia nasze społeczeństwo, zresztą nie tylko nasze, stało się delikatnie mówiąc jakieś dziwne, ewolucja skręciła nie w tą stronę co powinna. Dobrego dnia.
 10. 2 points
 11. 2 points
 12. 1 point
  No to zaczynamy kolejną edycję filcowego bazarku :) Wystawione przedmioty to czysta robota handmade, wykonane z dbałością o każdy detal. Sprawdzą się świetnie jako nietuzinkowy prezent, szczególnie dla miłośników psów. Jako że fanty wykonuję sama, istnieje możliwość dorobienia niektórych-wystarczy zapytać, powiem czy da się coś z tym zrobić ;) Mogę również podjąć się spersonalizowanych zamówień, w miarę możliwości i czasu. Zostaną one oczywiście wpisane tutaj na bazarek. Beneficjentami jak zwykle są kocie biedy pozostające pod moją opieką, zarówno te bezdomne jak i DT-ciaki: NASZ WĄTEK Ewentualny dochód będzie przeznaczony na bieżące potrzeby, czyli w tym momencie karma (szczególnie nerkowa dla Szarka) oraz w planach mam zakup styropianowych budek dla działkowców. ZASADY BAZARKU 1. Podane ceny są cenami KUP TERAZ 2. Do cen przedmiotów należy doliczyć koszt wysyłki, zaokrąglony do pełnych złotówek na opakowanie, zgodny z cennikiem PP 3. Na wpłatę czekam do 5 dni po wysłaniu wiadomości podsumowującej 4. Chęć wybrania przesyłki nierejestrowanej należy umieścić w poście tego wątku 5. Istnieje możliwość dorobienia niektórych fantów na zamówienie- czy to już wystawionych czy spersonalizowanych. Zostaną one wystawione w tym bazarku i poddane rozliczeniu. 6. Bazarek kończy się 3.12.19r wraz z godziną 22:00.
 13. 1 point
  ZAPRASZAM SERDECZNIE DO UDZIAŁU W BAZARKU DLA NUSSI: https://www.dogomania.com/forum/topic/350625-nussi-zamojska-suczka-041019-opuściła-schronisko/ ORAZ ZAMOJSKICH PSIAKÓW,KTÓRE WSPOMAGA FUNDACJA ZEA: https://www.dogomania.com/forum/topic/36492-potrzebny-transport-do-warszawy-dla-kocurka-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/ Zasady bazarku: 1. Bazarek trwa od 23.11.19 do 30.11.19 do godziny 20,00 (ostatnia ważna oferta z godz.19,59 ). 2. Bazarek ma formę-LICYTACJI ORAZ OPCJI KUP TERAZ DODAJĄC DO CW LUB JUŻ ZALICYTOWANEJ 50% 3. Licytując podajemy pełną kwotę. 4. Po zakończeniu licytacji wysyłam PW i czekam na wpłatę do 5 dni od daty wysłania PW z danymi do przelewu; jeśli po tym czasie nie wpłynie kwota za wylicytowany przedmiot licytacja jest anulowana. 5. Rzeczy wysyłam najpóźniej następnego dnia po odnotowaniu wpłaty. 6. Koszty wysyłki pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej, ja pokrywam koszt za opakowanie. 7. Przesyłka w postaci listu lub paczki- tylko i wyłącznie rejestrowaną.Koszt - zależnie od wagi przedmiotu. 8. Bardzo proszę o potwierdzenie otrzymania przesyłki na stronie bazarku. UWAGA! WYSYŁKA FANTÓW BĘDZIE PO ZAKOŃCZENIU BAZARKU. MOŻLIWA WSPÓLNA WYSYŁKA FANTÓW Z BAZARKU ANULI: https://www.dogomania.com/forum/topic/350884-proszę-nie-pisaćślicznościpluszakizabawki-dla-milusińskich/
 14. 1 point
  Jak się kocha to się dba :)) I tak przecież powinno być. I takie wspaniałe życie powinien mieć każdy psiak od dnia swoich narodzin.
 15. 1 point
 16. 1 point
  Tysiu , bo Mimi wiedziała , że ani Ty , ani p. Milena nie macie zamiaru jej zabrać. Natomiast przy wizycie niedoszłego DS czuła pismo nosem i wpadła w stres. Wierzcie albo nie , ale naprawdę wiele naszych tymczasiów czuło pismo nosem. Niektóre od momentu , gdy słyszały rozmowę przez telefon na swój temat , zmieniały zachowanie. Część chowała sie w mysią norkę , gdy DS przyjeżdżał po odbiór.
 17. 1 point
  Orion daje do wiwatu, pomysłów ma za dziesięć psów i dba o to, aby do hoteliku nie wkradła się nuda. Co tam kastracja, kastracja nie wycięła mu pracującego umysłu i dumy przecież :) I tak wczoraj Rafał omal nie dał Amikowi medalu z kabanosów za najbardziej zwariowanego i chytrego psa... no a tak naprawdę to zaoszczędził na kawie, bo Orion wie jak podnieść ciśnienie. Zaczęło się niewinnie... Amiś przy porannym kicaniu wyczuł małe zwierzątko na terenie hotelu i nie chcąc być gorszym od teriera Szoguna, który przynosi szczury i myszy, i krety pod nogi Rafała... poleciał w zarośla na swoim wybiegu i za nic nie dał się z nich wyciągnąć. Długo polował na kreta i po parunastu minutach wyszedł z zarośli caluśki brudny i... brązowy. :) Sam, bez obiadu, ale brudny. Czy wystarczyło mu atrakcji na jeden dzień? Skąd! Wyciął lepszy numer, kiedy na chwilę został sam, po obiedzie - bo jak to bywa, panowie z pełnymi brzuszkami miewają głupie pomysły... I tak oto, korzystając z paru minut zostawienia go samego na wybiegu (przecież stąd nie ucieka, przecież do psów daleko) urządził psią ustawkę… dostał się, nikt nie wie jakim cudem, bo Orion przebywa w innym sektorze, izolowany od psów.... do kojca bulla... 30kg... Też świrka... zanim Rafał dobiegł, Orion zdołał przegonić psa po kojcu, a za chwilę wkurzony totalnie zawarknął raz a konkretnie... a że bull też świr to nie został mu dłużny... Zaczęła się ustawka… a zanim Rafał rozdzielił psy to Orionek, nasz nieduży Orionek górował zwycięsko nad 30kg bullem… też agresorkiem.. Orion zyje, bull żyje, Rafał żyje, nic nikomu się nie stało na szczęście, trwało to tylko chwilę. Tylko coś Orion nie mógł zrozumieć, że zamiast go chwalić wrócił do swojego boksu... aby spuścił parę - i chyba na razie będzie wyprowadzany na smyczy, bo coś zaczyna kombinować ;)
 18. 1 point
 19. 1 point
 20. 1 point
  A jakieś zdjęcia będą na potwierdzenie tych słów? Bo taki Radek obiecywał i nic z tego nie wyszło. Co wstawał rano to ciemno. Jak wracał to ciemno. Bym mu powiedział, żeby otworzył w końcu oczy, ale to chyba nie wypada. Myślę że niedaleko niego będzie niedługo zorza polarna to wtedy trochę doświetli :) No chyba że sam pożarł i dlatego nie chce zrobić zdjęć.... :-D Ale nawet wtedy językiem do końca puszki by nie dosięgnął. Może go jednak nie doceniam?? :-D
 21. 1 point
 22. 1 point
  Bura koteczka Kizia pojechała przede wszystkim dzięki ogłoszeniu Sue I dzięki rozmowie Sue - zamiast Mizi która jest bardzo chora (prawdopodobnie FIP :((((( ) pojechała do domku jej siostra Kizia- też trochę na doleczenie ale Domek się zdecydował :)) Wizytę pa w Warszawie zrobiła moja koleżanka z Miau, która z uwagi na różne hece na Miau woli pomagać anonimowo :))
 23. 1 point
  Zasady bazarku Bazarek ma formę licytacji. Warunkiem wzięcia udziału w licytacji jest "przebicie" aktualnej kwoty co najmniej o 1,00 zł. Podczas licytacji należy podać konkretną proponowana kwotę. Licytacja typu - przebijam o 2 zł, nie będzie brana pod uwagę. W każdej chwili możliwa jest opcja K.T. Wówczas cena fantu, to aktualnie obowiązująca kwota + 100 %. Wybierając opcję K.T. należy to zaznaczyć. Bazarek trwa od 18 do 31 grudnia 2019 r. do godz. 21:00. Koszt opakowania i wysyłki pokrywa kupujący wg cennika Poczty Polskiej. Fanty wysyłane są przesyłką rejestrowaną. Prośbę o inną formę przesłania należy napisać na wątku (nie w PW). Na wpłaty czekamy do 7 dni po zakończeniu bazarku. Po tym terminie decyzję w sprawie fantu podejmuje organizator bazarku. Dopuszcza się możliwość indywidualnego uzgodnienia terminu wpłaty. Dla opcji K.T. możliwa jest wysyłka fantów przed zakończeniem bazarku. Nastąpi to do 2 dni po otrzymaniu należności. Fanty podarowały: La Componella i anica nr 1 - 105, Zagrodowy pies polski nr 106 - 111 dochód z tych fantów 100 % dla Promyczka themagda nr 112 - 157 dochód z tych fantów 80 % dla Laluni, 20 % dla Promyczka z poprzedniego bazarku nr 158 - 160, Anna G-R nr 161 - 195, anica nr 196 - 200. Bardzo serdecznie dziękuję Wam za podarowane fanty i za pomoc w zrobieniu tego bazarku. Jeśli wśród fantów nie ma nic, co mogłoby Ci się spodobać, przydać, to bardzo proszę podaruj psiakom serduszko za dowolną kwotę. One bardzo tego potrzebują. UWAGA. W związku z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (dalej zwanym RODO) wchodzącym w życie z dniem 25 maja 2018, każdy przystępujący do licytacji i zakupu licytowanych fantów oświadcza, że : 1. Przystępując do licytacji wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez organizatora bazarku, w celach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania bazarku, rozliczenia go oraz organizacji wysyłki fantów. 2. Uczestniczący w bazarku podają dane osobowe dobrowolnie. 3. Uczestnik bazarku zapoznał się z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania i usunięcia.
 24. 1 point
 25. 1 point
  Z samego rana przyszłam naładować się pozytywnie szczęściem calej trojeczki. Czikus jeszcze spi na kanapie, ja wlasnie wstaję. Dobrego dnia szczesciarze !
 26. 1 point
  Najserdeczniej sciskam wszystkie lapenki i Ciebie Dobraduszenko malagosiu radości w sercu wielka ze maja dobrze bezpiecznie spokojności te wszytke oczenka brzusienki wracaj wracaj ciociu do zdrowia
 27. 1 point
  A pewnie, bo znów się panoszą na potęgę. I straszą wszystkich. Grzesiu - wprawdzie pogoda nie sprzyja zbytnio zabawom na powietrzu, ale mimo wszystko - baw się dobrze.
 28. 1 point
 29. 1 point
  Zapłaciłam, a tak prywatnie to polubił bardziej Zosie , bo nie robi tyle hałasu co trzy rozwydrzone suczki, z którymi nie daję sobie radę :)
 30. 1 point
 31. 1 point
 32. 1 point
 33. 1 point
  Torba jest nowa , z metką. wymiary 32 x 27 x 21 cm. Ma uchwyt i pasek na ramię. Wewnątrz sztywna przegroda oddziela dwie komory , oprócz tego są dwie kieszonki, 3 przegródki i lusterko. Może być zamontowana na uchwycie od walizki. Kolor bardziej wiśniowy. Cena w internecie podobnej kosmetyczki to ok. 260 zł. Ja wystawiam tylko za CW 150 zł. Zapraszam , bo sunia jest goła i wesoła.
 34. 1 point
 35. 1 point
 36. 1 point
  Poproszę 2 - 1 porcję za CW i 4 - 1 porcję za CW.
 37. 1 point
  Ta durna legenda jest chyba w książce "Zapomniany język psi" opisana. Nie, to nie jest prawda.Szczeniak może się po prostu bać. Lęk niektórzy ludzie interpretują jako posłuszeństwo. Także i w ludzkim świecie(patrz szefowie despoci). Dla szczeniaka masz być dobrym, bezpieczneym opiekunem. Przy Tobie pies ma się czuć bezpiecznie a także nie bać się z Tobą bawić. Poczytaj książki Pani Mrzewińskiej.
 38. 1 point
  Kola już we Wrocławiu:) Dojeżdżają do Poker:)
 39. 1 point
 40. 1 point
  Ludzie zrezygnowali z adopcji Natki i nawet nie powiadomili. Wszystko było w porządku, a na koniec niemiłe zaskoczenie. Także ekipa psia bez zmian, pełen komfort. Wszystkie psiska zdrowe oprócz dziadka Karisa, który cyklicznie ma kłopoty z układem moczowym. A to Capillaria, a to stan zapalny. Poza tym jest zdrowy jak byk. Miał robione badania i wszystko super.
 41. 1 point
 42. 1 point
  poproszę 3 porcje jabłek suszonych kolor i wielkość liter czasem mi wyskakuje, czasem nie - ratuje się wtedy kopiowaniem tu np. możesz skopiować czerwone większe litery z postu malagos napisać dalej swoje i niepotrzebne skasować
 43. 1 point
 44. 1 point
 45. 1 point
 46. 1 point
  ROZLICZENIE wstępne Aldrumka 5 zł bukowa 22 zł Elf i Mango 7,5 Gruba Berta 9 zł _____________________ razem : 43,5 zł
 47. 1 point
 48. 1 point
  Takie przytulańska znam.Bulinek od Ewu też tak robi,do tego stęka i wzdycha ze szczęścia.Minął rok jak jest u mnie.
 49. 1 point
  4. Świąteczne wianki, średnica zewnętrzna około 25cm, bardzo lekkie więc mogą zawisnąć również na oknie przyczepione na przyssawkę, 30zł/ sztuka A) SPRZEDANE Babcia Ania B) C) SPRZEDANE uxmal
 50. 1 point
  Byłam bliska zabrania jej do siebie, choroba wyrwała mnie z życia na prawie dwa miesiące, życie potoczyło się obok.... ale odnalazłam malutką. Skoro jest u kikou - bardzo się cieszę, to najlepsze miejsce dla niej. Jeśli trzeba - mogę poprosić Skarpetę im. Talcott o pomoc finansowa dla niej, jestem od lat stałą deklarowiczką staruszkowej skarpety.

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...