Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/25/2019 in all areas

 1. 4 points
  Dzisiaj Leoś o 5tej rano, tuż przed wyjściem na dwór zrobił siku i kupkę w domu. Potem o 6tej ojechał z moim tatą do moich rodziców. O 13tej był u weta. Koszt 70,- Po pracy go odebrałam i niosłam przez większość drogi Jutro ma być na czczo i będzie miał robione badanie krwi. Dzisiaj byl u innej wetki, a ja miałam zapierdziel w pracy, więc już nie dzwoniłam, zapytać , jak tam USG. Jutro zapytam "naszej", jak będę z nią rozmawiać telefonicznie. Jeśli chodzi o sikanie, to było 3 razy, o 5tej, w południe i po 17tej, jak wracaliśmy. Rano już Leoś siknął podnosząc delikatnie łapkę do góry, a teraz znów jak sunia. Może ubranko go ograniczało troszkę. Zobaczymy, jak będzie wieczorem. Apetyt ma wręcz wilczy, teraz dałam mu Ulgastrin i musimy czekać 30 min. z jedzonkiem. Dzisiaj jeszcze dostał do podawania w domu HEMOVET
 2. 2 points
  Czasami jak otrzymam wiadomość z domku,jakiegoś psiaka i choć to jest tylko jedno zdanie,ale wzruszam się do łez...:) Kessi jest cudowna, daje nam tyle radości!:) Jeszcze raz dziękujemy bardzo za nią pani Bogusiu :):) Na deszczowe dni też jestem zabezpieczona...:)
 3. 2 points
  Zajrzałam do tej nagrzewnicy.Czy ona będzie bezpieczna dla kotów? Nie wsadzą łapki ? sue, podaj nr swojego konta, wpłacę bezpośrednio 20 zł.
 4. 2 points
  Bez pomocy Baltimoore byłoby trudno trzeba wszystko ogarnąć kontakt a DS kontakt z kierowcą kontakt z lecznicą wszystko trzeba dograć,godzine wyjazdu,przyjadu,odbiór kotka,odesłanie kontenerka/tutaj był problem,ale dobrze sie skończyło/ no i w koncu...jest...dojechała:) bardzo Ci dziękuję Baltimoore:) dziekuję również yossarianie za zrobienie wizyty pa:)
 5. 1 point
  Dochód z tego bazarku zostanie podzielony pomiędzy następujące psiaki: 40 % środków pozyskanych ze sprzedaży fantów nr 1 - 105 i 158 - 195 oraz 100% środków ze sprzedaży fantów 196 - 200 otrzyma Roky, który zbiera na specjalistyczną karmę i leczenie :( Wątek Roky`ego 40 % środków pozyskanych z pozostały fantów nr 1 -105 i 158 - 195 otrzyma schorowany, po dwóch operacjach, staruszek Oro, który przebywa w hoteliku u kikou. Potrzebne środki finansowe na hotelik, weta i leki. Wątek Oro 20 % środków pozyskanych z pozostały fantów nr 1 -105 i 158 - 195 otrzyma Beza, która przebywa w hotelu i nie ma pełnego pokrycia na koszty utrzymania. Wątek Bezy 80 % środków pozyskanych ze sprzedaży fantów nr 112 - 157 otrzyma Lalunia, która zbiera na laparoskopowe usunięcia polipa z gardła, który stanowi zagrożenie życia. Wątek psów themagda 20 % środków pozyskanych ze sprzedaży fantów nr 112 - 157 + 100 % fantów 106 - 111 otrzyma niewidomy senior Promyczek, który zbiera na hotelik, karmę i weta, a ma tylko 90,00 zł deklaracji. Wątek Promyczka
 6. 1 point
  Onaa

  Rozliczony - do usunięcia.

  Witam na bazarku dla malutkiego Felusia, który stracił dom wraz z bratem Leosiem i znalazł się w schronisku - na szczęście jest już w dt ale nie ma żadnych deklaracji, nie ma nic a potrzebne są pieniążki na jedzonko i pokrycie kosztów wet. Piesek jest pod opieką Fundacji ZEA. wątek malutkiego Leosia któremu po śmierci pani runął cały świat Bazarek potrwa do 6 grudnia 2019 do godz. 20.00. Bardzo proszę o wsparcie dla malca.
 7. 1 point
  Ale ona jest cudna,zadbana.Nawet płaszczyk kupiony aby niunia nie zmokła. Jeżeli chodzi o łezki to jesteśmy dwie beksy Bogusiu. Szczególnie jak się wróci do zdjęć koszmarnych z pierwszej strony.
 8. 1 point
  Tysiu , bo Mimi wiedziała , że ani Ty , ani p. Milena nie macie zamiaru jej zabrać. Natomiast przy wizycie niedoszłego DS czuła pismo nosem i wpadła w stres. Wierzcie albo nie , ale naprawdę wiele naszych tymczasiów czuło pismo nosem. Niektóre od momentu , gdy słyszały rozmowę przez telefon na swój temat , zmieniały zachowanie. Część chowała sie w mysią norkę , gdy DS przyjeżdżał po odbiór.
 9. 1 point
  Dziekuje raz jeszcze pięknie Ciociu to poproszę o wplatenke na moje kontusko wszystko razem podlicze na zakończenie
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
  Bura koteczka Kizia pojechała przede wszystkim dzięki ogłoszeniu Sue I dzięki rozmowie Sue - zamiast Mizi która jest bardzo chora (prawdopodobnie FIP :((((( ) pojechała do domku jej siostra Kizia- też trochę na doleczenie ale Domek się zdecydował :)) Wizytę pa w Warszawie zrobiła moja koleżanka z Miau, która z uwagi na różne hece na Miau woli pomagać anonimowo :))
 19. 1 point
  Sunia nie ucieknie z domu , bo koleżanka ma wiatrołap i furtkę .
 20. 1 point
  No proszę jaki amant z Gucia wyszedł i do tego delikatne podniebienie ;)
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 1 point
  Najserdeczniej sciskam wszystkie lapenki i Ciebie Dobraduszenko malagosiu radości w sercu wielka ze maja dobrze bezpiecznie spokojności te wszytke oczenka brzusienki wracaj wracaj ciociu do zdrowia
 24. 1 point
  Jak może niektórzy wiedzą, mam w tej chwili dwa kocurki na tymczasie. Koty w nocy przebywają w pomieszczeniu, które mają tylko dla siebie, są tam legowiska, kuwety itd - taka mini kociarnia. Problemem jest tylko brak ogrzewania, więc na szybko wymyśliłam dogrzewanie grzejnikiem elektrycznym, bo trzeba grzać już - na przyszły rok pomyślę może o czymś innym. Niestety grzejnik który miałam był nie dość że słaby, to jeszcze dziś się zepsuł. Nabyłam taką nagrzewnicę za niestety pożyczone pieniądze, założyłam zrzutkę na ten cel https://zrzutka.pl/a9btjs Mam ostatnio sporo wydatków na koty i choć trochę sobie pomagam bazarkami, i tutaj chciałabym Was prosić o pomoc - z góry dziękuję :)
 25. 1 point
 26. 1 point
  Zapłaciłam, a tak prywatnie to polubił bardziej Zosie , bo nie robi tyle hałasu co trzy rozwydrzone suczki, z którymi nie daję sobie radę :)
 27. 1 point
  Niedzielnie dorzuciłam cegiełkę za 10 zł, tak wyszło, proszę o dopisanie i cegiełki wysłane z dwóch kramików jutro powinny być.
 28. 1 point
 29. 1 point
  Koleżanka kupi jej nową obróżkę.
 30. 1 point
  Torba jest nowa , z metką. wymiary 32 x 27 x 21 cm. Ma uchwyt i pasek na ramię. Wewnątrz sztywna przegroda oddziela dwie komory , oprócz tego są dwie kieszonki, 3 przegródki i lusterko. Może być zamontowana na uchwycie od walizki. Kolor bardziej wiśniowy. Cena w internecie podobnej kosmetyczki to ok. 260 zł. Ja wystawiam tylko za CW 150 zł. Zapraszam , bo sunia jest goła i wesoła.
 31. 1 point
  Jo37

  Rozliczony BAZAREK SPOŻYWCZY

  Poproszę 2 - 1 porcję za CW i 4 - 1 porcję za CW.
 32. 1 point
  uxmal

  Patrzenie w oczy

  Ta durna legenda jest chyba w książce "Zapomniany język psi" opisana. Nie, to nie jest prawda.Szczeniak może się po prostu bać. Lęk niektórzy ludzie interpretują jako posłuszeństwo. Także i w ludzkim świecie(patrz szefowie despoci). Dla szczeniaka masz być dobrym, bezpieczneym opiekunem. Przy Tobie pies ma się czuć bezpiecznie a także nie bać się z Tobą bawić. Poczytaj książki Pani Mrzewińskiej.
 33. 1 point
  Jestem za pomocą dla Leosia w kwocie 200 złotych.
 34. 1 point
  hop!

  Minihotel dla psów w Łodzi. Psy do adopcji

  Ludzie zrezygnowali z adopcji Natki i nawet nie powiadomili. Wszystko było w porządku, a na koniec niemiłe zaskoczenie. Także ekipa psia bez zmian, pełen komfort. Wszystkie psiska zdrowe oprócz dziadka Karisa, który cyklicznie ma kłopoty z układem moczowym. A to Capillaria, a to stan zapalny. Poza tym jest zdrowy jak byk. Miał robione badania i wszystko super.
 35. 1 point
  Mimi chyba czuła co się święci i postanowiła zawalczyć o szansę pozostanie w "swoim " domciu, więc pokazała ze zdwojona siłą co potrafi.
 36. 1 point
  Aldrumka

  Rozliczony BAZAREK SPOŻYWCZY

  poproszę 3 porcje jabłek suszonych kolor i wielkość liter czasem mi wyskakuje, czasem nie - ratuje się wtedy kopiowaniem tu np. możesz skopiować czerwone większe litery z postu malagos napisać dalej swoje i niepotrzebne skasować
 37. 1 point
 38. 1 point
 39. 1 point
  Zdrówka dla mordki życzę,my cieszymy się chwilą,moją staruszkę 2 miesiące temu reanimowałam w deszczu w środku lasu,bo mi padła i przestała oddychać,na szczęście się udało,po miesięcznych badaniach u kardiologa,echo i cotygodniowe ekg,nic nie wyszo,więc nawet nie znamy przyczyny,teraz każdy dzień to dar ;)
 40. 1 point
 41. 1 point
  elik

  Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...

  Dunia w DT
 42. 1 point
  Druga koteczka od Piotrka już odpoczywa po zabiegu sterylizacji. A tak czekała:
 43. 1 point
 44. 1 point
 45. 1 point
 46. 1 point
  Dziękuję za zdjęcia. Luk ma bardzo mądre spojrzenie i bardzo ciekawe umaszczenie. Po SPA będzie wyglądał jeszcze lepiej. A teraz zdradzę Wam skąd się wzięło imię LUK . Jak popatrzyłam na jego oczy, to pomyślałam , że ma właśnie mądry look. No i po polsku wyszedł LUK. Jutro spytam Anecik czy już umówiła dla niego terminy do SPA i na kastrację.
 47. 1 point
  4. Świąteczne wianki, średnica zewnętrzna około 25cm, bardzo lekkie więc mogą zawisnąć również na oknie przyczepione na przyssawkę, 30zł/ sztuka A) SPRZEDANE Babcia Ania B) C) SPRZEDANE uxmal
 48. 1 point
  1. Sówki, sóweczki. W formie breloków, ale spokojnie mogą w okresie świątecznym robić za ozdoby choinkowe ;) Cena 10zł/ sztuka A) SPRZEDANE mdk8 B) sprzedane agat21 C) sprzedane agat21 D) E)
 49. 1 point
  Rozliczenie 1. Aldrumka nr 5B, nr 7D wpłacone 25zł -3zł wysyłka = 22zł (2zł nadpłata) WYSŁANE -> ODEBRANE 2. Babcia Ania nr 4A wpłacono 43zł - 13zł wysyłka= 30zł WYSŁANE -> ODEBRANE nr 8 nr 3A (tutaj https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=195769 ) wpłacono 53zł -13zł wysyłka = 45zł WYSŁANE -> ODEBRANE 3. uxmal nr 4C, nr 6A, nr 6B, nr 6C, nr 6D wpłacono 73zł - 3zł wysyłka = 70zł wysyłka łączona z Aldrumka -WYSŁANE -> ODEBRANE 4. iwna5702 nr 1 J, nr 1K wpłacone 25zł - 3zł wysyłka = 22zł (2zł nadpłata) wysyłka łączona z Aldrumka -WYSŁANE -> ODEBRANE 5. mdk8 nr 1 A, nr 1 T wpłacone 25zł -3zł wysyłka = 22zł (2zł nadpłata) wysyłka łączona z Aldrumka -WYSŁANE 6. UlaFeta nr 7 B wpłacone 13zł - 3zł wysyłka = 10zł wysyłka łączona z Aldrumka -WYSŁANE 7. mama_Alfika nr 2 E, nr 5 D wpłacone 30zł -wysyłka 5zł = 25zł (5zł nadpłata) WYSŁANE 8. yossariana nr 1 S wpłacono 10zł WYSŁANE -> ODEBRANE 9. agat21 nr 1B, nr 1C, nr 3A wpłacono 33zł - 3zł wysyłka = 30zł wysyłka łączona z Aldrumka -WYSŁANE 10. Isadora7 nr 2F, nr 2J, nr 3C, nr 3D, nr 5A wpłacono 70zł - wysyłka 13zł = 57zł (nadpłata 7zł) WYSŁANE -> ODEBRANE 11. Maria1957 nr 1N wpłacono 17zł - wysyłka 7zł = 10zł WYSŁANE -> ODEBRANE 12. JamniczaRodzina. nr 9 wpłacono 30zł wysyłka do Isadora7 RAZEM: 383zł
 50. 1 point
  Murka

  SISZARP - niewielki piesek szuka domu.

  Szarp miał ostatnio czyszczony zęby z kamienia, bo nie dało się znieść jego oddechu i mlaskał często. Okazało się, że miał też zapalenie dziąseł. Teraz czuje się dużo lepiej. Ogólnie cywilizuje się coraz bardziej i nawet zaczyna reagować na wołanie:) A tu mi przeszkadza w sesji zdjęciowej:)

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...