Utwór piękny , lubię słuchać , w podobnym tonie jest utwór śpiewany przez Janusza Ratajczaka z zespołu Trio
Daj Panie co dzień promyk słońca i pozwól śpiewać nową pieśń.Ach, nie jest przecież moją winą, że kocham życie aż do łez.Bo kochać życie nie jest grzechem i nie jest zdradą Twoich praw.Więc daj mi, Panie, trochę szczęścia i obym zdrowym był, to spraw.