Nic Kasia nie mówiła, wychodzi na to że on w zasadzie zdrowy jest :).
Wyniki z badania koo też wyszły dobrze, wychodzi, że nie ma pasażerów na gapę. Wyżej wstawiłam wyniki. Dostaje wszystkie zdjęcia na WhatsApp i zawsze mam problem z wstawieniem tutaj. Jakoś ciągle tego nie ogarniam :(.
Może się uda dodać fotki jak Maurycy jest bardzo zajęty ciągłym odpoczywaniem...