Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 07/18/25 in all areas

  1. Dzień dobry My w drodze pies z nami a koty pod opiką mojej mamy. Ale nie mogłam się rozstać Proszę drugie śniadanko
    5 points
  2. Tu było łatwiej, bo jest jedna Rozalka, ta Olaboga. Jedno i drugie zapisałam. Dziękuję
    1 point
  3. Lubię to - muszę pisać bo dogomaniackie lajki mają focha
    1 point
  4. 1 point
  5. Podrzucam na dobranoc i życzę spokojnej nocy.
    1 point
  6. Ta biała suczka znalazła się 15 km dalej, w kolejnej wsi, zgłosiła ją do mnie znajoma dziewczyna. I tak po cichutku uśmiechnął się do suni los, bo już nikt jej nie zgłaszał do właściciela -menela, tylko została zabrana do weta i zgłoszona na sterylkę.
    1 point
×
×
  • Create New...