Serdecznie zapraszam na kolejny bazarek!
Tym razem ewentualny dochód podzielimy na trzy następujące części:
- 65% przypadnie w udziale sympatycznym szczebrzeszyniakom z tego wątku:
- 20% przeznaczone zostanie na dług, który pozostawiła w hoteliku cudna Gryzia:
- 15% pomoże zmniejszyć zadłużenie, które pozostało po niedawno adoptowanym, uroczym Czarusiu:
Bardzo zachęcam także do wsparcia zbiórki na dług szczebrzeszyniaków:
https://zrzutka.pl/342nsk
Potrzeby są wielkie, ale może wspólnymi siłami nazbieramy trochę grosza
Większość przedmiotów na bazarku ma jedynie opcję Kup Teraz, niewielka część asortymentu podlega jednak klasycznej licytacji. W tym przypadku również możliwa jest opcja Kup Teraz - by z niej skorzystać, do ceny wywoławczej lub najwyższej zgłoszonej oferty należy dodać 50%.
Na pół godziny przed zakończeniem bazarku (od 21:30), by przystąpić do licytacji przedmiotu, który jest już licytowany, należy przebić kwotę o co najmniej 5 zł lub skorzystać z opcji Kup Teraz. Dotyczy to wyłącznie osób nowo dołączających do licytacji danej rzeczy.
Bazarek potrwa do 18 czerwca, do godziny 22:00 (ostatni ważny post o godz. 21:59). Możliwa wysyłka do paczkomatu lub kurierem InPost, ewentualnie Pocztą Polską (w przypadku mniejszych przesyłek w grę wchodzi też DPD Pickup).
Rozliczenia planuję wysłać po zakończeniu bazarku - osoby chcące otrzymać je wcześniej, proszę o informację w PW lub na wątku.