Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/05/23 in Posts

  1. Pani Joanna, właścicielka malutkiej zamojskiej Myszki, wpłaciła 300 zł na konto fundacji na cele statutowe. Ponieważ Myszka była pod opieką Jo37, przeznaczam te pieniądze na karmę dla Luny i Kody, będzie dziewczynom lżej w tym miesiącu z opłatami za hotelowanie. Myszka pozdrawia jesienne Poproszę o wskazówkę, jaką karmę zakupić.
    2 points
  2. Pani Joanna, właścicielka malutkiej zamojskiej Myszki, wpłaciła 300 zł na konto fundacji na cele statutowe. Ponieważ Myszka była pod opieką Jo37, przeznaczam te pieniądze na karmę dla Kody i Luny, będzie dziewczynom lżej w tym miesiącu z opłatami za hotelowanie. Myszka pozdrawia jesienne
    2 points
  3. Dziękuję Wam najpierw za pomoc Barytonowi, potem za bycie razem z nami przy nim i teraz za jego pożegnanie. Szczególnie dziękuję rozi za wsparcie w tych ostatnich dniach, za jej duchową obecność, za to, że doradzała. To była strasznie trudna decyzja, bo to był najbardziej inteligentny pies, jakiego mielismy. Szczególnie trudna dla mojego męża, bo Baryton go sobie wybrał. Do tego miał mocne serce, sprawny umysł. Niestety spondyloza zdewastowała jego cały kręgosłup uniemozliwiając poruszanie się, wstawanie, a nawet podniesienie głowy. Nie działały już żadne środki przeciwbólowe. Próbowaliśmy wszystkiego. Byliśmy przy nim średnio 20 godz na dobę. Dopiero po jego smierci dotarło do mnie jak ogromne miał zwyrodnienia. Nie dało się zgiąć łap, czy ruszyć głową. Wszystko było skostniałe. Odszedł w swoim ulubionym miejscu w ogrodzie. Potem była pierwsza noc bez niego, pierwszy poranek w ziemi. Kazde szczeknięcie i byliśmy odruchowo na bacznosć, bo Baryton. Potem przychodziła myśl, ze jego już nie ma. Cisza w domu. Bardzo nami wstrząsneło odejście Barytona. Coś się skończyło, coś zmieniło. Muszę zrobić jeszcze rozliczenie. Trudno mi, ale muszę.
    2 points
  4. Po wyjeździe Kodiego, Tymek zamieszkał w domu. P. Violi bardzo żal się zrobiło naszego kudłacza. Tymoteusz świetnie odnajduje sie w domu. Jest spokojny, grzeczny, ładnie wchodzi w interakcje z psami, uwielbia się przytulać i być blisko p. Violi. Sygnalizuje potrzebę wyjścia. Lubi też sobie samotnie pobiegać, powęszyć.
    1 point
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej na październik
    1 point
  6. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 30 zł stałej na październik
    1 point
  7. Wujenku dopiero wyczytalam na bazarku dla rudzia ,żeby innemu bieduniowi przekazać dedykować, zaraz już wyszukam biedę i wstawię na kramik,ale gdyby byly potrzebne pieniażki rudeczkowi to w każdenkiej chwili w każdenkiej
    1 point
  8. Bardzo bardzo sercem raduje z domku rudzikowego Wszelkiego życia dobrego w cieple milosci dloni co zawsze utuli ukocha Zdrowia spokojności calej rodzince nowej wszytkim Rudzikom
    1 point
  9. 1 point
  10. Jest sporo zapytań o Nemo z Wrocławia, było też jedno z Opola, ale na razie cd nie ma.
    1 point
  11. Zrobił się spokojniejszy choć coraz bardziej domaga się pieszczot. Chwilami mam wrażenie, że boi się Majkiego. Z jedzeniem dużo lepiej,powoli przekonuje się do suchej karmy (potrafi zajrzeć do kociej miski przy wychodzeniu z domu. Daję sobie radę z jedzeniem. Dziś spał ze mną w łóżku, rozciągnięty we wszystkie możliwe strony.Majki spał w nogach. Lala wyemigrowała do brata. Po zdjęciu kołnierza od razu zabrał się za lizanie. Na szczęście nic już nie udało mu się zmajstrować. Teraz jest już spokój. Tyle, że nadal leży mu "na wątrobie"nasz sąsiad -akita .Nie potrafi przejść koło niego w ciszy. Tamten zresztą odpłaca się tym samym. Któregoś dnia pojechałam do sklepu i zostawiłam całą trójkę w domu. Niby nie trwało to długo ale nie wiedziałam co zastanę po powrocie.Tymczasem był spokój, psy całe. Tylko głośny komitet powitalny przy drzwiach.
    1 point
×
×
  • Create New...