Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/18/14 in all areas

  1. Jaś to pies w typie doga. Błąkał się w lesie zapewne wyrzucony przez "dobrych ludzi". Jest mniejszy i drobniejszy niż dog, ale charakter ma doży - uwielbia się tulić do ludzi, siadać na kolanach i dawać całusy:) Jaś jest wykastrowany i obecnie w hoteliku czeka na Człowieka, który go wypatrzy i pokocha.
    1 point
  2. Mój wyczekany, wymarzony i wyśniony pies w maju skończył już 10 lat, a 18go czerwca minęło nam 10 lat razem. Torta nie było, ale ona sobie sama bierze jak ma no coś ochotę a nikt nie patrzy :nonono2: Parę dni temu naszło mnie na wspomnienia bo odnalazłam starą kartę pamięci. Czuję jakby mnie lata świetlne dzieliły od tego czasu, a to 'tylko' jakieś 5 lat... https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=OvRWvWHXwDQ karta zmobilizowała mnie do odszukania starego konta na YT
    1 point
  3. chyba jest teraz lepiej jesteśmy w kontakcie :)
    1 point
  4. Chiałam polubić Twój post ale wyświetliło mi że przekroczyłam dzienny limit polubień :ban:
    1 point
  5. "Damian kupił sobie" hahaha dobre trzymam kciuki za stałą przemianę Jagody!
    1 point
  6. Oj tak, bardzo fajna :) Jeszcze taką pieszczochę znalazłam:
    1 point
  7. niezłe historie nam tu opowiadasz :D daj linka do tego tymczasa, bo już mi nawet gdzieś mignął, ale nie mogę znaleźć w tym bałaganie na nowomodnym dogo :pissed: administracja chyba chce dogo na fb przerobić, bo nawet można teraz klikać "lubię to", ale ja cholery dostaję w tej nowej rzeczywistości
    1 point
  8. No to , że pisałaś kiedyś hmmm :nonono2: ?A może dziś jest zmęczony i nie dokucza Tazikowi, może zeżarł drzwi , zrobił kupę :siara: , kto wie, każdego dnia może zdarzyć się coś ciekawego :grins:
    1 point
  9. 1 point
  10. wracamy po dość długiej nieobecności, Assan witający jesien: Pozdrawiamy :)
    1 point
  11. Tak, to dosc aktualne foty. Zamarznac nie zamarzniemy, bo pogoda nam dopisuje. Fakt nocki sa juz zimnawe ale w dzien mamy po 20-scia pare stopni, slonecznie i jest calkiem przyjemnie. Mielismy juz wracac ale prognozy sa zadziwiajaco optymistyczne, to jeszcze posiedzimy sobie troche nad morzem.
    1 point
  12. jak trzeba poogłaszać to ja też mam jeszcze kilka dni urlopu ;)
    1 point
  13. Fajnie, że Jaś ma dalej przy sobie koleżankę:)
    1 point
  14. To jeszcze trochę Jasia:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/280/61b3cae29d74e02b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/280/49c251fc76ce4169.jpg[/IMG][/URL] I z Emilką:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/280/68f38a0510fceda4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images52.fotosik.pl/280/f78418bba31fc67c.jpg[/IMG][/URL]
    1 point
  15. Jakie piękne zdjęcia:) Fajnie, że Jaś dogaduje się z suniami!
    1 point
  16. Oto Jaś w całej prawie "dożej" krasie:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/245/5d69380e63deb139.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/246/0f59ba65e170cb38.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/246/f2d9520bb94fa078.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images51.fotosik.pl/245/2223b9df8add9f73.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images53.fotosik.pl/246/f7d8edfbb0cc1075.jpg[/IMG][/URL]
    1 point
  17. Proszę bardzo: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images55.fotosik.pl/232/5128074445c9bd35.jpg[/IMG][/URL]
    1 point
  18. [SIZE=2]Moja historia wielbienia zwierząt w szczególności psów, zaczęła się odkąd..sięgam pamięcią :) Psy dzięki, którym moja zapałałam miłością do tego gatunku raczej nie były małymi słodkimi pluszakami :) były to m.in owczarek kaukazki Atos, sznaucer olbrzym Borys, ON Kuba, Pitt Bull red nose Dragon, oraz amstaffka Aisha ( Aisha Crazy Staff Narcotic ). Ale odkąd pamiętam największą miłością i zaufaniem darzyłam Borysa i Aishe. Żaden z tych psów nie był MÓJ. I to był największy ból... Po wielu historiach usłyszanych o jakże wspaniałym charakterze olbrzymów, stwierdziłam, że to pies idealny dla mnie ! Twardy pod względem charakteru, nieprzyjazny dla obcych, atletyczny i zwinny, ale zarazem cudo wobec rodziny. :loveu: Odejście Dragona było dla mnie takim dniem w którym postanowiłam, że będe mieć psa - mimo niezadowolenia moich rodziców, którzy byli temu przeciwni. Po wielu miesiącach poszukiwania psa, zbierania pieniędzy i ukrywania tego faktu przed rodzicami wreszcie znalazłam swoją miłość. Hodowczyni określiła go jako niezłe ziółko. Był najbardziej żywy i szalony z całego miotu. Nie był aniołkiem :diabloti: I wkońcu po wielu latach marzeń pojawił się u mnie 4,12,2010r. mój najcudowniejszy [/SIZE][B]Sharki, czyli Mio Amore Dyas FCI,[/B] czyli "Moje Kochanie Dyas". :) Moje "maleństwo" ma już 2,5 roczku ( urodził się 5,10,2010) :) Był najlepszy i najdziwniejszy dzień w moim życiu z powodu niewiedzy rodziców. teraz oboje są już w nim zakochani a moja paskuda coraz bardziej mądrzeje. Ma swoje jazdy, ale nie jest to wielki problem, ponieważ biorąc sznaucera byłam na to przygotowana :) Na razie cieszymy się swoją obecnością kiedyś jeszcze planuje suke Amstaffa, ale to nie tak szybko.. dopiero po studiach. teraz troszkę zdjęć : tutaj u hodowcy :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/red2.jpg[/IMG] 6 miesięczny Sharkowski :) [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/IMG_1754.jpg[/IMG] po trymowaniu u hodowców listopad 2011 :) [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/SAM_0405.jpg[/IMG] raazem - te wakacje :loveu: [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/aaa.jpg[/IMG] [IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/aa-1.jpg[/IMG] [SIZE=1] [/SIZE]
    1 point
  19. 1 point
×
×
  • Create New...