[SIZE=2]Moja historia wielbienia zwierząt w szczególności psów, zaczęła się odkąd..sięgam pamięcią :) Psy dzięki, którym moja zapałałam miłością do tego gatunku raczej nie były małymi słodkimi pluszakami :) były to m.in owczarek kaukazki Atos, sznaucer olbrzym Borys, ON Kuba, Pitt Bull red nose Dragon, oraz amstaffka Aisha ( Aisha Crazy Staff Narcotic ). Ale odkąd pamiętam największą miłością i zaufaniem darzyłam Borysa i Aishe. Żaden z tych psów nie był MÓJ. I to był największy ból... Po wielu historiach usłyszanych o jakże wspaniałym charakterze olbrzymów, stwierdziłam, że to pies idealny dla mnie ! Twardy pod względem charakteru, nieprzyjazny dla obcych, atletyczny i zwinny, ale zarazem cudo wobec rodziny. :loveu: Odejście Dragona było dla mnie takim dniem w którym postanowiłam, że będe mieć psa - mimo niezadowolenia moich rodziców, którzy byli temu przeciwni.
Po wielu miesiącach poszukiwania psa, zbierania pieniędzy i ukrywania tego faktu przed rodzicami wreszcie znalazłam swoją miłość. Hodowczyni określiła go jako niezłe ziółko. Był najbardziej żywy i szalony z całego miotu. Nie był aniołkiem :diabloti: I wkońcu po wielu latach marzeń pojawił się u mnie 4,12,2010r. mój najcudowniejszy [/SIZE][B]Sharki, czyli Mio Amore Dyas FCI,[/B] czyli "Moje Kochanie Dyas". :) Moje "maleństwo" ma już 2,5 roczku ( urodził się 5,10,2010) :) Był najlepszy i najdziwniejszy dzień w moim życiu z powodu niewiedzy rodziców. teraz oboje są już w nim zakochani a moja paskuda coraz bardziej mądrzeje. Ma swoje jazdy, ale nie jest to wielki problem, ponieważ biorąc sznaucera byłam na to przygotowana :) Na razie cieszymy się swoją obecnością kiedyś jeszcze planuje suke Amstaffa, ale to nie tak szybko.. dopiero po studiach.
teraz troszkę zdjęć :
tutaj u hodowcy :loveu:
[IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/red2.jpg[/IMG]
6 miesięczny Sharkowski :)
[IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/IMG_1754.jpg[/IMG]
po trymowaniu u hodowców listopad 2011 :)
[IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/SAM_0405.jpg[/IMG]
raazem - te wakacje :loveu:
[IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/Mio Amore Dyas Poland FCI/aaa.jpg[/IMG]
[IMG]http://i1028.photobucket.com/albums/y343/klaudusia0219/aa-1.jpg[/IMG]
[SIZE=1]
[/SIZE]