[quote name='wojtuś'][B]Gosia[/B] zmieniłaś tytuł wątku na : [B]"SUNIECZKA-JEDYNECZKA-szuka-DS!!!!!!!!!!!!"[/QUOTE]
Zmieniłam temat, bo nie mogę siedziec godzinami przy kompie i odpowiadać na dziesiątki PW z pytaniem o psy, o których nie wiem, ani ile ważą, ani w jakiej są kondycji, ani gdzie przebywają, albo ile mają lat lub czy to są psy czy suczki, nie mogę też przesyłać dodatkowych zdjęć, bo ich nie mam. Nie jestem już w stanie każdemu osobno tłumaczyć, że ja tych piesków nie znam i nic o nich nie wiem, że one przypadkowo znalazły się na moim [U]wątku o 4 suczkach wyciągniętych z Olkusza przez Pania Magdę i jej córki[/U], którym próbuję pomóc i dla których chcę zakupić karmę, bo dziewczyny odwalaja kawał dobrej roboty, i zajmują się nie tylko wyciąganiem psów, ale i opieką nad nimi przez miesiące i lata (!) a nie są w świetle jupiterów za doraźne działania, jak nieprzymierzając detektyw R. To jest wątek właśnie o tych suczkach i o próbie wsparcia pań z Bukowna i tylko o nich mogę coś powiedzieć.
Obecnie jedna z suczek, najbardziej pokrzywdzona, najstarsza z chorą łapką szuka DS i na tym wątku jest o tym mowa.