Aż mi sie serce scisneło, gdy przeczytałam ma wątku pieskow kieleckich:
"Jest jeszcze następna suczka skazana na śmierć:placz:.
Mąż znajomej , geolog pracuje w terenie, teraz gdzieś na wsi, w pobliżu stawów rybnych. Przybłakała sie do nich mała sunia i śpi pod ich przyczepą, nie odchodzi wogóle.
Sunia ma pokaleczoną nóżkę, bo złapała się we wnyki ustawiane nad stawami na wydry.
Oni już stamtąd wyjeżdżają, sunia zostanie sama na pastwę losu :-(.
Powiedziłam, żeby postarał się zrobić jej zdjęcia.
Ale co z nią zrobić??? My już naprawdę nie dajemy rady:shake:. "
Stawka, tak ją sobie w myslach nazwałam...
[URL="http://img526.imageshack.us/i/091030suniazestaww.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4190/091030suniazestaww.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img20.imageshack.us/i/091030suniazestaww2.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4676/091030suniazestaww2.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img526.imageshack.us/i/091030suniaze4.jpg/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/9523/091030suniaze4.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img215.imageshack.us/i/091030suniazestaww8.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/2653/091030suniazestaww8.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://img101.imageshack.us/i/091030suniazestaww3.jpg/"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2838/091030suniazestaww3.jpg[/IMG][/URL]
Jest od dzis u mnie w domu tymczasowym.
[B]Tak przerażonego psa dawno nie widziałam.[/B]
Na kazdy gest reaguje przywarciem do ziemi, leży niemal plackiem i boi sie podnieść oczy. Co ta sunia musiała wycierpieć, że tak sie boi?
Na razie jest w siłowni, w domu. Brudna, zapchlona, o zmierzwionej sierści.
Ależ ona będzie sliczna, tylko trzeba jej kąpieli, wyczesania, dobrego odżywienia. JWychodziłam z nią kilka razy (właściwie to wynosiłam) na trawkę. Nic, chyba stres i lęk, ze tylko stoi albo się kładzie. Nie szkodi, niech się oswoi, to i siusiu będzie.
Zaraz zabiorę ją pod prysznic.
[B]Gajana to mała suczka, waży 8,5 kg, ale powinna trochę przytyć. Juz odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona przeciwko wsciekliźnie. Nadal niesmiała, ale uwielbia głaskanie i kontakt z człowiekiem. Na widok mężczyn sie aż rozpromienia, pamięta, kto uratował jej życie. Lubi inne psy, a koty zupełnie ignoruje. Zachowuje się ślicznie w mieszkaniu. Umie chodzić na smyczy oraz dobrze czuje sie w samochodzie. [/B]
[B]Gajana jest wysterylizowana.[/B]
[B]Komu małą, cichutką, bezproblemowa suczkę?.... [/B]
[B]Sunia przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy.[/B]
[B]kontakt: [EMAIL="
[email protected]"]
[email protected][/EMAIL][/B]
[B]692 781 745 [/B]
Konieczna sterylizacja.
Kto pomoże z finansami?...
[B][COLOR=sienna]Ogłoszenia:[/COLOR][/B]
allegro Andzia69
[URL]http://www.allegro.pl/item839153314_glod_bezdomnosc_wnyki_sunia_prosi_o_dom.html[/URL]
allegro eliza sk
[URL]http://allegro.pl/item842049647_gajana_smutna_historia_porzuconej_suni_uratuj_ja.html[/URL]
adopcje.org
swietokrzyskie.schronisko.net
[URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL]
gumtree
[B][U]Wpłaty:[/U][/B]
mag.da - 50 zł
Emilia2280 - 40 zł
mój bazarek, chusta 10 zł
erka 200 zł
Elina 50 zł
Od-nowa z bazarku 50 zł
Ewelina 50 zł
[B]RAZEM 450 ZŁ[/B]
[B]WYDATKI:[/B]
szczepienie p-ko wsciekliźnie 20 zl
leki na babeszjozę- 40 zl, z mojego bazarku torebkowego
dt za miesiąc , do 6 XII - 150 zl
sterylizacja 150 zl
dt od 6 do 20 XII - 14 dni po 5 zl = 70 zł
[B]na razie 390 zł[/B]
zostalo: 450-390=60 zł