Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dziś niespodziewanie wpłynęło na konto Kamyka 50 zł od cioteczki bakusiowej. Wielkie, wielkie podziękowania dla cioteczki. Stan konta na dzisiaj 155,54 zł
  3. Aska7

O!Volumen do 25.05. godz. 20.

Podrzucę. I co u dyrektora ?
  4. onlyhalo

Buldog francuski

Witam. Czy ktoś jest może z Gdańska i poleci mi jakiegoś dobrego chirurga dla buldoga francuskiego? Słyszałem, że jest jakiś dobry na Morenie. Chce psu operować skrzydełka nosa. Pozdrawiam,
  5. Bardzo dziękuję :) Zaraz wyślę numer konta
  6. Today
  7. Kamila Proc

Wyprzedaże i nie tylko - do 06.06.2019- 20.00

wpadlam z zaproszenia
  8. Sisi44

Dla dzieci, dla domu, do ubrania do 31.05.

Nasza Wenus z Milo
  9. Oleno, ja oczywiście trochę cegiełek dorzucam, o których rozmawialiśmy kilka dni temu (jakoś tak) - pojawiło się opóźnienie z powodu niesprzyjającej pogody ;-) Cegiełki właśnie wyprawiłem w drogę - jutro powinny dotrzeć.
  10. Yoana

Wyprzedaże i nie tylko - do 06.06.2019- 20.00

Dziękuję za zaproszenie, na razie tylko podrzucam.
  11. A tak wyglądają nasze zakupy karmy dla wolno żyjących kotów z netto-1000 puszek,ktoś musiał po nie pojechać na 3 razy,ktoś musiał zapakować na auto(oczywiście prywatne,nie mamy służbowego auta,tak jak nie mamy służbowych telefonów)ktoś musiał wypakować z auta i wnieść do siedziby,a teraz kolejny ktoś będzie musiał rozdać to karmicielom :( Sam zakup i dostarczenie zajęło 3 dni po pracy :(
  12. Radek

To się nazywa dbać o siebie.
  13. Fajnie, że Kamyczek się wzbogaci.
  14. Kamila Proc

O!Volumen do 25.05. godz. 20.

brawo Maria
  15. Sisi44

Olena84 dzięki za czujność. Twoje rzeczy lada dzień u gosi7, dam znać.
  16. Dzień dobry, choć deszczowy, ale majowy - pięknie jest.
  17. 316.Szare jeansy Best Connections 97% bawełna,3% elastan szerokość w pasie-2x40-42cm długość od pasa-102cm długość od kroku-77cm Cena wyw-7zł   317.Komplet do komunii dla dziewczynki sukieneczka,alba z halką i sznurkiem,narzutka,wianek,rękawiczki,torebeczka,buciki-wymiary podam,jak będzie chętny Cena wyw za komplet-40zł  
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up