Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Uzbieraliśmy kwotę 145zł i taką przelewam na bandy konto. Bazarek rozliczony.
  3. Today
  4. Dzień dobry :) Dziękuję , Ewciu za zaproszenie, chociaż podrzucę, biżutki rzadko noszę :)
  5. Może koń się śmieje, ale mnie to wcale nie do śmiechu...
  6. ! Cudna bizu Cioci Nesiowatej i ksiazek kilka sercem dla Bubu-do 30 sierpnia g24.00 zapraszam serduchem na kolejny kramik dla Bubunia
  7. Jeżeli zgadzacie się z moją propozycją :) adres wysyłam na pw
  8. konfirm31

Kwiatki dla ONeczka Maksa

Dzień dobry bardzo :). Max zaprasza po kwiaty:)
  9. terra

Kwiatki dla ONeczka Maksa

dziękuję za przybycie i podnoszenie bazarku zapraszam po kwiatki
  10. Num 2 ksiazka ,,Zimowy morderca,, swietna polecam polecam stan b dobry kupilam niedawno na bazareczku str 320 cena wywol 9 zl Rok 1942 Krakow Mloda kobieta zostaje wywieziona do Niemiec i zmuszona do pracy jako pokojowka w bogatej rodzinie Rok 2006 Frankfurt .Zimowa noca zostaje popelnione morderstwo ofiara jest Henrietta Winkler seniorka rodu wplywowych przedsiebiorcow Dzien pozniej zostaje uprowadzony jej wnuk... porywaczom wcale nie chodzi i okup .. wielkie zle tajemnice z przeszlosci ...
  11. Pbudeczka dobereczek bierzemy kramik na spacereczek
  12. Czyli zamawiać? Jeśli tak, to poproszę adres dostawy.
  13. Jagusko kochana, martwię się razem z Tobą, ale będzie dobrze. Guz na listwie mlecznej to bardzo częsty przypadek u suń. To tylko listwa. Na pewno. Nie ma co snuć czarnych scenariuszy :) Jestem z Wami, czytam wszystko, ale czasu na pisanie nie starcza. Wybaczcie proszę. Buziolki.
  14. Witaj poranny ptaszku, pracowity Agaciku :) I o to lotto :) Dzięki :)
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up