Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. caryca26

Tworzy się

272. Naszyjnik cena wyw. 2 zł KT 4 zł 273. Naszyjnik cena wyw. 1 zł KT 2 zł  274. Naszyjnik cena wyw. 2 zł KT 4 zł 275. Naszyjnik cena wyw. 2 zł KT 4 zł 276. Naszyjnik cena wyw. 1 zł KT 2 zł
  3. No właśnie. Pokonanie jakiejkolwiek przeszkody daje psu niesamowitą radochę. Pobudza w dobry sposób.
  4. Potwierdzam - moja Tina boi się burzy i strzałów. Upodobała sobie w tym czasie leżenie w łazience, gdzie puszczam jej muzykę relaksacyjną dla psów. Widać, że ją to trochę rozluźnia.
  5. Bo marzył mi się dom, który wykorzysta potencjał Ivanki. Jest żywiołowa i chętna do nauki. Obecnie nie ma źle, mieszka na podwórku, na noc zamykana jest w kojcu, ma do towarzystwa matkę, ale... to dla niej za mało. Garnie się do człowieka, próbuje uciekać, ona bardziej nadaje się do domu niż na dwór :( I takiego jej człowieka szukałam: aktywnego, chętnego do pracy z psem oraz do domu. Mamy nowego podopiecznego. Znaleziony wychudzony labek, ząbki ładne wygląda jak 2letni psiak. Awaryjnie zabezpieczony. Wczoraj też szukałyśmy domu dla 3letniej suni rasy beagle - nagle trzeba było ją zabrać z rąk oprawcy. Groził, że własnoręcznie ją zabije. No i pies trafił do Ani (tej co miała Chipa). Teraz szykuje się jej dom stały, ale jak nie wypali (bo w domu są kury) to Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie przejmie ją. Stowarzyszenie błyskawicznie odpowiedziało na moją prośbę, za co dziękuję.
  6. No to faktycznie nie do pozazdroszczenia! Smutno jest patrzeć, jak nasi przyjaciele się starzeją:( Pewnie stawy u pieska zaszwankowały. Ale dobrze, ze sunia przezyła operację. Trzymam kciuki, zeby wszystko wróciło do normy:)
  7. Też bym podrzucała, ale chodzi o to, czy Wojtek tam jest. Miałam trochę podobne doświadczenie, uparłam się na pieska w depresji, wszyscy mówili, że "już go nie ma" w domyśle wiadomo co, a znalazł się jednak. Lubelski schron, po przenosinach, a widziałam go na stronie starego, cała jazda była, wolontariuszka (super dziewczyna) też mówiła, że nie ma. Aleśmy ryczały kiedy go wyślipiła!!! Siedział w boksach kwarantanny, grom wie czemu.
  8. caryca26

Tworzy się

263. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 264. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 265. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł 266. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 267. Klipsy cena wyw. 1 zł KT 2 zł
  9. caryca26

Tworzy się

253. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł 254. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 255. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 256. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 257. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł
  10. caryca26

Tworzy się

248. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 249. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 250. Kolczyki KT 1 zł 251. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 252. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł
  11. czyli zbieramy dalej deklaracje na Wojtusia skoro to jest pewna informacja i pies jednak jest w schronisku ja tez dzwonilam jest do adopcji,szczepiony.odrobaczony,kastrowany,na ta chwile -nie choruje, trzyma sie :)
  12. caryca26

Tworzy się

243. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł  244. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł 245. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 246. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 247. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł
  13. caryca26

Tworzy się

238. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 239. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 240. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 241. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 242. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł
  14. caryca26

Tworzy się

233. Zestaw z mnóstwem kolczyków cena wyw. za zestaw 8 zł KT 16 zł 234. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 235. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 236. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł 237. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł
  15. caryca26

Tworzy się

228. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł   229. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł 230. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł 231. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 232. Kolczyki z pierścionkiem cena wyw. 1 zł KT 2 zł
  16. a Ty jesteś skory do zabawy z psem? bo może w tym problem spuszczasz ją w parku- uciekaj i niech cie goni, pochwal ją jak cie dogoni; pobiegaj z nią - uciekaj jej, ale wszystko zabawa -nie uciekaj jej naprawdę; i chwal jak cie dogoni -nie idz jak kołek, jak ona jest spuszczona -tylko z nią się baw idziesz z nią na smyczy - kawałek biegnij, kawałek podskakuj - niech ona sie dostosuje tempem do ciebie, spróbuj iść do tyłu może skakać? skacz z nią prez jakieś tam murki/ wskakuj na murki - naucz ja przeskakiwania i zeskakiwania, i szukaj roznych naturalnych przeszkód np w parku/ z rozsądkiem oczywiscie -zeby nie bylo dla niej za wysoko czy za trudno tak samo w domu - położ sie na podłodze i zobacz co zrobi; poprzeciągaj się z nią jakimś szarpakiem, a może jest chętna do przynoszenia zabawki, pobiegnie za piłką? nic nie piszesz o ty co ją interesuje -poobserwuj ją; zaproponuj rożne zabawy moja suka uwielbia skakać, ale moze twoja lubi się czołgać? można zrobić nawet w domu tor przeszkód, w miarę rozsądku oczywiscie - bezpieczny dla psa, może się czołgać pod krzesłami , skakać przez hula hop itd, na komendy i za pochwały; można chować rożne rzeczy i niech szuka -tylko trzeba okazywać entuzjazm na poczatku, potem oboje się wciągniecie w zabawę
  17. caryca26

Tworzy się

223. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 224. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 225. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 226. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł 227. Kolczyki cena wyw. 2 zł KT 4 zł 
  18. Ok, bardzo Ci dziękuję, dam znać co się uda w najbliższym czasie zrobić, bo Agnieszka ma jakiś armageddon u siebie :( Sunia staruszka z ogromnym guzem przeżyła operację i nawet jakoś dochodzi do siebie, za to drugi jej pies - też staruszek nie mógł dziś rano wstać. Tylne łapy odmówiły mu zupełnie posluszeństwa. :(
  19. caryca26

Tworzy się

213.Bransoletka srebrna - została 1 szt. cena wyw. 10 zł KT 20 zł 214. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 215. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł 216. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł  217. Kolczyki cena wyw. 1 zł KT 2 zł
  20. caryca26

Tworzy się

203. Bransoletka- są 2 szt cena wyw. za 1 szt 1 zł KT 2 zł 1. 2. 3. 4. 204. Bransoletka cena wyw. 1 zł KT 2 zł 205. Bransoletka cena wyw. 1 zł KT 2 zł 206. Bransoletka cena wyw. 1 zł KT 2 zł 207. Bransoletka cena wyw. 1 zł KT 2 zł 
  21. Aska7

O!Volumen do 25.05. godz. 20.

Z potrząśnięciem
  22. Nesiowata, a jakie to irysy? Wysokie czy niskie? Kolory? Ciekawość nas zżera :)
  23. Today
  24. caryca26

Tworzy się

198. Bransoletka cena wyw. 1 zł KT 2 zł 199. Bransoletka cena wyw. 3 zł KT 6 zł 200. Bransoletka cena wyw. 1 zł KT 2 zł 201. Bransoletka- są 2 szt cena wyw. za 1 szt 1 zł KT 2 zł 1. 2. 202. Bransoletka- są 2 szt cena wyw. za 1 szt 1 zł KT 2 zł 1. 2.
  25. Nie zrozum mnie jakoś pesymistycznie ale ona w ogóle nie jest skora do zabaw,wydaje mi się przez ten lek. Zobaczymy,będziemy się starać wdrażać pewne rozwiązania o których pisalyscie,będę niesamowicie szczęśliwym człowiekiem jak Abi stanie się spokojniejsza
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up