Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Czy nie dałoby się podłożyć czegoś miękkiego między gips i skórę?
  3. Wspaniałe wieści! Bardzo się cieszę, że mają szansę być razem w ds.
  4. oj tak zapraszamy trochę dorzucilam ale jeszcze będą rzeczy inne też
  5. Today
  6. Myślę Olenko, że ta niepewność Tigruni wynika z faktu, iż jest filmowana. Powracam do szarej rzeczywistości po krótkim pobycie w Pradze - ciężko jest
  7. Jest bardzo grzeczna, cichutka. Jak wypuszczę ja z klateczki to chodzi za mną krok w krok i łasi się. Jak się zatrzymam, to wchodzi na moje stopy i od razu się kładzie. Jak tylko zacznę ja głaskać, to mruczy bardzo głośno i robi masaż :) Rano napiła się trochu mleczka, ale nic nie chce jeść :( Mam karmę suchą i saszetki dla kociąt, ale nic jej nie pasuje. Specjalnie pojechaliśmy kupić kozie mleko, bo podobno najlepsze dla kotków. Też nie chce. Gotowanego indyka, surowego kurczaka też nie chce. Już nie wiem co wymyślać. W poniedziałek pojedziemy z kicią do weta. Boję się żeby się nie odwodniła. Wody też nie chce piś. Strzykawką dałam jej trochu mleka, ale po kilku minutach zwymiotowała :( Po dłuższej chwili strzykawką dałam jej trochu wody i przyjęło się. Zaglądam do niej co chwilę. Najczęściej śpi, albo spokojnie leży.
  8. Dzwonił Pan z Brwinowa o Mazurka. Pan mocno wiekowy, mieszka sam , dom z ogrodem ale się pochwalił ,że szwagier ma plac do pilnowania...... No chyba się skuszę na ten plac do pilnowania!!!!! Ręce opadają:(:(:( Zbyłam grzecznie Pana i tyle.
  9. No nie, wspólne lokum z bezdomnymi mi nie pasuje :( Szkoda :)
  10. Niestety - pustostanów to tu nie ma nigdzie. Jedyny - stary sklep GS-u - zaanektowali bezdomni. A ja rozdaję dalej to co sama dostaję. Żadna w tym moja zasługa.
  11. Nie ma przypadkiem w pobliżu Ciebie jakiegoś pustostanu w dobrym stanie? Rozważyłabym możliwość przeniesienia :) Mieć takiego sąsiada jak Ty, to problem zaopatrzenia w owoce i warzywa miałoby się z głowy :)
  12. Oby tak już zostało..., Miś pije dziś czystą wodę z miseczki :) Tym razem gips obejmuje całą łapkę od brzuszka dotyka do skóry w pachwinie. Podczas ruchu trze o skórę..., profilaktycznie smaruję maścią ochronną z witaminą A
  13. dziękuję za zaproszenie i podnoszę bazarek
  14. zrobie to za tydzien bo dzisaj wyjezdzam i nie otwiera sie ten zalacznik- wroci dziecko to .pomoze.fakture juz niestety wyslalam bez zalacznika .dane do tabeli podalam.
  15. No to na razie to zapisałem :-)
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up