Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Aniu czy sunia będzie miała wątek? Podeślij proszę swoje dane. Dużo nie podeślę ale coć coś do jedzonka dla malizny się dorzucę:)
 3. Po jedzeniu ciężko się schylać ;))
 4. Po ogórkowej zapraszamy na ogród :)
 5. Magimi

  Pies zjadł foliowe wieczko od jogurtu

  Już z mniejszym stresem! Dziękuję i wzajemnie :D
 6. Today
 7. MADRYT - jest bardzo dzielny i mimo dobrych kilku lat na karku stara się nie tracić ducha. Więcej: zachowuje się jak młody pies - chodzący optymizm. I poskacze, i radośnie wskoczy dwiema łapami na człowieka, i ogon w ruchu, i uśmiech na gębie od ucha do ucha. Ma tę śmieszną właściwość: potrafi śmiać się tak, że aż zamyka oczy. Energię zapewne odziedziczył wraz z niebieskim okiem po dziadku huskym, ale już wylewność i serdeczność ma owczarkowatą, bo babce. Bardzo serdeczny, kontaktowy, wpatrzony w człowieka - tylko czeka, aby ten skinął palcem. Madryt ma ok. 8 lat. KOJEC: VI - 22 uwaga: w schronisku będzie identyfikowany bez numeru link do albumu https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1073795732807641
 8. KREMONA - smutasek. Ale nie taki trochę, ale ogromny, przesmutny, do szpiku kości. Jest tak przybita i tak zrozpaczona, że od samego patrzenia na nią chce się płakać. Nie wiemy, jaki miała dom i w jakich okolicznościach go straciła, ale nie opuszcza jej przerażenie: przez cały czas trzęsła się, głowa zwieszona, mina w podkówkę. Może po prostu nie czuje się na siłach, aby przetrwać tutaj przynajmniej kilka miesięcy, do czasu znalezienia nowego domu. Bardzo socjalna, widać, że wychowana przy człowieku. Biedna, aż strach. Kremona ma ok. 4 lat. W schronisku przebywa od marca 2019r. KOJEC: IX - 14 NR: 12477 link do albumu https://www.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1073794446141103
 9. bou

  Pies zjadł foliowe wieczko od jogurtu

  uff...Spokojnych Świąt! :)
 10. śmiejcie się z faceta, śmiejcie... ;-))) A tak z drugiej strony to co się dziwić Blekusiowi, że nie chce pozwolić się wyadoptować - gdzie będzie miał tak dobrze... ;-)
 11. Nowy żel na wiosnę? A może szamponik przegryziony czekoladką? ;)
 12. Elisabeta

  Apsik szczęśliwy w DS:)

  Wszystkim Przyjaciołom Apsika życzę pięknej Wielkanocy.
 13. DOBRYCH, RADOSNYCH ŚWIĄT KOCHANYM UCZESTNIKOM ŻYCZĄ BUKOWSKIE STARUSZKI :)
 14. Właśnie wysłałam swój wpis i zobaczyłam Basin... Wszystkim Zwierzolubom a jednoczesnie ludziom szanującym innych, za ich pomoc dla Zwierząt, tym, którzy nie napadają na innych, nie robią na wątkach i w czyimś życiu, zamętu, życzę pieknych świątecznych dni.
 15. Wszystkim Przyjaciołom Grzesia życzę pięknej Wielkanocy.
 16. MALWA

  torebki, kosmetyki, kilka ubrań. Do 25.04

  Dzien dobry : )
 17. NAJLEPSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA PIESUNIÓW I DLA CIEBIE, GOSIU :)
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×