Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. I koniec. Dziękuję za zakupy i fajną atmosferę. Nr konta wysłałam wszystkim . Części osób też już wysłałam przepis.
  3. Też jakby zgłodniałam, na śledzia nie ma szans ale grzaneczki mogę zrobić :))) Pozdrowienia dla wielkanocnych śledziowców!
  4. inzaghi

ucieczka

mam problem ze swoja suczką a mianowicie ucieka często na spacerach i wróci dopiero dzień później. sunia biega czay czas obok domu ale jak ktoś podejdzie to od razu odbiega. często się słucha i jest grzeczna lecz czasem jej odwali i znów ucieczki przez kilka dni.
  5. ta choroba ma bardzo charakterystyczne objawy a jednak weterynarze jej prawie nie znali bo były to sporadyczne wypadki, sama widzę jak tego dużo.
  6. Dzisiejszy dzień był pracowity :) Konfirm31 wysłała przesyłki do Besia11, gryf80, mdk8 i do ona03. Ja wysłałam do Besia11 i do WiosnaA. Na koncie jest już wpłata od Aska7 - ślicznie dziękuję.
  7. Ale szybko poczuła radość i szczęście... drobinka Rolka uśmiechnięta od ucha do ucha:) nie dziwię jej się...
  8. Kolacja mniej ważna, ale też przyjemnie zjeść:)
  9. Today
  10. To prawda i nie umniejszam Ani :) anica walczyła o Lakiego jak lwica, uparła się na odmianę jego losu i... i mam nadzieję, że będzie mogła już odsapnąć i cieszyć się szczęściem Lakusia. Jesteście niesamowite, a Laki to wyjątkowy pies, nie miałam okazji go poznać, ale jakoś wszedł w moje serce. Kciuków nie puszczam, ogłoszenia też jeszcze nie zdejmuję...
  11. Dziękuję Tysiu. Obiecuję, niebawem będę pękać z dumy i radosci, ze przyczynilam sie do odmiany losu kolejnej psiej istoty. Ale jeszcze na razie smutek bierze górę, bo wiem, ze on przezywa kolejne porzucenie i cierpi przez to. Ale juz dosyc o tym. To niestety, nieodlaczna część pomagania w ten sposób. A skoro chce być dt, to musze ponosić tego konsekwencje. Chciałam też zwrócić uwagę na to, ze prawdziwym Aniołem Stróżem i wybawcą Lakiego, była i jest Ania - anica. To przecież Ona szukała dla niego pomocy, kiedy tylko dowiedziała się o jego niedoli. Dzięki Niej został zabrany z domu, gdzie był źle traktowany, a potem szukała ratunku, gdy znowu był w potrzebie. No i to dzięki Ani, Lakus trafił teraz do wspanialego domu, czym zakończył (oby!!!) swoją niemal 7 letnią tulaczke. To Jej bardziej powinien Lakus wiec być wdzięczny i oddać swe serce.
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up
  • Create New...