Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

O 16.09.2016 o 17:16, sunia2000 napisał:

Przyszło mi powiadomienie na maila o tejwiadomosci ale jakiś inny nick mi wyświetliło - miałam zagwozdkę kto to? Dziękuje barb - deklaracja dotarła:)

Faktycznie, zdarzyło mi się zmienić nick ale wróciłam do dawnego. Skrzynka wyczyszczona. 

 Viki potrzebuje ogłoszeń z nowymi z aktualnymi zdjęciami i tekstem?

Link to comment
Share on other sites

O 19.11.2016 o 07:47, barb napisał:

Faktycznie, zdarzyło mi się zmienić nick ale wróciłam do dawnego. Skrzynka wyczyszczona. 

 Viki potrzebuje ogłoszeń z nowymi z aktualnymi zdjęciami i tekstem?

Tekst faktycznie dobrze było by zmienić, ale osttanio jakoś nie mam głowy do takich rzeczy:(  Za dużo chorób i nieszczęść wokoło na raz i w głowie pustka:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.12.2016 o 16:43, BORYSboxer napisał:

Na kolejnym już wątku czytam,że powróciły sygnaturki,a ja ich nie widzę ani u kogoś ani u siebie...ciekawe...

BORYSboxer ja twoją sygnaturkę widzę:)

Dziekuje Kocurek za stałą za grudzien:)

Dobrze, że na początku stycznia mam kilka dni wolnego bo trzeba jakiś większy bazark zrobić, bo Viki znów na minusie:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.03.2017 o 22:22, Kocurek napisał:

Bardzo przepraszam za opoznienie w deklaracji...

Mam obecnie straszne problemy rodzinne....wszystko nadrobie....obiecuje....:(((((((((((

Kocurku, nawet nie żartuj z przeprosinami:) Wierzę, że nie zapomniałaś o Viki - każdy ma swoje problemy i nieraz trzeba psie sprawy na dalszy plan odsunąć. Zajmij się priorytetami i nie myśl o deklaracjach:) Zdrówka życzę Twojej rodzince!

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na kolejny bazarek dla Viki, tym razem na FB:https://www.facebook.com/events/1705840006099031/?active_tab=discussion

 

Rozmawiałam kilka dni temu z opiekunką Viki, na szczęście nic nowego (złego) u niej nie słychać. Na następny weekend planuje odwiedziny więc proszę trzymać kciuki, żeby pogoda była, co bym mogła jak za starych dobrych czasów pójść na długi polny spacer z krówką:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...