Jump to content
Dogomania

F&F juz w DS!DZIEKUJEMY! Silna alergia na roztocza!!!!


kizimizi

Recommended Posts

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh niestety giselko :(
Nie one pierwsze i pewnie nie ostatnie.

Ciotki dzieki za przybycie (ja jzu stracilam nadzieje ze ktoremu kolwiek z nich pomozemy). Znacie jakis dt co pomoze? Tylko nie mowcie o platnym bo nawet nie mamy szans :(

Czy mozecie pomoc w oglasaniu Flapa?Ona bynajmniej ma jeszcze szanse na dom i normalne zycie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Jestem.. psiaki piekne.

Poprosze o ladny tekst i zdjecia psow (maxymalnie 5 zdjec) na maila (jesli mozna to tekst napisany w Wordzie mile widziany). Albo porobie im ogloszenia, albo oddam wylupiony pakiet ogloszen jak nie wystarczy mi czasu.

Moj mail: [email][email protected][/email][/QUOTE]

dziekuje. Zaraz wysle Ci meila z gotowym tekstem do ogloszen jednego. Co do 2 to ja nie wiem na ile soien on do adopcji nadaje no ale podesle to co mam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Podeslij mi tego ktory sie nadaje na razie. W week mam szkole wiec i tak ogloszen nie porobie. A tego jednego bym na "bazar" podesłała :)[/QUOTE]

przed chwila wyslalam ci teksty dla obu i zdjecia.
Ogolnie to nadaje sie Flap chociaz i on do specjalnie towarzyskich nie nalezy. Flip to ten wycofany i jemu by sie pierw dt przydal zeby nie bylo, ze ktos sie polituje a za pare tygodni odda bo powie z epies wogole niekontaktowy ejst :(
DZiewczyny jak mu pomoc? BDT samo sie chyba nie znajdzie a z drugiej strony dziewczyny nie lubia zeby im pm z zapytaniem o dt wysylac. Czy ktos z tu obecnych moze zrobic banerek? Postaram sie bardziej popromowac watek

Link to comment
Share on other sites

flap nie jest jakis super wylewny, lubi sobie polezec sam w spokoju. nie lata za zabawkami jak szalony. inne lataly, a on ignorowal. wiec nie jest taki super towarzyski, pieszczoch. lubi moze swoimi drogami troche chodzic. olewka lekka.

a flip ... moze ugryzc. wiec nie sam zwrot z adopcji, bo jest niekontaktowy, ale tez dlatego, ze moze gryzc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Przyszlam na zaproszenie Kizimizi.[/QUOTE]

dziekuje za przybycie.

[quote name='obraczus87']Kizi - teksty mam - uwazam ze sa super!

PSiaki maja ode mnie w przencie po pakiecie ogloszen. KAzdy bedzie mial swoj pakiecik!!!

Zaraz wysylam dane do ogloszen dalej.[/QUOTE]

miejmy nadzieje ze twoja reka bedzie bardziej szczesliwa niz moja.
A porusze jeszcze raz kwestie dt? Dziewczyny macie jakies 'pozakolejkowe' dojscia? Bo ten bidulek moze niedoczekac adopcji :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...