• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
bou

Minusowa reputacja

5 posts in this topic

Ile punktów ujemnych trzeba nazbierać,żeby dostać bana? Czy 81 nie wystarczy?Po co w takim razie istnieje opcja przyznawania pkt.za tzw.reputację?

Jeszcze jedno - czy udostępnianie konta innym osobom jest dozwolone?

4 godziny temu, bou napisał:

Ile punktów ujemnych trzeba nazbierać,żeby dostać bana? Czy 81 nie wystarczy?Po co w takim razie istnieje opcja przyznawania pkt.za tzw.reputację?

Jeszcze jedno - czy udostępnianie konta innym osobom jest dozwolone?

Już 86 bou...Chyba powinno być info w regulaminie.

W regulaminie jest mowa o punktach karnych (???).To chyba co innego,a reputacja - moze to taki pozorny twór nieprzydatny do niczego?Co byłoby za 100 minusów?Jeśli nic,to po co taka zabawka?

Oczywiście to pytania do admi-ralicji :)

Zapisuję, bo ciekawy temat.

Mnie się wydaje,że ta negatywna reputacja, to jest to, czego na fb brakuje-możesz polubić jakiś post czy komentarz, ale już nie masz gdzie kliknąć,jak Ci się nie podoba jakaś treść. Minusy można rozwinąć i zobaczyć kto je przyznał.

Co do banów-widziałam gdzieś ostrzeżenie o tym,że wymieniając jakiś nick można się pożegnać z dogo. Ale raczej minusy nie mają tu zastosowania-no, bo pomyśl- (hipotetycznie teraz piszę) Uznaję dzisiaj,że Cię nie lubię-ot, tak sobie. Minusuję Twoje wypowiedzi i wołam koleżanki :zooobacz, jaka ona jest goopia, ona mi to i tamto napisała (o mnie, o koleżance). I koleżanki też minusują. Szybko zbiera ci się cała masa negatywnych opinni-ale nie ma to nic wspólnego z tym, że łamiesz regulamin forum.Ban za negatywne opinie? oj, są osoby, które chciały by,żeby tak to działało :D