Jump to content
Dogomania

Sznaucerek Mondy i reszta naszej kochanej bandy


Kate1205

Recommended Posts

  • 1 month later...

Serce mnie boli strasznie, mam takie stany, ze rozpacz mnie ogarnia. Pierwszy tydzien bylo nawet dobrze, jakos wciaz czulam jego obecnosc, ale potem to poczucie minelo i ogarnal mnie smutek totalny

Od dzis staram sie pozbierac.

Zamieszcze zdjecia mojej Nusi

Link to comment
Share on other sites

Nusia cudna! 

 

Kate z Czakim jest tak, że on nie tyle nie lubi dzieci, co dzieci się go boja bo on warczy, pilnuje piłeczki, nie można go chwytać jakoś gwałtowniej za obrożę czy szelki bo się wkurza. Ten dom, z którego wrócił był z 15 latką. Niestety nie może Czaki zostać tam, gdzie jest bo to miejsce płatne, no i zapsione. 

aaa a o którego Czakiego pytasz? Bo teraz są dwa - nasz mały 10 kg i średniak 8 miesięczny - nie nasz, tylko pomagam szukać mu domu, jest u włascicielki jeszcze, ale nie może zostać bo gryzie dzieci

 

Link to comment
Share on other sites

Czaki (10kg) a Czarus (8miesiecy)-tak zrozumialam. Bo ja zawsze czytam Twój Wątek tylko rzadko piszę. Ja bym bardzo chciała mieć jeszcze jednego sznupka, bo zawsze oprocz innych psów były dwa sznupy. Teraz jest tylko sznupek Nusia. Tylko tez jak zawsze jest kilka ale:   my tez mamy kilka ogonów, no i mała, z którą muszę jechać na ferie-bo biedna też ostatnio mało użyła, bo wiesz, jak było ostatnio wiec w zasadzie nigdzie nie jezdzilismy. No i do szpitala muszę isc na badania wreszcie. Miałam termin na wrzesien ale jak sie dowiedzialam ze Muffin jest tak chory to stwierdzilam ze nie bede czasu w szpitalu tracic tylko wole byc z nim. Nasz psi przyjaciel Muffina - Fuks całe życie musiał słuchać Muffina i mu ulegać, ale jak Muffin był już stary i ostatnio chory to Fuks chciał mu pokazać gdzie jego miejsce, i musieliśmy diabelka do pionu stawiac, zeby go nie dreczyl i nie warczal. wiec nie wiem, czy Fuks nowego doroslego psa by przyjal. 

Link to comment
Share on other sites

A jeszcze u mnie to jest tak, ja bym wolala mniejszego a Piter dużego, aż mu sie oczy świecą jak widzi dużego sznupa. No i to gadanie: ,,takiego jak Mondy to już nie ma na tym świecie, a ja znowu że takiego jak Muffin".... Zakochani byliśmy bardzo. Co nie znaczy ze naszych zwierzow nie kochamy bo widomo ze kocha sie całym sercem.

Link to comment
Share on other sites

Czaki mały ( http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/1218 ) i Czarek średniak ( http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/1219 ) są w tym samym miejscu i to jest płatny dom tymczasowy. A dziś wstawiłam jeszcze jednego średniaka czarnego i niestety reż ma na imię Czaki ( http://sznaucery.eadopcje.org/psiak/1232 ) i nie lubi dzieci więc stąd mi ten bałagan wyszedł. 

Link to comment
Share on other sites

Piekne wszystkie sznupy i mixy, bo ja jestem zmiksowana na tym punkcie i Piter tez, tylko ze kilka ogonow mamy i to jest ograniczeniem, no i my to mamy zadziorne psy-tchórze wiec do boju pierwsze, wiec musimy pomyslec tak zeby wszystkim bylo dobrze i krew sie nie lala. Na razie piter to chcialby bardzo ale uwaza, ze troche mielismy zmniejszyc poglowie - w ostatnim roku bardzo duzo przeszlismy i wydatkow tez bylo co nie miara, bo chcielismy zrobic wszystko-no i zrobilismy, nie mozemy sobie nic zarzucic, po prostu nie dalo sie zrobic wiecej. Muffinowi dalimy jeszcze pol roku zycia na silnych lekach - dla mnie to tylko pol roku, ale wet mi ciagle mowi ze to az pol roku.

Link to comment
Share on other sites

Ja to kocham jak tylko zobacze, ale nie o mnie tu chodzi tylko o pitera. Wiesz z jednej strony go rozumiem bo my naprawde mamy kilka psow, a niestety nie mieszkamy na odludziu, wiec nie musze mowic.... popracuje nad nim, choc ostatnio mi nie wychodzi, bo jecze, jecze i nic :( Troche racji na pewno ma, moze i sil troche mniej-bo spacerki to piter obchodzi, ja robie wszystko w domu i ucze psiaki wszystkiego. Nuczka napedza towarzystwo i rzadzi a koledzy moga bronic suki, jak Muffin zyl to wszystkich trzymal w szyku, nawet Nuka mu ustepowala. Mala jest boska i kochana - tez chyba miala niefajne zycie. Widze po tym ze wiecznie jest glodna, lize miski-chyba glodowala. A i jak sie reke wyciagnie do glaskania od gory to sie czasem jeszcze kuli-chyba ktos ja bil. Masakra co te psy musialy przezyc-bo my tez wszystkie biedaki mamy-tylko Muffin byl z hodowli i od niego sie wszystko zaczelo jak u Moniki od Luny 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...