Jump to content
Dogomania

Pilne!! Misie trzy szukają domów na juz na zaraz!


BoUnTy

Recommended Posts

Warto podać na rozwolnione kupki AmylaDol,1/2tabl.do każdego posiłku.To nie jest drogi preparat i skuteczny.Jeżeli gotujesz ryż z chudym kurczakiem to dodawaj sporo ugotowanej marchewki.Oczywiście moją radę nie musisz przyjąć ale to pomaga-sprawdzone.

Link to comment
Share on other sites

Warto podać na rozwolnione kupki AmylaDol,1/2tabl.do każdego posiłku.To nie jest drogi preparat i skuteczny.Jeżeli gotujesz ryż z chudym kurczakiem to dodawaj sporo ugotowanej marchewki.Oczywiście moją radę nie musisz przyjąć ale to pomaga-sprawdzone.

 

podaję im wyłacznie suchą nawodioną karmę boscha gastro, poczytam o amyladol, dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Misie rozliczenie:

 

karma 4 kg eukanuba - 1kg 30 zł=120 zł

Karma 12 kg eukanuba intestinal 180 zł

Puszki 3 szt intestinal 42 zł

Mifuroksazyd 10 zł

Podkłady 120 zł

 

wpływ 65 zł bazarek cegiełkowy

 

wydatki 472  zł

 

- 407 zł

 

odrobaczanie cestal plus 4 tabletki x 8 zł 32 zł

 

- 439 zł

 

podkłady 10 zł

 

-449 zł

 

puszka gastro royal 14 zł

 

-463 zł

 

20.10.15

eukanuba gsatro 12 kg 170 zł

 

-633

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Iv, to wirtualne długi. Zapisuję po prostu wydatki i wpływy, żeby mi ktoś nie zarzucił, że "zarabiam na Misiach".

Było już trochę lepiej z "kupami", ale znowu wróciły biegunki. Niestety jest przy nich mnóstwo pracy, prania, mycia itd. Kupuję hurtowo płyn do mycia szyb, bo to jedyny środek, który skutecznie neutralizuje zapachy. Piorę wszystko kilka razy, potem moczę w "lenorach" a i tak trudno pozbyć się zapachów niepożądanych

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poczytałam sobie wątek Misiowy, przy okazji bazarku.

Takie kruszynki, a więcej masz kłopotu niz ja z moja Onką :(

 

Niestety, sprzątanie kilka razy dziennie a pralka chodzi cały czas

Małe to i zadziorne, Biała atakuje moją onkę Pepę, gryzie ją po łapach i nie wpuszcza do łóżka

Link to comment
Share on other sites

NIe będzie łatwo znaleźć domek dla takich zadzior.

Ogłaszasz je ?

Biała już została zwrócona z powodu agresji wobec domowników, Czarna ma biegunki i jest w trakcie leczenia. Jesienią były ogłaszane ale odzewu nie było. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdą dom. Obydwie są na karmie gastro. Białą czeka jeszcze zabieg usunięcia zębów.

Są stare i schorowane i dodatkowo kłopotliwe.

Link to comment
Share on other sites

nie mają wpłat ani deklaracji, najgorsze że są na karmie gastro.

u mnie jest 10 psów na utrzymaniu, w większości chore i dzikie.

Teraz zaczęłam robić bazarki na Misie

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/145098-kalendarz-z-gwiazdami-dla-mani-i-mi%C5%9B-do-2701-godz-2159/?view=findpost&p=16024607

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/144950-magnesy-na-lod%C3%B3wk%C4%99-ze-zdj%C4%99ciem-dla-niko-i-mi%C5%9B-do-2701/?view=findpost&p=16008271

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...