Jump to content
Dogomania

Quetka - już w swoim domu:)


Maciek777

Recommended Posts

Ogłoszenia już wykupiłam.
Moim zdaniem im szybciej będą ogłoszenia tym lepiej ,bo nigdy nie wiadomo ile będzie czekać na dom, a jak szybko się znajdzie i zakocha domek to poczeka na Quetkę.
Do ogłoszeń mam podać woj. i miasto na jakie mają być ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']to nadzwyczajne, że ona taka przyjazna/spokojna do innych kotów. Z psami to pół biedy, ale kot do kota - oj, tu bywa różnie...
(ładne stadko :loveu: )[/QUOTE]
Dziękuję w imieniu stadka;)

[quote name='Jo37']Ja myślę, że trzeba poczekać ze szczepieniem . Niech kicia dojdzie o siebie.[/QUOTE]
Poczeka się tyle ile będzie trzeba:) Dobrze, że u kotów nie jest obowiązkowe;)

[quote name='terra']Ogłoszenia już wykupiłam.
Moim zdaniem im szybciej będą ogłoszenia tym lepiej ,bo nigdy nie wiadomo ile będzie czekać na dom, a jak szybko się znajdzie i zakocha domek to poczeka na Quetkę.
Do ogłoszeń mam podać woj. i miasto na jakie mają być ogłoszenia.[/QUOTE]
Wszystko zamieszczę najdalej we wtorek bo na prawdę nie mam nawet czasu myśleć nad tekstem:roll: Dziękuję raz jeszcze:)
Myślę, że długo się nie poczeka;)

[quote name='caha']trzymam kciuki za dobry, najlepszy domek, ogłaszać jak najbardziej można, jeśli ktoś ją upatrzy i pokocha, to jak w powiedzeniu "jak kocha - to poczeka" ;)[/QUOTE]
Zostaje jeszcze kwestia wyleczenia oka. Mam nadzieję, że to nie chwilowa poprawa bo coś jakby je jeszcze trochę mruży:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Więc wstawcie proszę linki na co mają być przeznaczone Wasze procenty:p

Zapomniałem poinformować. Quetka nie jest jedynym zwierzakiem w domu:) Są jeszcze, kolejno: Summer, Zuzia i Boguś, ale nie do adopcji:evil_lol:

[url]http://i58.tinypic.com/99dxm0.jpg[/url]

[url]http://i57.tinypic.com/28lz72e.jpg[/url]

[url]http://i58.tinypic.com/6i8hmc.jpg[/url]

[/QUOTE]

Maćku, dziękuję za ujęcie w bazarku :) - jak można, to proponuję Magika - chłopak ma ponad 5 tys. długu [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211543-Czaruj%C4%85cy-Magik-z-ogromnym-d%C5%82ugiem-szuka-domu-dla-siebie-i-swojej-przyjaci%C3%B3%C5%82ki[/url]

Patrząc na współlokatorów [COLOR=#000000]Quetki - to miejsce czekało na nią ;) :) - teraz jest zachowana równowaga ( 2 na 2 [/COLOR]:evil_lol: )
To białe to Summer? - śliczny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Maćku, dziękuję za ujęcie w bazarku :) - jak można, to proponuję Magika - chłopak ma ponad 5 tys. długu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/211543-Czarujący-Magik-z-ogromnym-długiem-szuka-domu-dla-siebie-i-swojej-przyjaciółki[/URL]

Patrząc na współlokatorów [COLOR=#000000]Quetki - to miejsce czekało na nią ;) :) - teraz jest zachowana równowaga ( 2 na 2 [/COLOR]:evil_lol: )
To białe to Summer? - śliczny :)[/QUOTE]
A więc 25% na Magika:) To będzie kropla w morzu potrzeb:roll:

Już wcześniej pytałem siostrę czy nie chce jej zatrzymać, ale nie;)

Summer (imię, którego nikt nie używa;)) ma już 14 lat i dziękuje za pochwałę:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Maćku, dziękuję za ujęcie w bazarku :) - jak można, to proponuję Magika - chłopak ma ponad 5 tys. długu[/QUOTE]
Swego czasu mój Baj miał 1500 zł długu i myślałem, że to astronomiczna kwota:roll:

[quote name='Maruda666']Aż wróciłam na poprzednią stronę jeszcze raz go zobaczyć - nie wygląda na swoje lata :) Przy okazji wygłaszcz całe psio-kocie towarzystwo w moim imieniu :)[/QUOTE]
Dziękuję, zrobię to:)
Gdy śpi to może faktycznie nie wygląda:p

[quote name='dana']Poczytałam zaległości na wątku Quetki :lol:. Miała kotka wiele szczęścia, że tak trafiła :lol:. [B]Maćku[/B], a Ty masz naprawdę wspaniałą siostrę :lol:. Zwierzyniec siostry też super, zwierzaki widać, że wypieszczone i takie zadbane :lol:. Mizianko dla oryginalnej kitki i reszty stadka :loveu:.[/QUOTE]

Dzięki, zajmę się nimi:evil_lol:
Zwierzaki mieszczuchy to i wybrudzić nie maja się gdzie;)

Bazar miał dzisiaj ruszyć:oops:
Ale jak, skoro fanty zostały zabezpieczone przed foceniem?:hmmmm:

[IMG]http://i59.tinypic.com/152e52f.jpg[/IMG]

A już tak na serio to 2 fanty mają jakieś plamki więc muszą zostać jeszcze wyprane by sprawdzić czy to trwałe czy nie. No i [B]JankaBezZiemii [/B]jeszcze nie podała celu, na jaki pójdzie 50 % zysku:)
Że o wolnym czasie nie wspomnę:shake: Jednak wszystkie foty już porobione i obrobione. Pozostały tylko opisy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Mam pakiecik ogłoszeń dla Quetki.
Potrzebuję:
[COLOR=#3E3E3E]- tytuł ogłoszenia[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- porywający tekst[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- na jakie woj. ogłoszenia[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- 4-5 zdjęć[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- mail i tel. do kontaktu[/COLOR][/QUOTE]
Tekst właśnie napisany:) Pierwszy raz pisałem ogłoszenie dla kota i chociaż podpatrywałem inne to nie jest ono "porywające", jak chciałaś:evil_lol: Jeśli macie jakieś rady, co dopisać lub usunąć, to słucham:)

Ogłoszenie proszę na Wielkopolskę, miasto Nowy Tomyśl.
Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Tel.: 721 069 470
Maciek

Ogłoszenie jest w trzecim poście. Dodałem też jedno nowe (stare) zdjęcie:) Muszę jej zrobić jakieś nowe...przed adopcją:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Tekścik trochę wygładziłam, niewiele ;) do tytułu dodałam zjawiskowa, a co, niech ludziska wiedzą ;)
A tak a propos kociastych, fajne masz żelazko :)[/QUOTE]
Dziękuję za poprawienie tekstu:)
Julian lubi przeszkadzać cokolwiek by się nie robiło:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jotpeg']oj tam "przeszkadzać"!!! towarzyszyć! :lol: piękny Julian :loveu: wspaniały :loveu:[/QUOTE]
Subtelna różnica:p
Julian dziękuje za komplement:)

[quote name='caha']dalej cisza ws bazarku? ;)
pozdrawiam :)[/QUOTE]
Wysłałem PW do [B]JankiBezZiemii[/B], ale na razie cisza:shake: Nie wiem. Poczekam jeszcze trochę:roll:

Byłem dzisiaj z niezaplanowaną wizyta u Quetki:) Oko już normalne i jej samopoczucie tak samo:) Rana ładnie się goi i nie ma zaczerwienień:) Niestety całe miejsce cięcia mocno się wybrzuszyło i jest średnio twarde. Mi to wygląda na przepuklinę pooperacyjną, ale oby nie:shake: Jutro zabieram ją do weta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Mam nadzieję, że to tylko opuchlizna pooperacyjna i wszystko zagoi się bez komplikacji.
Trzymam mocno kciuki za Quetkę.[/QUOTE]
Dzięki za kciuki:) Tak, to tylko opuchlizna:p jak powiedział wet - nie każdy kot ją ma. Tutaj musiał mocno wszystko zszyć ze względu na ciążę. Przyznam, że jeszcze nie widziałem żeby tak mocno opuchło, ale najważniejsze, że kolejny zabieg niepotrzebny:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']I ja pozdrawiam:p
Ale wrócisz tu jeszcze?:cool3:


[/QUOTE]


tak szybko się mnie nie pozbędziesz....będę Cię prześladować na wszystkich bazarkach....:diabloti:
wiesz, ja jak się już do kogoś/czegoś przyczepię to jak rzep ;) :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Dzięki za kciuki:) Tak, to tylko opuchlizna:p jak powiedział wet - nie każdy kot ją ma. Tutaj musiał mocno wszystko zszyć ze względu na ciążę. Przyznam, że jeszcze nie widziałem żeby tak mocno opuchło, ale najważniejsze, że kolejny zabieg niepotrzebny:)[/QUOTE]

dobrze, że to tylko opuchlizna, ale obserwujcie cały czas, no chyba, że to dobry, zaufany wet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caha']tak szybko się mnie nie pozbędziesz....będę Cię prześladować na wszystkich bazarkach....:diabloti:
wiesz, ja jak się już do kogoś/czegoś przyczepię to jak rzep ;) :eviltong:[/QUOTE]
Miło wiedzieć, że można na Ciebie liczyć:evil_lol:

[quote name='caha']dobrze, że to tylko opuchlizna, ale obserwujcie cały czas, no chyba, że to dobry, zaufany wet[/QUOTE]
Ufam mu. Mówi, że jeszcze przez 2 miesiące może to tak wyglądać. Quetka jest pod stałą obserwacją;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...