• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
Bettylion

Czy można zmienić przydomek hodowli?

18 posts in this topic

[quote name='Bettylion']Witam, czy ktoś z Was zmieniał nazwę hodowli??[/QUOTE]

Regulamin hodowli psów rasowych §8

Przydomek można zmienić tylko w uzasadnionych przypadkach, np jeśli nie można go zarejestrować w FCI lub jeśli został zarejestrowany przez pomyłkę. Powody typu "Bo już mi się nie podoba" raczej nie będą pozytywnie rozpatrzone :P

[quote name='Paulina94']Przydomek można zmienić tylko w uzasadnionych przypadkach, np jeśli nie można go zarejestrować w FCI lub jeśli został zarejestrowany przez pomyłkę. Powody typu "Bo już mi się nie podoba" raczej nie będą pozytywnie rozpatrzone :P[/QUOTE]

Przecież dokładnie to jest zapisane w regulaminie.

Ja chciałam zmienić nie z powodu, że mi się nie podoba tylko doszła mi jeszcze inna rasa psa i dojdzie jeszcze jedna i mi to zbyt nie pasuje + jest w Polsce hodowla, która jest mylona z moją, ja mam nazwę Passion&Love a tamta jest Love Passion.....:(
Owszem próbuję się dodzwonić do ZKwP ale bez efektu, pisałam już maila - standard cisza i chyba napiszę bezpośrednio do FCI.

[quote name='Golson']Przecież dokładnie to jest zapisane w regulaminie.[/QUOTE]Owszem, ale jak ktoś wchodzi na forum żeby się czegoś dowiedzieć to chce to wiedzieć to szybciej, a nie być odsyłany na inne strony...

Ja jestem w trakcie zmiany. Złożyłam podanie o anulowanie przydomka i od razu tą karteczkę z propozycją nowych. 200zł za wszystko. Przyszło już pismo o anulowaniu, czekam na zatwierdzenie nowego :)

Ja jestem w trakcie zmiany. Złożyłam podanie o anulowanie przydomka i od razu tą karteczkę z propozycją nowych. 200zł za wszystko. Przyszło już pismo o anulowaniu, czekam na zatwierdzenie nowego :)

A za co taka opłata? Z jakiego oddziału jesteś?  

chyba tak, pisałam jakieś podanie ale babka powiedziała mi że to formalność. U mnie nazwa mooocno nawiązywała do rasy której już nie hoduję i była nieadekwatna do tej którą mam od kilku już lat.