Jump to content
Dogomania

marta30

Members
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

About marta30

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/13/1980

Converted

 • Location
  Kleszczele

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. marta30

  Kupilem psa bez tatuażu

  A nie zastanowił cię brak danych w tym niby rodowodzie? Nie to nie jest cocker spaniel. To kundelek.
 2. Klasa młodzieży już.
 3. marta30

  Krycie cieczka w cieczke

  Suka może być kryta raz w roku kalendarzowym. Tyle mówią przepisy.
 4. Hej, z której hodowli bierzesz maluszka?
 5. marta30

  Progesteron

  U nas: 8 dzień- 0,59 ng/mol 12 dzień- 4,44 ng/mol Krycie 14 i 16 dzień. Ciąża mnoga potwierdzona w 28 dniu :-)
 6. Po pierwsze, chciałaś kupić psa z dobrej hodowli a kupiłaś kundelka w typie rasy. Po drugie o jakim doświadczeniu W HODOWLI piszesz? Pojęcia ci się mylą. Załóż może bloga lepiej albo pamiętnik czy coś.
 7. marta30

  Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Nie przepełnione jadem tylko szokiem, że ktoś chce kupić psa rasy agresywnej i pyta czy psie przedszkole wystarczy do socjalizacji. To jaką Ty masz wiedzę na temat tej rasy? Do psiego przedszkola to z yorczkiem, tosę trzeba szkolić, szkolić i jeszcze raz szkolić.
 8. marta30

  kiedy metryka i czy internetowo?

  Hodowla zarejestrowana w stowarzyszeniu więc zgodnie z prawem. Natomiast co do rasowości pieska... jakby to ująć... takie stowarzyszenia powstałe po 2012 roku drukują rodowody kundlom z ulicy jeśli choć kapkę do jakiejś rasy podobne. Taka więc jest ich rasowość i tyle warta. Strona o której mowa to tylko baza zaczipowanych zwierząt. Tam można zarejestrować każdego psa bez względu na pochodzenie. Chciałaś yorka to trzeba było poszukać dobrej hodowli zarejestrowanej w Związku Kynologicznym w Polsce. Metrykę dostaje się od razu, nie trzeba nic dopłacać. A umowa też powinna być inaczej sporządzona bo teraz w razie W to "hodowca" powie, że przekazał ci szczeniaka darmo.
 9. marta30

  stres po zakupie szczeniaków boksera

  Póki są stowarzyszeni w jakimkolwiek związku kogucik działają zgodnie z prawem. I tylko od ludzi zależy czy będą tam kupować czy nie.
 10. marta30

  stres po zakupie szczeniaków boksera

  Zofita- nie powiedział bo to pseuduch. Takiemu zależy tylko na tym by sprzedać i wziąć kasę. No więc kupując szczeniaka od pseuducha nie oczekuj jakichkolwiek moralnych zachowań bo to po prostu się kłóci jedno z drugim. I jeszcze jedno, oczywiście, że trzeba kochać kundelki. To normalne psy, czułe i kochające. A z pseudo się nie kupuje bo to napędza ten chory interes. Nie widzisz tego? Sprzedałem to trzepiemy kaskę dalej. Kundelki się ADOPTUJE.
 11. marta30

  stres po zakupie szczeniaków boksera

  Nie rozumiesz, chciałaś boksera to trzeba było udać się do hodowli. U tego pana kupiłaś kundelki. Nie wątpię, że Twoja Hexa była kochanym psem ale nie była bokserem. Jak i nie są bokserami obecne szczeniaki.
 12. To nie masz powodów do obaw. Sama jestem w podobnej sytuacji, zaraz minie rok od poprzedniej cieczki. Trzeba czekać. Ewentualnie jak powiedział mój wet poczekać teraz do stycznia- luty bo wtedy często suki ruszają i jeśli do tej pory nie dostanie przebadać sucz. Zacząć od usg jajników.
 13. Dogfog a jakie odstępy miała suka wcześniej? Znaczy, ile się spóźnia?
 14. marta30

  Szczeniak gończy polski 12 tygodni

  Ile ma szczeniak?
×