Jump to content
Dogomania

marta30

Members
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

About marta30

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/13/1980

Converted

 • Location
  Kleszczele

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Klasa młodzieży już.
 2. marta30

  Krycie cieczka w cieczke

  Suka może być kryta raz w roku kalendarzowym. Tyle mówią przepisy.
 3. marta30

  Progesteron

  U nas: 8 dzień- 0,59 ng/mol 12 dzień- 4,44 ng/mol Krycie 14 i 16 dzień. Ciąża mnoga potwierdzona w 28 dniu :-)
 4. marta30

  stres po zakupie szczeniaków boksera

  Póki są stowarzyszeni w jakimkolwiek związku kogucik działają zgodnie z prawem. I tylko od ludzi zależy czy będą tam kupować czy nie.
 5. marta30

  stres po zakupie szczeniaków boksera

  Nie rozumiesz, chciałaś boksera to trzeba było udać się do hodowli. U tego pana kupiłaś kundelki. Nie wątpię, że Twoja Hexa była kochanym psem ale nie była bokserem. Jak i nie są bokserami obecne szczeniaki.
 6. To nie masz powodów do obaw. Sama jestem w podobnej sytuacji, zaraz minie rok od poprzedniej cieczki. Trzeba czekać. Ewentualnie jak powiedział mój wet poczekać teraz do stycznia- luty bo wtedy często suki ruszają i jeśli do tej pory nie dostanie przebadać sucz. Zacząć od usg jajników.
 7. Dogfog a jakie odstępy miała suka wcześniej? Znaczy, ile się spóźnia?
 8. marta30

  Szczeniak gończy polski 12 tygodni

  Ile ma szczeniak?
 9. Z taką wyceną szczeniąt się nie spotkałam. Raczej są przedziały cenowe, pet od- do-, szczenię przeciętne nadające się do wystaw od- do- i szczenię super zapowiadające się od- i takie nie idzie w pierwsze lepsze ręce.
 10. marta30

  Starszy reproduktor

  Jak myślicie, jakie są zagrożenia krycia starszym reproduktorem? Pies 12 lat w doskonałej kondycji, półtora roku przed ewentualnym kryciem ma jeszcze 2 mioty, 6 i 9 zdrowych szczeniąt. To jednak 12 lat... jest się czego obawiać?
 11. marta30

  Czy to mieszaniec yorka z shihtzu?

  Ze względu na wojnę może im podarujemy :-D Wracając, nie wiem czy wszystkie stowarzyszenia rozdają rodowody jak leci ale na pewno większość. W cockerach jest taka sytuacja, że widziałam tylko DWIE hodowle poza związkowe, których psy faktycznie przypominają cocker spaniela angielskiego. Reszta bazuje na pseudo po 300 zł. I jak traktować to poważnie? Gdzie tu konkurencja? A te dwie o których piszę, nie mają dostępu do dobrych psów więc nie zrobią postępu, będą się cofać. Zresztą nie hodują na dobrych psach tylko na petach i psach porodowodowych. Więc naprawdę nie ma czego porównywać.
 12. marta30

  Czy to mieszaniec yorka z shihtzu?

  Chciałaś kupić rasowego psa za 600 zł? Nie bardzo rozumiem o co chodzi? Kupiłaś kundelka za 6 stów, za młodego na oddzielenie od matki i pytasz na ile podobny jest do shih tzu? Trochę podobny jest ale niewiele. Do yorka wcale. Ot, mieszaniec. Bardzo drogi mieszaniec.
 13. marta30

  Szczeniak 2,5 mies a socjalizacja.

  To socjal ci padnie. Wychodź z małą na spacerki krótkie pod kontrolą.
 14. marta30

  Pytam o Cocer Spaniela

  Jeśli chcesz cocker spaniela to tylko z hodowli zkwp (FCI). Podpisuję się pod powyższą wypowiedzią, psy w typie cockera po 300-500 zł często są agresywne i nieprzewidywalne. Cocker spaniel to wspaniały pies, łagodny i wesoły ale trzeba koniecznie dobrać dobrą hodowlę. Mam dwie cockerki i suczkę w typie cockera więc różnicę widzę na codzień, zapraszam na priv, chętnie doradzę.
×