Jump to content
Dogomania

marta30

Members
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Excellent

About marta30

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/13/1980

Converted

 • Location
  Kleszczele

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szczeniaki mają 5 tygodni i chcesz podawać mu mleko strzykawką przez gąbkę? :-D W jakim celu? Takie szczeniaki piją i jedzą już normalnie. Mleko podaj z miski, suchą jeszcze namaczaj.
 2. Mam drugi miot szczeniąt i u moich piesków schodzą jądra po 10 tygodniu. Bywa różnie, wędrować może nawet do 6 miesiąca życia.
 3. A nie zastanowił cię brak danych w tym niby rodowodzie? Nie to nie jest cocker spaniel. To kundelek.
 4. Cocker spaniel :-D nie obronna ale zaszczekać potrafi. Wesołe, przyjacielskie, super psy. Tylko trzeba szukać w hodowlach zkwp.
 5. Suka może być kryta raz w roku kalendarzowym. Tyle mówią przepisy.
 6. Kobieto wysterylizuj tę sukę bo ją męczysz. 4 mioty miała 5-letnia suka. Nie masz pojęcia o hodowli. Zresztą nie masz żadnej hodowli co najwyżej rozmnażalnię zarejestrowaną w klubie burka i kocurka. To nie ma absolutnie NIC wspólnego z hodowlą! Suka po sterylce się nie zmieni, nic jej nie będzie.
 7. Może bardziej się wylizuje? Jak z cieczkami, jedne chlapią inne starannie się wylizują.
 8. Cockerki <3 kocham <3 Co do braku wyboru to najzupełniej normalne. Hodowca najlepiej zna maluchy i dopasuje charakterem, temperamentem do przyszłego właściciela. Poza tym są szczeniaki lepiej i gorzej rokujące wystawowo i to hodowca decyduje jak i komu je sprzeda.
 9. U nas: 8 dzień- 0,59 ng/mol 12 dzień- 4,44 ng/mol Krycie 14 i 16 dzień. Ciąża mnoga potwierdzona w 28 dniu :-)
 10. Po pierwsze, chciałaś kupić psa z dobrej hodowli a kupiłaś kundelka w typie rasy. Po drugie o jakim doświadczeniu W HODOWLI piszesz? Pojęcia ci się mylą. Załóż może bloga lepiej albo pamiętnik czy coś.
 11. No ale ktoś może nie chcieć "jakiegoś" psa tylko konkretnego. Z różnych powodów, tu można wymieniać. Czyli co? Pozwolić by rasy wyginęły? Problemem nie są hodowle tylko rozmnażacze, te domowe "dla zdrowia" i "tylko raz", "bo moja ładna i mądra" itp. i hurtowe fabryczki, nie hodowle.
×
×
 • Create New...