Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

marta30

Members
 • Content count

  249
 • Joined

 • Last visited

About marta30

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 05/13/1980

Converted

 • Location
  Kleszczele
 1. Klasa młodzieży już.
 2. Krycie cieczka w cieczke

  Suka może być kryta raz w roku kalendarzowym. Tyle mówią przepisy.
 3. Problemy

  Kobieto wysterylizuj tę sukę bo ją męczysz. 4 mioty miała 5-letnia suka. Nie masz pojęcia o hodowli. Zresztą nie masz żadnej hodowli co najwyżej rozmnażalnię zarejestrowaną w klubie burka i kocurka. To nie ma absolutnie NIC wspólnego z hodowlą! Suka po sterylce się nie zmieni, nic jej nie będzie.
 4. Problemy

  Ile razy suka rodziła?
 5. Suka po porodzie.

  Może bardziej się wylizuje? Jak z cieczkami, jedne chlapią inne starannie się wylizują.
 6. Hej, z której hodowli bierzesz maluszka?
 7. Zakup szczeniaka -proszę o opinie

  Cockerki <3 kocham <3 Co do braku wyboru to najzupełniej normalne. Hodowca najlepiej zna maluchy i dopasuje charakterem, temperamentem do przyszłego właściciela. Poza tym są szczeniaki lepiej i gorzej rokujące wystawowo i to hodowca decyduje jak i komu je sprzeda.
 8. Progesteron

  U nas: 8 dzień- 0,59 ng/mol 12 dzień- 4,44 ng/mol Krycie 14 i 16 dzień. Ciąża mnoga potwierdzona w 28 dniu :-)
 9. Po pierwsze, chciałaś kupić psa z dobrej hodowli a kupiłaś kundelka w typie rasy. Po drugie o jakim doświadczeniu W HODOWLI piszesz? Pojęcia ci się mylą. Załóż może bloga lepiej albo pamiętnik czy coś.
 10. Czy hodowla psów jest potrzebna?

  No ale ktoś może nie chcieć "jakiegoś" psa tylko konkretnego. Z różnych powodów, tu można wymieniać. Czyli co? Pozwolić by rasy wyginęły? Problemem nie są hodowle tylko rozmnażacze, te domowe "dla zdrowia" i "tylko raz", "bo moja ładna i mądra" itp. i hurtowe fabryczki, nie hodowle.
 11. Czy hodowla psów jest potrzebna?

  Są rasy modne lub popularne i w tych hodowle się mnożą. Są rasy mało popularne i hodowcy pasjonaci. Jak można włożyć je do jednego worka? Parę lat temu chciałam cocker spaniela, ten pies odpowiada mi pod względem wizualnym i charakteru. W schronach są tylko psy w typie którym do cudownej osobowości cocker spaniela baaardzo daleko. Gdyby nie było hodowli ta cudowna rasa raz dwa by wyginęła bo mnożyliby tylko pseuduchy bez bladego pojęcia o rasie.
 12. Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Nie przepełnione jadem tylko szokiem, że ktoś chce kupić psa rasy agresywnej i pyta czy psie przedszkole wystarczy do socjalizacji. To jaką Ty masz wiedzę na temat tej rasy? Do psiego przedszkola to z yorczkiem, tosę trzeba szkolić, szkolić i jeszcze raz szkolić.
 13. Jaką rasę mam wybrać vol. 2

  Psie przedszkole :-D Koleżanka kupiła dobermana i widzę ile wkłada w niego pracy. Codziennie. A pies ma rok.
 14. Zakup spaniela

  Od razu powiem, że aktualnie może być ciężko ze złotkami. Są bardzo na topie chyba. A szkoda bo spanieluchy mają tyle innych pięknych umaszczeń. Możesz popytać jeszcze w hod. Blue Valley, może jeszcze mają lub Wrzeciono Czasu. Lub poczekać do wiosny, będą nowe mioty.
×