Jump to content
Dogomania

Kundelek...jaki mniej więcej urośnie?


kasykk

Recommended Posts

Witam.. w naszym domu pojawił się nowy lokator, a mianowicie kundelek bądż mieszaniec ( tylko niewiem czego z czym) poniewaz moja sisotra przywiozla pieska :) ma dopiero niecale 2 miesiące :)
Chcialam się Was zapytać, czy grubość łap decyduje o tym jaki pies urosnie duzy? tzn. ze wogole bedzie duzy jak ma grube łapy?
Wiem ze tak, ale chodzi mi o to ...bo moj Baruś ma łapki dość długie i nie sa też chudziutkie, ma takie srednie.. matka ponoc byla sredniego wzrostu.
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/6705/s5001844id4.jpg[/IMG][/URL]
Jak mysliscie wyrosnie z niego piesek ( nie olbrzym ;) ) ale średniego wzrostu? :)

Link to comment
Share on other sites

Hm... urosnąć, to na pewno jeszcze coś podrośnie.. Ja sama mam szczeniaka. Mieszańca. Ma 3 miesiące, ale z tego zdjęcia wnioskuję że Paco jest mniejszy. Ale wiesz... ogólnie trudno tak stwierdzić czy urośnie... Myślę ze ewentualnie można 'tak na oko'. Ale wydaje mi się że będzie wielkości takiego sznaucera miniaturki... sznaucera średniego... jakoś tak.
Pozdrawiam, daj buziaka pieskowi ;*

Link to comment
Share on other sites

pytałam , bo dla niektórych moja Mika to juz duży pies.Wydaje mi sie że ten maluch bedzie podobnej wielkości jak moja, ale nigdy nie ma 100% pewnośi ;) szczegolnie z kundelkami , wiec moze byc niepodzianka i moze byc o polowe mniejszy jak jego mama lub wiekszy , zalezy jaki tatus był
pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

więc tak:
to ile rosną na tydzień również zależy od docelowej masy psa,której przecież nie znasz:]tak więc kundelek jest wielką niewiadomoą:) ale patrzę na to zdjęcie i nie wróżę psiaczkowi superpostury bernardyna;)będzie raczej mały,może średni,tak jak ktoś już pisał:)

Link to comment
Share on other sites

Hm...szpital? :> smycz? metka? :> wiesz ze wszystko mozliwe?:D
jesli bylo to wczoraj czyli czwartek tak po19 to ja ;D
a moze ta smycz byla taka dłuuuuuuuuuuuuga czarna? :D:D a dziewczyna z psem miala czarne spodnie? ;D
cokolwiek, jakis szczegol ;DDD :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nam w schronisku powiedziano dość dobrze co moze wyrosnąć z naszej misi. To samo mówili nasi weterynarze.
Wszyscy podczas spacerów zwracali uwagę na wielkość łapek - poduszeczek... uspokoiłam się dopiero gdy zobaczyłam łapkę owczarka niemieckiego podobno jej rówieśnika - łapka była dwa razy większa.
Misia ważyła 5,5 kg w wieku prawdopodobnie około 10 tygodni i miała 32 cm w kłębie - teraz waży 11 kg ma 43 cm.
Mała to jak najbardziej typowy kundelek - dopatrywano sie już w niej podobieństwa do 8 ras.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diabelkowa']da sie da sie u nas wetka ladnie okreslila wysokosc mojego kundla

podaj ile teraz ma psiak i ile wazy m oze cos sprobujemy porownac :))[/quote]

Jak wazylam psiaka 3 tyg. temu to wazyl 2,6 kg i mial wzrost w klebie 26 cm. :) niedlugo pojde z nim na ostatnie szczepienie i zwaze go jeszcze raz bo napewno przytył :D wtedy sie odezwę :)

Co ztymi poduszkami o ktorych wspomniano wczesniej? jak poznac popoduszkach wilkosc pieska? :)

Co do weterynarza to powiedzial mi ze pisek bedzie gora do kolana siegał, ale nie powiedzial dokladnie. :(

Link to comment
Share on other sites

Podczas spacerów albo w przedszkolu obserwowałam wszystkie spotkane szczeniaki i gdy to było możliwe pytałam o rasę i docelową wielkosć pieska i widziałam jaką wielkość łapki i poduszeczki ma tamten piesek a jaką Choculka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='diabelkowa']sredni bedzie mysle ze bedzie mial ponizej 15 kilo :)[/QUOTE]

ja biorąc mojego Ryśka doszukiwałam się w nim jamnika szorstkowłosego po tygodniu urusł x2 ludzie widzą w nim już owczarka niemieckiego.. :diabloti:
zobaczymy co nam los przyniesie...

powiedzcie mi w jakim wieku odpada pępowina u szczeniaka?? i do jakiego wieku widać pępek u psa??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...