Jump to content
Dogomania

BIAŁOGONY już nie umrą w schronisku. W BDT u Mortes.Zapraszamy na nowy wątek :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

[quote name='obiezyswiat75']nie mogę zmniejszyć się zdjęć, bo mi się ręce trzęsą. Młody, przyjazny, sympatyczny piesek.
Oddany, bo wpuścił złodziei na posesję.[/QUOTE]

Piękny jest, widać że nastawiony przyjacielsko... Co za debile biorą psa i potem zwalają na niego winę, że złodzieje przyszli?!? I pies nie zareagował?! I go oddają od razu... o ludzie.... paranoja :( biedak!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obieżyświat, pisałam już wczoraj do Hałabajówki, ze bardzo potrzebujemy tej aktualnej faktury. Przed chwilą rozmawiałam z nią przez telefon i obiecała, że jutro wstawi fakturę.
Co do tekstu Cookiego to jutro Krzysiu coś wymyśli. A co do jego byłych właścicieli, to szkoda gadać. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Kochane nie wiem czy już się cieszyć ... Od dwóch dni rozmawiam telefonicznie i mailowo z panią która mieszka obecnie w Anglii gdzie wyjechała do pracy .Pani będzie tam rok . Pani od jakiegoś czaśu śledzi ogłoszenia Odi . Bardzo chciałaby pomóc Odi i prosiła żebym znalazłajej domowy hotelik do 400 zł. Pani zobowiązała się płacic. Jeśli Odi przez rok nie znajdzie domu to pani po owrcie do Polski ja zaadoptuje .Pani ni przeszkadza że Odi ma chore stawy
Z Odi jadę do weta w sobotę . Pani doktor do soboty nie pracuje bo ma chore dziecko. Rozmawiałam z nią o Odi przez tel i ma się zastanowić czy dać Odi doksycyklię.
Odi łapki wyglądają źle ale wydaje mi się że mniej ją boli bo chętniej chodzi a nawet bryka z Patonem

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

No chyba należy się cieszyć :)
Tylko hotelik trzeba znaleźć bliski, żeby robić niespodziewane naloty. Bo na schorowanych staruszkach najbardziej cwaniacy żerują.
Patrz Czarodziejka, Arktyka czy słynna Wiola...

[B]Wykupiłam 5 pakietów po 25 ogłoszeń [/B]( więcej portali chyba nie trzeba).

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247104-VI-OGŁOSZENIOWY-BAZAREK-Tanio-od-3-zł-do-20-09-13-22-00?p=21319240#post21319240[/url]
[B]w poście #37 jest mój wpis[/B]

Edited by Mazowszanka2
Link to comment
Share on other sites

Dziś rozmawiałam z panią zainteresowaną Odi . To bardzo wrażliwa osoba . Dzięki cioteczce Obieżyświat znalazło się miejsce w domciu koło Wrocławia u Lilu. Czekam jeszcze na odpowiedź z ewentualnego domku w Kielcach. Jeśli nie wypali domek w Kielcach to będziemy organizowali transport do Wrocławia a to będzie duże wyzwanie...

Mazowszanko dziękuję za ogłoszenia ...są bardzo potrzebne , niestety w domu jestem tylko 2-3 razy w tyg. W domku gdzie są psiaki używam tabletu ale on szybko się rozładowuje a tam nie ma prądu :(

Link to comment
Share on other sites

Zabieram się za obiecany bazarek, ale jeszcze trochę to potrwa. Padł mi aparat, więc zdjęcia będą z komórki.
Mam pytanie, jaki wpisać cel bazarku ? Czy ogólnie na psy z tego wątku, czy na jakieś konkretne psy pod opieką Mortes, no i jeszcze są te u Hałabajówki. Help me :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Miałam[/COLOR][COLOR=#000000] problemy z logowaniem ostatnio na dogo :( uroki życia w dziczy. [/COLOR]
[COLOR=#000000]Babula ma się lepiej wyniki wtorkowe wyszły lepsze, ale cały czas ma brać leki (leki ma ode mnie w gratisie bo majątku nie kosztowały), cudów nie ma i nie będzie bo wiek i życie dają o sobie znać ale najważniejsze że nie postępuje.
Ale wcina teraz za dwóch jak na Babkę przystało :)

Dupka się znowu upasła jak baleronik ale jak jej odmówić ... :)

Izunia powiedz jak u Was była jeszcze Weni nie zauważyłaś że nie obciąża jednej łapki tylnej jak chodzi? Nie wiem czy to moje krzywe oko czy ją coś może boli. Wcześniej tego nie wypatrzyłam. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kryzia']Zabieram się za obiecany bazarek, ale jeszcze trochę to potrwa. Padł mi aparat, więc zdjęcia będą z komórki.
Mam pytanie, jaki wpisać cel bazarku ? Czy ogólnie na psy z tego wątku, czy na jakieś konkretne psy pod opieką Mortes, no i jeszcze są te u Hałabajówki. Help me :)[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo :)
Niech na ten temat wypowie się Iza ( Mortes), bo to na jej głowie są Białogony i finanse.
Ale ona teraz na działkach bez prądu siedzi z Patonem, Odi i Fejfolem. W Kielcach bywa sporadycznie, więc cierpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Mam tu tablet /na raty;-) / ale szybko się rozładowuje :-( no i niesamowite problemy z dostępem do internetu.
Kruziu co do bazarku to już ci serdecznie dziękuję i myślę ze jak napiszesz ogólnie na białogonki to będzie ok :-)
Jeśli chodzi o Wenecje to nic takiego z Krzysiem nie zaobserwowaliśmy, pewnie teraz będą wychodzić u dziewczyn różne rzeczy , w końcu to wiek i w końcu kogos zaczęły obchodzić. Magdus wielkie dzięki za opiekę nad babciami . Buziaczki od nas :-)
Jakby było mało kłopotów to wczoraj zadzwonił do mnie mąż słodkokwasnej że zaczynają do niego przychodzić "pamiątki " z wyprawy z babciami do Hałabajówki :-( . O pierwszej w nocy w jakijś miejscowości której ciężko znależć na mapie jechałam 80 km zamiast 60 :-( muszę zapłacić 300 zł :-( Mąż słodkokwasnej ostrzegł mnie że to może być początek takich "pamiątek"... Przyznam szczerze że solidnie mnie to podłamało :-(

Link to comment
Share on other sites

O losie losie mnie też kiedyś złapali jak wiozłam psiaka na dt ale dostałam tylko 100zł, bardzo mi przykro, też nie mają co robić no :mad:

Będę dalej obserwować może to tylko dolegliwości wiekowe, mi się zaraz o glosy dochodzi doświadczenie... miała suczkę z rakiem kości u której od takiego własnie nieobciążania łapy się zaczęło. Mam nadzieję że to tylko jakieś nadwyrężenie.
Idę obiad im szykować, chociaż Dupka powinna jeść co drugi dzień taka jest okrągła :) Myślę że dla niej można by poszukać domu takiego na zawsze z kanapą i swoim ludziem, jest w dobrej kondycji, nie za stara może jeszcze się ktoś skusi co? Nie to żebym ją wyrzucała ale ona ma największe szanse na znalezienie jeszcze domu tak mi się wydaje. A do tego charakter ma świetny.

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na prawie otwarty (do godziny podam wszystkie wymiary i ceny) bazarek, z którego połowa ewentualnego zysku będzie dla Waszych babć białogonek (ustalone z Mortes)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247268-ubrania-kosmetyki-mega-tanio-dla-Ibisa-i-3-bia%C5%82ogonek-do-20-10-godz-20-00[/url]
zapraszam do podrzucania!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']zapraszam na prawie otwarty (do godziny podam wszystkie wymiary i ceny) bazarek, z którego połowa ewentualnego zysku będzie dla Waszych babć białogonek (ustalone z Mortes)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247268-ubrania-kosmetyki-mega-tanio-dla-Ibisa-i-3-białogonek-do-20-10-godz-20-00[/URL]
zapraszam do podrzucania!![/QUOTE]

Dziękujemy :)
Już lecę !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...