Jump to content
Dogomania

psy DO ADOPCJI - potrzeba KARMY, ponad 20kg dziennie! prawie ZERO pomocy...


missiaa

Recommended Posts

[quote name='Patia']To dobry pomysł na zorganizowanie akcji w szkołach . Zrobic plakat , wydrukować konkretne informacje co jest potrzebne i zanieść do dyrektora szkoły . Raz w roku taką zbiórkę organizowała jedna z wielickich siłowni , zapytam czy chcą się dołaczyć .

Czy mogę się zająć ogłoszeniowo Waflem ?[/QUOTE]
tak bardzo prosze, Wafla jeszcze praktycznie nie ma w sieci

a czy ktos mialby mozliwosc wydrukowac taki plakat? w jakim formacie? zwykle A4?
jakbym miala jakis wzor moglabym zrobic

czyli dopisuje kolejnych opiekunow
Wafel Patia
Negro rita60

sukcesywnie do postow dodaje zwierzaki ale to troche potrwa

Link to comment
Share on other sites

[B]Tekst dla Mazura:[/B]
Gdyby Mazurek urodził się parę lat wcześniej zapewne to on zagrałby rolę Szarika w „Czterech pancernych i psie". Pewnie z zapartym tchem oglądalibyśmy przygody Janka, Marusi i Mazurka. Bo to wyjątkowy pies. Piękny, inteligentny, przyjacielski. Byłby wymarzonym bohaterem. Takim którego kochają dzieci, podziwiają dorośli i każdy chciałby go mieć dla siebie. To średniej wielkości owczarkowaty piesek. Jest jeszcze młodziutki – ma około 2 lat. To bardzo wesołe zwierzątko. Uwielbia zabawy, bieganie, spacerki i każdą formę aktywności. Ładnie chodzi na smyczy, chętnie współpracuje. Jest bardzo pojętny i szybko się uczy. Lubi ludzi , z przyjemnością spędza z nimi czas. To wspaniały towarzysz nie tylko do zabawy ale do każdej codziennej czynności. Kocha się przytulać, głaskać, być blisko ze swoim człowiekiem. Również z innymi dogaduje się bez problemu – akceptuje psy i koty. Bez problemu zachowuje czystość w domu, dba o swoje miejsce, nie niszczy. W chwili obecnej Mazurek mieszka w domu tymczasowym w okolicach Olkusza. Daje mu to namiastkę normalności ale nie jest własnym domem. Dlatego ten fantastyczny pies szuka swojego miejsca na ziemi. Takiego w którym będzie czuł się chciany, kochany i bezpieczny. Takiego o którym będzie mógł zaszczekać „mój dom". Mazurek jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Gotowy do zamieszkania w nowym domu. Jeśli chciałbyś żeby zamieszkał z Tobą, spędzał z Tobą czas i pokazał Ci swój wesoły świat skontaktuj się z nami: 504 060 219 (za wzgl. na fakt, że dużo czasu zajmuję się zwierzakami nie zawsze mogę odebrać - proszę dzwonić do skutku lub napisać maila), [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[B]Tekst dla Dziny:[/B]
Gdyby Dżina urodziła się w Hollywood byłaby gwiazdą filmową. Piękna, zgrabna i urocza. Zawsze uśmiechnięta, energiczna, inteligentna. Bardzo towarzyska, uwielbia spędzać czas z ludźmi, bawić się, chodzić na spacery. Ma cudowny charakter który posiadają tylko wyjątkowe istoty. Jest łagodna ale zdecydowana, urocza ale nie powolna, szalona ale opanowana. Dobrze dogaduje się z innymi psami, kotami i dziećmi – właściwie dogaduje się z całym światem. Z miłą chęcią wskakuje na kanapę ale nie miga się od domowych obowiązków, lubi towarzyszyć przy codziennych czynnościach ;)

Dżina ma tylko jeden problem. Nie ma prawdziwego domu. To znaczy ma dom , ale tymczasowy. A to nie to samo. Niby ma co jeść, ma gdzie spać, jest kochana i głaskana. Ale to nie jest jej własny domek, dobrze wie, że na jej miejsce czekają inne pieski. Martwi się że nikt jej nie zechce i że nigdy nie będzie naprawdę u siebie. Że nie będzie wylizywać swojej miski, obgryzać tylko swoich zabawek, że nie obszczeka własnego listonosza i nie wpakuje się na kolana swojemu Panu. Lub Pani. I martwi się tym ogromnie :(

Dżina ma ok. 3 lat. To naprawdę niewiele. Ma przed sobą wiele długich lat życia i bardzo chciałaby spędzić je z ukochaną osobą. To naprawdę wdzięczny piesek który potrafi dać wiele miłości , szczęścia i radości. A przy okazji wnieść dużo pozytywnej energii do życia.

Dane kontaktowe:
504 060 219 (za wzgl. na fakt, że dużo czasu zajmuję się zwierzakami nie zawsze mogę odebrać - proszę dzwonić do skutku lub napisać maila)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']tak bardzo prosze, Wafla jeszcze praktycznie nie ma w sieci

a czy ktos mialby mozliwosc wydrukowac taki plakat? w jakim formacie? zwykle A4?
jakbym miala jakis wzor moglabym zrobic

znajdzie się mozliwość wydrukowania, plakat musi być mocny w sensie tekstu, niech ktoś pomoże. format zwykły pewnie że tak. :)
jakby szybko zrobić, mogłabym porozdawać podczas aukcji pod Dżokiem w niedzielę. i powiesić u wetki mojej też. tyle psów to trzeba szybko pomoc organizować, wyobrażam sobie, jak jest ciężko, ja przy czterech padam na nos a tu tyle zwierzat,,,

Link to comment
Share on other sites

Wafel ma już Allegro, podświetlone , porubione i wyróznione :[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1832439464"][B][COLOR=#0d58ac]http://allegro.pl/show_item.php?item=1832439464[/COLOR][/B][/URL]
Tablicę , Alegratkę , Gumtree, Ogłoszenia.Kraków.pl.
Będę ten post edytować w miarę dodawania ogłoszeń więc nie musisz już Missieek edytować tego postu z Waflem w zakresie jego ogłoszeń , tylko napisz tam , że aktualny stan ogłoszeń jest w poście numer 30 , będzie Ci łatwiej .
Jesli ktoś ma mozliwość wydrukowania i powieszenia plakatu Wafelka , przynajmniej jednego , np u swojego weta , proszę o wiadomość na pw lub mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , wyślę plakat .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Dziewczyny napiszcie chociaż w paru słowach jaki jest Negro:roll:[/QUOTE]

na dom czeka od malego szczeniaka, jest maly 4kg, wykastrowany, na wszystko zaszczepiony, zgadza sie z innymi psami, jest do nich ulegly, toleruje koty, jak to maly ratlerkowaty pies jest szczekliwy i czujny, do ludzi ulegly, na ta chwile za ulegly
potrzebuje opiekuna cierpliwego, ktory na poczatku pozwoli odnalezc mu sie w nowej sytuacji, jak juz pozna czlowieka to bedzie wierny temu jedynemu
trzeba douczyc chodzenia na smyczy
w tym momencie mieszka w domu z ogrodem, moglby zamieszkac w bloku ale tak jak napisalam musialby mu ktos troche czasu na poczatku poswiecic aby douczyc zycia w miescie
fajnie jakby znalazl szybko dom bo boi sie duzych psow oraz duzej ilosci psow i nie bardzo sobie radzi w miejscu gdzie obecnie przebywa
jesli ktos chcialby mu dac dt aby go lepiej zsocjalizowac to tez byloby pomocne

w otoczeniu ktore zna jest radosny, lubi sie bawic z psami, tymi mniejszymi, nie ma tendencji do ucieczek

Link to comment
Share on other sites

w pierwszy post wrzucilam takie info

[B][COLOR=darkorchid]psy ktore przedstawiam na tym watku sa pod opieka mojej mamy[/COLOR][/B]
ja od maja 2011 mieszkam w Kamienicy (we wsi Kamienica :smile: )
pod opieka mam
psy: Agent, Brazylia, Bonanza, Oregon, Fibi, Hugo
psy w leczeniu: Boston, Szani, onkowata
psa w PDT: Goran
dwa swoje psy

do tego koty
dorosle: Sky, Tajson, Tai, Teddy, Marley, Miodzio, Karmi, Fritti, Figiel, Noel, Olle, Tytus, Ramona, Zozolka, Behemot, Tolek, Salsa, Aria, czarna
kociaki: April, Andre, Nihal, Budyn, Kisiel, Magnus, Magi, Suri, Smigacz, Smialek, Blues, Harmony, Leszek, Leni, Elegia, Eureka, Enigma
moje koty: Gacek, Fifek i wolnozyjace Gumis, Gumisia, Mieta, Harry, Kodi

jak bedzie chwila to i tym zwierzakom stworze jakis watek bo tez mi nie jest latwo, szczegolnie z kocia karma

ale poki co ten watek jest dla psiakow z Bukowna, aby szybko znajdywaly domki!!!

Link to comment
Share on other sites

To ja bym chciała ogłosić Gałgana:) skradł mi serce..........tylko ja kupuje ogłoszenia na bazarkach bo sama nie umiem. Za to zrobię mu allegro wyróżnione. Poproszę o tekst, kontakt i kilka zdjęć na mejla: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Jadę w ten weekend zbierać na psy na weselu mojej siostry to myślę, że stóweczkę za kastrację wygrzebię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masza44']To ja bym chciała ogłosić Gałgana:) skradł mi serce..........tylko ja kupuje ogłoszenia na bazarkach bo sama nie umiem. Za to zrobię mu allegro wyróżnione. Poproszę o tekst, kontakt i kilka zdjęć na mejla: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Jadę w ten weekend zbierać na psy na weselu mojej siostry to myślę, że stóweczkę za kastrację wygrzebię:)[/QUOTE]

hmm tekst, to nie jest moja mocna strona
wiec moze ktos cos by sklecil? jakie sa fakty
Gałgan to mlody pies czekajacy na dom od szczeniaka, pomimo ze jest strasznie ladny, ma dluzsza krecona siersc
wazy ok 14kg, ale nie jest duzy, raczej ubity :)
jest mega radosny, odwazny, uwielbia sie bawic z innymi psami
jako szczeniak mial kontakt z kotami wiec mysle ze moglby zamieszkac z kotem
jest jeszcze urwisem wiec trzeba cierpliwego, konsekwentnego opiekuna, ktory nauczy go oglady
wykastrowany, zaszczepiony na zakazne i na wscieklizne

zdjecia moga byc w takiej formie?
[url]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/psy/galganek/[/url]

[quote name='tisane']Ja oglosze Gapcia[/QUOTE]

co do Gapcia to opis taki sam jak do Galgana tylko jest ciut mniejszy ok 12kg
ledwie przezyl po wzieciu ze schroniska

Gapcio, Galgan, Gusia to tylko trojka z 8 rodzenstwa ktore zostaly zabrane ze schroniska jako ok 3-4 tygodniowki porzucone bez matki
dwa nie przezyly, trzy znalazly domy a te pechowce czekaja i czekaja

[quote name='Asior']jeśli jesteś zainteresowana, to mogę je wrzucić w apele na naszą stronę.
Tylko może jak będą uzupełnione te inne psy, żeby się potem mi nie pomieszało które są a które nie.
Oprócz tego może podejdziesz na akcję adopcyjną 16.10 na pl. Szczepańskim???[/QUOTE]

wrzucaj gdzie chcesz i mozesz :)

napisz cos wiecej o akcji lub daj jakis link to poczytam co i jak i sie zastanowie
poki co nic nie wiem

wyslalam w piatek podanie do KTOZu o zasponsorowanie sterylek, myslisz ze jest jakas szansa na pozytywne rozpatrzenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']
wrzucaj gdzie chcesz i mozesz :)

napisz cos wiecej o akcji lub daj jakis link to poczytam co i jak i sie zastanowie
poki co nic nie wiem

wyslalam w piatek podanie do KTOZu o zasponsorowanie sterylek, myslisz ze jest jakas szansa na pozytywne rozpatrzenie?[/QUOTE]

no to dobrze, że mam zielone światło, bo nie chciała bym się wpinkalać z btami ;)

a co do podania, tak właśnie zastanawiałyśmy się, czy to Twoje podanie, bo chyba na mame jest, nie???
Myśle, że szansa jest, zależy na ile pisałaś. Właściwie chyba nigdy nie miałaś odmowy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']hmm tekst, to nie jest moja mocna strona[/QUOTE]
Teksty jakoś się pokleci. Byle były info jakieś, żeby było z czego poskładać. Cokolwiek o usposobieniu, żywiołowości i podstawa: czystość, smycz, niszczenie - tak ogólnie czy pies do budy, czy domowy (tylko wieś a może nawet blok?).

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/16933301_negro_4_kilo_szarej_samotnosci.html[/URL]
-eoferty.pl
-kupiepsa
-e-zwierzak.pl
-przygarnijzwierzaka
-morusek.pl
-kokosy.pl
-cafeanimal
-Tablica.pl + allegro
-olx
-ćwirek.pl
-www.oglaszamy24.pl
-tusprzedaj.pl
-wstawaj.pl
-gumtree

Powodzenia malizno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kachul']ja ogłoszę Gafę tylko czy mam sklecić tekścik z informacji podanych na stronie i tu na wątku?[/QUOTE]

Gafa zapewne prostego startu w zycie nie miala
jak mama wziela ja ze schroniska w olkuszu to byla bardzo wystraszona, zestresowana, bala sie innych psow i ludzi
teraz jest juz lepiej, wyluzowana, z innymi psami sie bawi, choc do mniejszych jest dominujaca
obcych ludzi raczej sie boi wiec opiekuna potrzebuje cierpliwego, ktory zdaje sobie sprawe ze pies na nowym miejscu moze byc wystraszony, nieufny do opiekuna i otoczenia
wymaga nauczenia chodzenia na smyczy
koty goni bo uciekaja, nie wiem jak by sie zachowala w domu z kotem w cztery oczy

jest raz zaszczepiona na choroby zakazne
przed adopcja zostanie wysterylizowana, [B][COLOR=red]szuka sponsora zabiegu[/COLOR][/B]

[quote name='paoiii']Mogę sie zadeklarować z ogłaszaniem Gusi, znalazłam ją sobie na Twojej stronie. Zdjecia są podstawowe info także, ale moze masz jeszcze jakies informacje o niej konkretniej :)?[/QUOTE]

zalapala sie na sesje jak ostatnio bylam w Bukownie wiec zmienilam jej zdjecia na stronie, wrzucilam tez na ten watek
Gusia podobnie jak Gapcio i Gałgan
strasznie radosna, proludzka, lubi zabawy z innymi psami, jako maly szczeniak miala kontakt z kotami wiec moglaby zamieszkac z kotem
do ludzi mega lagodna wiec mysle ze nadawalaby sie tez do domu z dziecmi
wymaga oszlifowania, douczenia chodzenia na smyczy
jest psem ktory nie lubi sie nudzic bo sama znajdzie sobie zajecie
fajnie jakby znalazla aktywnego opiekuna, ktory poswieci czas na wybieganie, zabawe

jest na wszystko zaszczepiona
przed adopcja zostanie wysterylizowana, [COLOR=red][B]szuka sponsora[/B][/COLOR] [B][COLOR=red]zabiegu[/COLOR][/B]

[quote name='AgaG']ponawiam pytanie :) zrobi ktoś plakat "ogólny" z prośbą o zbiorkę karmy, smyczy itd dla psów. Asior pisała, ze mogłaby wydrukować..[/QUOTE]

ja moglabym zrobic jakbym miala wzor, a moze juz ktos taki plakat robil?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...