• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

joanka40

Members
 • Content count

  6806
 • Joined

 • Last visited

About joanka40

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1715 profile views
 1. Dziękuję za miziaki dla śpioszka :) Ty również wymiziaj swojego Wrzaskusia :)
 2. Potwierdzam wpływ pieniażków na konto kociej rodzinki :) Serdecznie dziękujemy :)
 3. Gabrysiu, oczywiście potwierdzam wpływ pieniążków dla kociej rodzinki na konto. Serdecznie dziękujemy :)
 4. Pieniążki już na koncie :) Serdecznie dziękujemy :)
 5. Pieniążki już na koncie :) Serdecznie dziękujemy :)
 6. Wampuś ma coś w rodzaju zimowego letargu. Śpi i śpi. Aktywność ogranicza do minimum. On chyba taki jest, flegmatyczny jak nie wiem co. Apetyt mu dopisuje, ładnie korzysta ze swojej kuwetkowej miseczki. Czasami nawet trochę pobiega sobie ze Skrzatem i pobawi się piłeczką, ale ewidentnie woli spędzać czas na poduszce i na mojej głowie.
 7. Podrzucamy bazarek :)
 8. Melduję, że udostępniłam informacje o tym, że poszukujemy PDT na FB :)
 9. To prawdziwa niespodzianka i prezent :) Fantastyczne zdjęcia i piękna Lusia. I widać, że jest bardzo, ale to bardzo szczęśliwa.
 10. Podrzucamy bazarek :)
 11. Ja zaglądam - wreszcie dotarłam. Koteczki są bardzo piękne. Czyli dalej nie mamy PDT. Zastanowię się jeszcze do kogo napisać.
 12. Dodam jeszcze, że próbowałyśmy szukać DT przez FB, ale nie udało się nam. Może jakimś cudem tu się uda :)
 13. Mam też prośbę - czy któraś z Szanownych Pań :) zaglądających na wątek zna może osobę, która podjęłaby się opieki na dwoma kotkami, do czasu ich adopcji ? Dziewczyny, które szukają DT dla tych kociaków chcą zapłacić za hotelowanie kotków 200 zł, plus do tego będą opłacać karmę i żwirek. Kotki obecnie przebywają w Warszawie, ale mogą zostać dowiezione do innego miasta. Poszukiwana jest osoba, która dużo czasu spędza w domu, bo kotkom potrzeba dużo kontaktu z człowiekiem. W chwili obecnej są zdystansowane i nie za bardzo garną się do głaskania itd. Kotki ładnie załatwiają się do kuwet, są odpchlone i odrobaczone. Są piękne: koteczka to trikolorka i rudo-biały piękny kocurek. Mają po 5 miesięcy. Gdybyście znały kogoś mogącego podjąć się opieki nad kiciorkami, to ja poproszę o kontakt do tej osoby. Ja przekaże, że dogomaniaczce Dorze.
 14. Oczko się pięknie zagoiło i Wampcio jest teraz zdrowy. Oczywiście łazi podrapany, ale do zadrapań dochodzi głównie podczas zabawy. Muszę też napisać, że po wielu miesiącach pobytu w miszkaniu, Wamp zapragnął wreszcie wyjść do przedsionka. Przebywał tam chyba od czerwca do grudnia ubiegłego roku i chyba tego przedsionka nie lubi. Ale po upływie chyba 10 miesięcy odwidziało mu się i teraz chętnie robi sobie tam wypad na minut kilka :) Dalej jest mało ruchliwy, bardzo dużo śpi i wypoczywa, ale chętnie bawi się piłeczkami, goni za Skrzatem. Z tym, że trwa to krótko, Wampcio się męczy i idzie spać.