Jump to content
Dogomania

joanka40

Members
 • Content count

  6853
 • Joined

 • Last visited

About joanka40

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2041 profile views
 1. O, tak na zdjęciach rzeczywiście wyglądają jak słodkie niewiniątka :)
 2. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Mam nadzieję, że będzie lepiej jadł. Mogę rzeczywiście powiedzieć, że trochę załapał z tym jedzeniem :) Co zaś się tyczy kataru to go obserwuję i zobaczymy co będzie :)
 3. Zdjęcia wspaniale :) Pani Weroniko, mam nadzieję, że Zosia i Zuzia lepiej śpią - trzymam za to nieustająco kciuki :)
 4. joanka40

  Kot Wampirek prosi o pomoc

  Wampon w ostatni piątek dostał ostatnią szczepionkę - ósmą i czekamy teraz dwa tygodnie. Po dwóch tygodniach będzie można znowu podać Fosprenil. Zobaczymy co się podzieje. Wampcio jest specjalistą od spania na poduszkach, jak ścielę łóżko to razem z poduszką przenoszą go na fotel /wtedy nawet Wamp trochę leci w powietrzu :) a potem, jak jest już pościelone, to znowu z fotela przenoszę go z poduszką na łóżko :) Tak oto wygląda poranek Wampa :) W Auchan pojawiły się nowe puchy chyba Roksy - jest tam podobno 75% mięsa i Wampon wcina Roksy :)
 5. Wspaniale zdjęcia :) Szczęśliwa Lusia :)
 6. Gabrysiu, wszystko jest w najlepszym porządku :) Za hotelowanie mamy jeszcze do zapłaty 440 zł. Czekamy jeszcze na informację ile mamy zapłacić za jedzonko, więc na chwilę obecną nie wiem dokładnie, ile jeszcze mamy zaległości. Jak będę wiedzieć to zaraz napiszę :)
 7. Melduję, że na konto kotków wpłynęło 162,50 zł od Gabrysi z bazarku. Serdecznie dziękujemy :) Wysłałam więc 160 zł za hotelowanie kotków - to pierwsza część przedostatniego okresu rozliczeniowego. Na zaś mamy 2,50 zł :)
 8. Ale piękne zdjęcia, coś niesamowitego !!!
×