Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

joanka40

Members
 • Content count

  6820
 • Joined

 • Last visited

About joanka40

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1887 profile views
 1. Melduję, że we czwartek poleciał przelew za dwa okresy rozliczeniowe hotelowania kotków - czyli wysłałam 600 zł. Z rozliczeniem jestem trochę na bakier, bo najpierw miałam zepsuty komputer, a teraz zostałam chwilowo bez komputera. Komputer powinnam mieć już pod koniec tego tygodnia, bo teraz korzystam grzecznościowo. Na chwilę obecną musimy zapłacić za dwie sterylki, a to będzie kwota 132 zł plus 137 zł = 269 zł oraz pewnie za chwilę dostaniemy kolejną fakturę za jedzonko. Jestem w kontakcie z DT i aktualnie wspólnie sprawdzamy rozliczenia.
 2. Potwierdzam wpłatę 110 zł na konto kociej rodzinki. Serdecznie dziękujemy :)
 3. Potwierdzam wpłatę 100 zł na konto kociej rodzinki. Serdecznie dziękujemy :)
 4. Zapłaciłam też oczywiście za sterylkę - poszło 128 zł /120 zł zabieg + antybiotyk 8 zł/.
 5. Serdecznie dziękujemy. Potwierdzam wpłatę w wysokości 110 zł na konto kotków :)
 6. Serdecznie dziękujemy. Oczywiście potwierdzam wpłatę 100 zł, na konto kociaków :)
 7. Gabrysiu, potwierdzam wpływ pieniążków na konto kotków w kwocie 41,50 zł. Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie bazarku. Pozdrawiam serdecznie :)
 8. Gabrysiu, oczywiście potwierdzam wpływ pieniążków na konto. Serdecznie dziękujemy :) Przepraszam za opóźnienie, ale mam zepsuty komputer i od dwóch tygodni mogę jedynie korzystać z FB na komórce. Dogomania mi się na komórce nie otwiera. W piątek 29.12.2017 r. wysłałam przelew za jedzenie za grudzień w kwocie 95,80 zł. Z kolei 11.12.2017 r. wysłałam 300 zł za hotelowanie kotków. Muszę wszystko uporządkować w rozliczeniach. Na dniach będzie rozliczenie zrobione zrobione. Pozdrawiam serdecznie :)
 9. 2 grudnia na konto kotków wpłynęło 355 zł. Z tego bazarku: Serdecznie dziękujemy :) Jutro zapłacę za kolejny miesiąc hotelowania kotków.
 10. Terra, super ogłoszenia - wszystkie puściłam przez FB. Mam nadzieję, że będzie jakiś odzew na te ogłoszenia, bo jak udostępniałam sam wątek z dogo, to nie było żadnej reakcji.
 11. Elu, pieniążki na kocią rodzinkę są już u mnie na koncie. Serdecznie Ci dziękujemy. Mam nadzieję, że potwierdzam wpłatę na dobrym wątku bazarkowym :) Jeśli nie to poprawię :)
 12. Kot Wampirek prosi o pomoc

  Dziękuję za miziaki dla śpioszka :) Ty również wymiziaj swojego Wrzaskusia :)
×