• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

joanka40

Members
 • Content count

  6660
 • Joined

 • Last visited

About joanka40

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1327 profile views
 1. Podrzucamy bazarek :)
 2. Terra, ten skok odczułam każdym zakończeniem nerwowym - co prawda w wyobraźni, ale wiem jak to bardzo musiało Cię boleć. Mój mąż zaliczył kilka takich przygód z kotami na plecach i jest to straszne przeżycie. U nas koty bardzo są żarłoczne i zawsze ciekawe, co podano do stołu. I jak Bogdan jadł obiad to kot potrafił mu wskoczyć na plecy - masakra... A boli strasznie... Latem koty wychodzące trochę dziczeją, pochłania je przyroda i robią się inne niż zimą. Moje też przychodzą obsypane igliwiem i nasionami. A Krecik - taki zawsze cichutki, również zaczął się wydzierać :)
 3. I jeszcze obrusik nr 70 za 12 zł, w opcji KT. Dziękuję :)
 4. Poproszę o pościel nr 62 w opcji KT. Dziękuję :)
 5. Dziś wysłałam 300 zł do DT za hotelowanie kotków. Czyli za okres od 14 czerwca do 13 lipca /to jest 30 dni/. Zrobiłam też w poście nr 2 rozliczenie.
 6. Serdecznie dziękujemy za pieniążki na kocią rodzinkę. Przepraszam raz jeszcze za opóźnienie w potwierdzaniu. Oczywiście pieniążki w kwocie 45,50 zł na kotki są już na koncie od poniedziałku, Tym bardziej jest mi głupio, bo dziś jest już czwartek :)
 7. Zaraz lecę potwierdzić i oczywiście przepraszam za opóźnienie w potwierdzaniu :)
 8. Jeszcze raz przepraszam i oczywiście potwierdzam, że pieniążki na kocią rodzinkę - 152 zł, już dawno mam na koncie. Chyba od poniedziałku. A dziś czwartek, tym bardziej przepraszam :)
 9. Ciągle zapominam, że trzeba jeszcze potwierdzić na wątku bazarkowym. Przepraszam, już potwierdzam :)
 10. Drapak dla kota nr 166 poproszę w opcji KT oraz sukienkę nr 2 w opcji KT. Chyba, że ktoś już kupił :)
 11. Wow !!! Serdecznie dziękujemy :)
 12. Małymi kroczkami może jakoś dojdziemy do przyzwoitego jadłospisu :) I jeszcze nie napisałam, że po roku bytności u mnie, Wamp zaczął wywalać brzuchol do głaskania i parę razy widziałam go jak spał na pleckach. Ale dosłownie może dwa razy tak spał. Ja się bardzo z tego cieszę, bo to chyba świadczy o tym, że robi się coraz bardziej wyluzowany :) Pedicure mu jeszcze nie robiłam :) bo tylnymi odnóżami rzadko mnie atakuje, ale manicure będzie miał robione obowiązkowo, bo bez tego przycinania chodzę cała ponakłuwana i podrapana :) Bardzo się więc cieszę, że Wamp daje sobie przycinać szponiaki :) Melduję, że po brzuszku wymiziać się udało :)
 13. Tak, ja też jestem bardzo zadowolona, że Wamp zaczął lepiej się odżywiać :) Futerko ma bardzo ładne, takie błyszczące :)