Jump to content
Dogomania

joanka40

Members
 • Content count

  6873
 • Joined

 • Last visited

About joanka40

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2200 profile views
 1. Pieniążki przed chwilą wpłaciłam. Serdecznie pozdrawiam :)
 2. Gabrysiu, napisałam przed chwilą do DT - i czekam na odpowiedź. Za hotelowanie uregulowałyśmy opłatę w 100%. Czekam jeszcze na informację odnośnie wyżywienia.
 3. Napisałam do DT przed chwilą.
 4. Wszystko potwierdzam oczywiście, dawno nie zaglądałam na dogo, Cały czas czekam na informacje od DT, czy już wszystko mamy rozliczone. Jeszcze raz napiszę do DT, czy wszystko rozliczyłyśmy i dam znać.
 5. Mam nadzieję, że wszytko, wszędzie popotwierdzałam. Jeszcze w weekend sprawdzę ostatnie wpływy i wydatki, czy wszystko dobrze policzyłam - chodzi o ostatnie cztery bazarki, bo liczyłam wszystko na szybciocha :) Jeszcze dowiem się czy coś jeszcze mamy zapłacić za karmę.
 6. Serdecznie dziękujemy za pieniążki na kotki :) Dzięki nim kotki mają już całkowicie opłacony hotelik :) Na konto kotków wpłynęło 151 zł.
 7. Gabrysiu, pieniążki - 59 zł, na kotki są oczywiście już na koncie :) Bardzo, bardzo dziękujemy :) Dzięki tym pieniążkom mamy opłacone hotelowanie :) Kłaniam się nisko :)
 8. Z ostatnich dwóch bazarków mamy 210 zł / 59 zł + 151 zł /. Przed chwilą zrobiłam przelew za hotelowanie kotków - II rata ostatniego okresu rozliczeniowego w wysokości 170 zł :) Więc hotelowanie kotków zostało całkowicie opłacone :) Zostało nam 44,50 zł. Musimy się jeszcze skontaktować z DT, czy jeszcze mamy coś zapłacić za jedzonko. Temat hotelowania mamy zamknięty :)
 9. Elu, pieniążki oczywiście są już na koncie kotków. Serdecznie dziękujemy :)
 10. Serdecznie dziękujemy :) Jak pieniażki będą na koncie, to potwierdzę - pewnie jutro przelew będzie :) Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy Gabrysiu :)
 11. Przelałam na konto DT - drugą ratę przedostatniego okresu rozliczeniowego w wyskości 140 zł oraz pierwszą ratę ostatniego okresu rozliczeniowego w wysokości 130 zł. Zostaje zapasu 2 zł i z poprzedniej raty 2,5 zł - na przyszłą opłatę zostaje 4,5 zł.
×