• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

joanka40

Members
 • Content count

  6545
 • Joined

 • Last visited

About joanka40

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

1161 profile views
 1. Bardzo się cieszę, że psiak odnalazł właścicieli :)
 2. Poproszę na 100% obrazeczek z nimfami i z łabędziami nr 70 :) Dziękuję :) Jeszcze będę sobie szperać :)
 3. Kochane Dziewczyny i jeszcze poproszę o rezerwację obrazu nr 70 - Rusałki i łabędzie. Proszę o rezerwację do wtorku, do godziny 20. Dziękuję :)
 4. A ja poproszę świecznik - chyba nr 59.
 5. Ja mam pełne zaufanie do Gabrysi i wiem, że zawsze kieruje się dobrem zwierzaka. Gabrysia pomaga wielu zwierzakom w sposób ciągły, nie robi sobie sobie przerw na złapanie oddechu. Jak trzeba to bierze na siebie odpowiedzialność za kolejnego zwierzaka - i tą finansową i tą związaną z szukaniem domków, jak również emocjonalnie przeżywa perypetie każdego ze swoich podopiecznych. Ponadto Gabrysia zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań wzorowo. Tacy ludzie z pasją są na wagę złota. Ponadto zależy Jej na dobrych relacjach z ludźmi, nie obraża się o byle co i potrafi słuchać co inni mają do powiedzenia. Dziś dowiedziała się, że Żabka czuje się dobrze, bierze leki i, że wszystko jest w porządku. Ja na zdjęciach widzę szczęśliwego psa, który odmłodniał o kilka lat. Z wydzwanianiem po ludziach trzeba uważać, bo jak się przesadzi z dzwonieniem, to ludzie po prostu przestaną odbierać. Ponadto uporczywe wydzwanianie może być odebrane jako nękanie. Pani chce utrzymywać z Gabrysią kontakt, więc Gabi na pewno będzie miała informacje co się dzieje z psinką.
 6. O tak, takie wieści są wspaniałe :)
 7. U Lusi wszystko jest dobrze. Państwo są z Luśkota bardzo zadowoleni. Kicia jest grzeczna, ładnie się bawi. Ma swoją ulubioną zabawkę myszkę, z którą buszuje po całym mieszkaniu, dopóki się nie zmęczy. Zadomowiła się w tempie ekspresowym :) Uszka Pani zakrapia Lusi sama, bo Lusia bez problemu daje sobie zapuszczać maść. Bardzo się cieszę, że Lusia ma taki wspaniały dom :)
 8. Oczywiście rezerwacja w opcji kup teraz :)
 9. Gabrysiu, jeśli jeszcze nikt nie kupił sweterka nr 31, to bardzo proszę o rezerwację. Ja się dziś wymierzę i jutro dam Ci znać do 12 - napiszę sms - a. Z góry dziękuję :)
 10. Terra, Wampuś wyczochrany :) Na razie Wampiszon ucieka przed Kretem i ma te swoje schowki i jakoś to się sprawdza. A "Dzień szarańczy" muszę obejrzeć - bardzo zaciekawiłaś mnie tym filmem.
 11. O tak właśnie :)
 12. Funia nie do poznania na tym zdjęciu z morzem włosów. No i teraz to już nie wiem, w jakim ona jest typie, bo bardzo przypomina z tym bujnym owłosieniem sky terriera. No i jeszcze terriera czeskiego. W każdym razie jest bardzo piękna.
 13. Piękne zdjęcia :) Trzymam kciuki żeby Funia przestała być takim uparciuchem i za to, żeby podjęła w końcu współpracę. Myślę, że sporo psów w typie: sznaucer, terrier ma trudne charaktery. Ja mam psa w typie terriera i ten mój jest uparty jak osioł, ciągle próbuje mnie robić w konia, jeśli chodzi o jedzenie i zaglądanie w wiadomych celach do kocich kuwet. Mój psiak zgrzeczniał baaardzo jakieś trzy lata temu, a ma teraz około 16 lat.