Jump to content
Dogomania

WIELKI mix HUSKY - ok. Rzeszowa... prośba o pomoc!


Murka

Recommended Posts

Norel Ty to jesteś hmm ... niezdecydowana co najmniej.

Najpierw "wolisz" potraktować psa morbitalem, bo to lepsze niż hotel, a teraz wychwalasz pod niebiosa hotel. Kobieto zdecyduj się.

Ja jestem osobą, która zawoziła psa i nie wiem skąd masz wiadomość, że podróż była tak bezproblemowa. Mam długą praktykę z psami (różnymi) i było ok, ale taka normalna osoba z ulicy by go nie zawiozła.

Żaden z wolontariuszy fundacji nie mówi, że ten pies to bestia. Nie wiem skad ten pomysł, ze my mamy na jego temat takie zdanie. Pies jest ok dla osoby doświadczonej, która nie przestraszy się jego pogróżek.


Jeśli nie masz zamiaru pisać nic konstruktywnego to może zamilcz przynajmniej na tym wątku. Tak będzie dla świata lepiej.
Jesli temat umrze to nic, bo dogomania już nieraz pokazała, ze przyciąga bardzo różnych ludzi, mądrych, głupich, bardzo głupich itd. Niestety ostatnio przeważają Ci z niskim ilorazem inteligencji.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Norel']dodam ostatnią wiadomość z hotelu bezpośrednio-bo na obecnych właścicieli nie ma co liczyć w tym wzgledzie :cool1: [/QUOTE]
jak nie można liczyć? zawracasz głowę opiekunkom które nie koniecznie muszą sobie życzyć bycia nękanym przez obcych ludzi. Pies jest pod opieką Fundacji, a ja jestem osobą prowadzącą jego adopcję. Jak pisałam: chcesz info to się kontaktuj bezpośrednio ze mną!

[quote name='Norel']ciekawe czy watek umrze śmiercią naturalna z braku wpisów....:diabloti:[/QUOTE]
niech umiera. Wstydem dla nas jest chociażby zabieranie głosu w tej "dyskusji". Pomoc żadna i tak tutaj nie została zaoferowana w żadnej formie. Ale skoro potrzebne Wam miejsce do dowartościowywania się to proszę bardzo.

I nie gadaj Norel żeś taką jest wielką wybawicielką tego psa i specjalistką od psów problematycznych. Bo do pogryzienia doszło i to dwa razy! Trzeba było wtedy swoje mądrości pokazać a nie teraz jak psa trzeba było radować przed śmiercią.
I nie, właścicielka nie zabierała głosu w tej jakże pouczającej wymianie zdań, za co ją bardzo szanuję.

Dlatego napiszę jeszcze raz, może nawet wyraźniej: jeżeli ktoś chce uzyskać informacje dotyczące Sybira to niech się kontaktuje bezpośrednio ze mną. Żadne informacje nie będą tutaj podawane przeze mnie, ponieważ nie mam zamiaru tutaj się więcej udzielać. Bo pomocy tutaj i tak nie znajdę (a jedynie swoją wiarygodność mogę obniżyć).

Edited by _Diesel_
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...