Jump to content
Dogomania

Galeria Dudusia- Kovu


Jessica89

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Co tam u was słychać ?[/QUOTE]

Dziekuje :) dobrze. Czekamy z utęsknieniem na wiosne ale w sumie i zima nam nie straszna :) Kovu jak zawsze wesoły i aktywny nawet w śniegu:evil_lol:
Tak sobie myślę ostatnio czy by nie powiększyć rodziny o drugiego psa :) muszę to przemyśleć :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jessica89']Dziekuje :) dobrze. Czekamy z utęsknieniem na wiosne ale w sumie i zima nam nie straszna :) Kovu jak zawsze wesoły i aktywny nawet w śniegu:evil_lol:
Tak sobie myślę ostatnio czy by nie powiększyć rodziny o drugiego psa :) muszę to przemyśleć :p[/QUOTE]

My też nie możemy się doczekać wiosny , ale Sonce zima nie przeszkadza :)
O 2 psiak :cool3: a masz już jakąś konkretna rasę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jessica89']Dziekuje :) dobrze. Czekamy z utęsknieniem na wiosne ale w sumie i zima nam nie straszna :) Kovu jak zawsze wesoły i aktywny nawet w śniegu:evil_lol:
Tak sobie myślę ostatnio czy by nie powiększyć rodziny o drugiego psa :) muszę to przemyśleć :p[/QUOTE]

Mnie też się marzy drugi psiak ale póki mieszkam z rodzicami nic z tego nie będzie.. Muszę się zadowolić jedną małą Viki.
A Ty jakiego pieska planujesz?

Link to comment
Share on other sites

zastanawiałam się nad kolejnym z papierami bo chciałabym wystawiać :)
Przemyślę wszystko jeszcze i jeżeli jednak się nie zdecyduje na wystawy to odwiedze schronisko. U nas w domu zawsze były pieski ze schronisk. Tylko Kovu kupiłam z rodowodem bo marzyłam o Yorku. a za pieski z pseudo jak wiadomo płacić nie będę bo takie "hodowle" nie zasługują na moje ciężko zarobione pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jessica89']zastanawiałam się nad kolejnym z papierami bo chciałabym wystawiać :)
Przemyślę wszystko jeszcze i jeżeli jednak się nie zdecyduje na wystawy to odwiedze schronisko. U nas w domu zawsze były pieski ze schronisk. Tylko Kovu kupiłam z rodowodem bo marzyłam o Yorku. a za pieski z pseudo jak wiadomo płacić nie będę bo takie "hodowle" nie zasługują na moje ciężko zarobione pieniądze.[/QUOTE]

Świetna decyzja :) a jak nie to w schronisku na pewno znajdziesz jakiegoś psiaka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...