Jump to content
Dogomania

Staruszek Misio za TM.


DORA1020

Recommended Posts

  • Replies 823
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martasekret']Najlepiej pisać "niedowidzący" :D[/QUOTE]


chyba tak ;)

Misiu ma teraz nowego kolegę w DT Reksia / Borysa z którym się zaprzyjaźnił :)

fotka jeszcze kiedy był na łańcuchu na opuszczonej posesji
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/809/dscn8394m.jpg/"][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/9111/dscn8394m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

możemy prosić o nowe fotki Misia? :)

na FB też dopytują się o nowe fotki :)

i przy okazji zapraszam na :

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/216286-Jesienno-zimowy-bazarek-z-ubraniami-dla-szczbrzeszyniak%C3%B3w-do-25.10.?p=17830700#post17830700"]Jesienno-zimowy bazarek z ubraniami dla szczbrzeszyniaków do 25.10. [/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']nikt od wczoraj do Misia nie zajrzał ( albo zajrzał nic nie pisząc) więc piszę pod swoim postem, bo Misiowi pieniążki wpłynęły na konto:

20,- Jolanta W. (03.10.)
30,- Martasekret ( 03.10.)
85,- Jolanta W. (04.10.)

razem 135 złotych wpłynęło na konto Stowarzyszenia Help Animals[/QUOTE]

od tamtej pory nie było wpłat dla Misia :(

zrobiłam "Bilans Misiowy" i wyszło mi, że ogółem od początku zebrał Misio na koncie Stowarzyszenia Help Animals kwotę 756,83zł
przelewy dla Misia były 3 po 200 złotych 9.08., 1.09., 28.09.) - razem 600 złotych
[B]kwota 156,83zł to stan Misiowych funduszy na dzień 24.10.2011r.[/B]

[B]dzisiaj zrobiłam przelew 160 złotych - czyli znów zaczynamy od zera :([/B]
[B][COLOR=seagreen][COLOR=red]obecna sytuacja finansowa Stowarzyszenia jest dramatyczna - parę psów bez deklaracji w hotelach przez parę miesięcy i....[/COLOR] :([/COLOR][/B]

[B][COLOR=purple]jeśli tylko "zaświeci słonko" i finanse się poprawią - postaram się Misiowi coś przelać dodatkowo[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

widzę że 3 osoby jeszcze nie wpłaciły miesięcznych deklaracji zaraz do nich napiszę
za chwilę może być problem z finansami Misia, tym bardziej że 2 osoby mają deklarację przez 6 m-cy
biedny Misio :( ma zrobione kilkadziesiąt ogłoszeń a tu cisza w sprawie adopcji...

Dora możemy prosić o jakieś bieżące info co tam u Misia i jakieś nowe fotki?
bez tego ciężko starać się o finansowanie Misia, tym bardziej że stale pojawiają się nowe bidy i każdy leci gdzie indziej...

ja postaram się zrobić bazarek za niedługo dla Misia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Dianko ręczyłam za Rolanda_de a wpłaty za październik też nie dostałam ...słałam PW z prośbą o wyjaśnienie. Niestety cisza :( ech...[/QUOTE]

o kurcze, mam nadzieję że się pojawi i wpłaci bo to jest duża strata dla psiaków jak nagle traci się deklaracje miesięczną , widzę że nie było go od 21.10 na dogo

Link to comment
Share on other sites

No niestety Roland_De nie wplacil za X i Monika J,a Jakub L. to nie wplacil i za wrzessien i za pazdziernik.
U MIsia wszystko w porzadku,zdjecia moze dzisiaj mu zrobia,Misio jest teraz z Janka i Zojka,uwielbia z nimi przebywac,chociaz to takie malutkie sunie a on takie wielkie psisko:eviltong::lol:

Link to comment
Share on other sites

napisałam do Moniki Jakobowskiej i do Jakuba Łagiewskiego, który odpisał że wysłał na razie 19zł bo tyle miał a resztę dośle po pierwszym, nie wiedziałam że za wrzesień też nie wpłacił, napisałam mu też o wrześniowej deklaracji
napiszę też do Rolanda_DE

super że Misio ma takie super suczki koło siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Misio to wspanialy,dobry psiak,tak bym chciala,zeby znalazl taki kochajacy go calym sercem domek.Lubi przebywac z suczkami,jest wtedy taki szczesliwy i o wyciu juz nie ma mowy.A jak byl sam to czasami zdarzalo mu sie,ze wyl.Jak byl z Tosia,to tez byl zadowolony,ale Tosia pojechala do swojego domku,wiec Misio znowu szczesliwy za bardzo nie byl,wiec opiekun zaprowadzil go do Janki i Zojki i Psoci/tez staruszki/ teraz gebusia mu sie smieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']od tamtej pory nie było wpłat dla Misia :(

zrobiłam "Bilans Misiowy" i wyszło mi, że ogółem od początku zebrał Misio na koncie Stowarzyszenia Help Animals kwotę 756,83zł
przelewy dla Misia były 3 po 200 złotych 9.08., 1.09., 28.09.) - razem 600 złotych
[B]kwota 156,83zł to stan Misiowych funduszy na dzień 24.10.2011r.[/B]

[B]dzisiaj zrobiłam przelew 160 złotych - czyli znów zaczynamy od zera :([/B]
[B][COLOR=seagreen]obecna sytuacja finansowa Stowarzyszenia jest dramatyczna - parę psów bez deklaracji w hotelach przez parę miesięcy i.... :([/COLOR][/B]

[B][COLOR=purple]jeśli tylko "zaświeci słonko" i finanse się poprawią - postaram się Misiowi coś przelać dodatkowo[/COLOR][/B][/QUOTE]
Bardzo dziekuje:lol:
slyszalam,ze macie klopoty finansowe,bardzo mi przykro:-(biedne psiaki,oby znalazly jak najszybciej domy,oby.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...