Jump to content
Dogomania

Moskiewski (rosyjski) toy


Light of Shin-Ra

Recommended Posts

  • Replies 188
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basia Z.']Ten piesio jest nadal wystawiany przez hodowcę do sprzedaży więc chyba go jednak nie kupiłeś...? Na facebooku jest świeży post i oba są do sprzedaży i błękitny i lilak.[/QUOTE]

Zgadza się, u mnie, się trochę sprawy osobiste pokomplikowały.... z żoną...
Sprawa zawieszona na razie :(

W tym roku nie dam rady zrealizować tego marzenia, bardzo przepraszam właścicieli z hodowli [URL="http://www.rosyjskitoy.eu"]www.rosyjskitoy.eu[/URL] za zamieszanie.

Piesek nieprzeciętny ! Serce mi się kraja :(

[IMG]http://www.rosyjskitoy.eu/galeria/big/miotnnemo10tyg.099.jpg[/IMG]

Edited by Bathory
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='lyzewka24']Ja mam dwa Toye ! Są cudowne naprawdę polecam. Mają cudowny temperament, są bardzo skocznie, takie małe przytulaki.[/QUOTE]

A może wstawisz fotki ? :) że cudowne to na pewno, bo to po prostu taka rasa, powinno to być napisane we wzorcu :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Witam serdecznie,

to moj pierwszy post na forum. Pisze poniewaz zdecydowalam sie na Toya i czekam wlasnie na moja mala ksiezniczke. Niestety tak mało informacji o tej rasie, grzebie, szperam, staram sie wyczytac jak najwiecej, ale wciaz za mało info...

Prosze napiszcie tu swoje doswiadczenia, zwlaszcza z suczkami jesli to mozliwe bo z tego co wyczytalam roznia sie od psiaków. 

Mam wrecz tragiczne doswiadczenie z mini yorkiem, i troche sie boje, bo jednak Toy to terrier.

 

z gory dziekuje, pozdrawiam

k.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...