Jump to content
Dogomania

Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)


Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kojec Płoszki mieszczący się pod dachem hali jest bardzo ciasny. Na dodatek buda ustawiona jest tak, że na stojący niezależnie stojak nie ma zbyt wiele miejsca. Płoszka mogłaby go potrącić w czasie wchodzenia, albo wychodzenia z budy. Robi to dość niezdarnie. Wydaje mi się, że lepszy byłby taki, który mocuje się do ściany. Niestety jest on nie wiedzieć czemu bardzo drogi:
[URL]http://petdreams.pl/Zestaw_2_misek_przykrecany_do_kojca_175l_x_2-152.html[/URL]

Możemy spróbować z takim stojakiem, jaki proponujecie, w przypadku problemów z jego umiejscowieniem zawsze mogę go przerobić tak, żeby dało się go przymocować do ściany lub siatki boksu. Niestety w schronie będę dopiero w sobotę, bo praca i odległość nie pozwala mi być tam w tygodniu. Myślę, że miski o pojemności 1,5-1,8 l powinny być ok. Przyznaje się, że nie mam dobrego rozeznania w wielkości misek dla psów, bo w schronie zajmuje się... kotami :-) W każdym razie Płoszka na pewno skorzysta na takim udogodnieniu.

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze odpowiedź na pytanie o to co Płoszka dostaje do jedzenia. Otóż dostaje to, co wszystkie psy w schronie: odpadki mięsne z hipermarketów, masarni, trochę suchej karmy (ostatnio z tym jest krucho), gotowany makaron z mięsem. Jednym słowem nic porządnego. Aczkolwiek niektóre psy zdołały się nawet na tym "utuczyć". Najgorsze są "dodatki", które czasem znajdują się w marketowych odpadkach: przyprawy i przetwory warzywne w postaci np. plasterków kiszonych ogórków. Biegunki to u naszych psów to niestety dość częsta przypadłość :roll:

Jedynie psy chore i wycieńczone (np. odebrane ze złych warunków lub znalezione byle gdzie po długiej tułaczce) dostają puszki i suche jedzenie, zazwyczaj dwa razy dziennie. Również szczenięta są karmione częściej i czymś lepszym niż reszta psów.

Link to comment
Share on other sites

Nic złego się nie dzieje. Miałem nadzieję, że osoba, która jutro będzie w schronie zechce zrobić zdjęcia boksu Płoszki, dzięki czemu mógłbym zastanowić się, gdzie i jak umieścić stojak z miskami, ale niestety ze zdjęć nici. Cały czas myślę, czy nie lepiej będzie, jeśli zrobię taki stojak samemu. Szkoda, żeby Wasz zakup okazał się nieprzydatny z powodu jakiegoś mojego niedopatrzenia. Na razie dajmy sobie trochę czasu, w ostateczności kupię taki stojak w Animalii, (są z Warszawy i mogę odebrać zakupy blisko miejsca, w którym pracuję), a pieniądze będzie można przeznaczyć np. na suplementy dla Płoszki.

A może ktoś zechce odwiedzić Płoszkę w najbliższy łikend? Planujemy spacer w towarzystwie innego psiego staruszka Oziego: [url]http://www.youtube.com/watch?v=jvvNxjhALyo[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TWZ']Nic złego się nie dzieje. Miałem nadzieję, że osoba, która jutro będzie w schronie zechce zrobić zdjęcia boksu Płoszki, dzięki czemu mógłbym zastanowić się, gdzie i jak umieścić stojak z miskami, ale niestety ze zdjęć nici. Cały czas myślę, czy nie lepiej będzie, jeśli zrobię taki stojak samemu. Szkoda, żeby Wasz zakup okazał się nieprzydatny z powodu jakiegoś mojego niedopatrzenia. Na razie dajmy sobie trochę czasu, w ostateczności kupię taki stojak w Animalii, (są z Warszawy i mogę odebrać zakupy blisko miejsca, w którym pracuję), a pieniądze będzie można przeznaczyć np. na suplementy dla Płoszki.

A może ktoś zechce odwiedzić Płoszkę w najbliższy łikend? Planujemy spacer w towarzystwie innego psiego staruszka Oziego: [url]http://www.youtube.com/watch?v=jvvNxjhALyo[/url][/QUOTE]


dobrze, że wszystko OK. pomyśl nad tymi miskami, a można przyjechać do Was w niedzielę?

Link to comment
Share on other sites

jak byś juliaikamlil jechała może mnie też by się udało, ale w niedziele jestem troche ograniczona czasowo, a w sobotę?, bysmy razem się wybrały, bo ja sama nie dam rady . Od kiedy zabrałm swpja ze schroniska nie bardzo mam siły sama odwiedzać te miejsca. TWZ pisał o supementach może o tym pomysleć lub karmie

Link to comment
Share on other sites

ja w sobotę nie mogę (urodzinowy zjazd rodzinny), a w pon. prawdopodobnie będę zawoziła innego psa do Ciechocinka, więc zostaje mi tylko niedz.
Krooppka-jesteś z W-wy? bo ja jeśli pojadę to samochodem, więc mogłabym Cie zabrać.
co do witamin itp to trzeba chyba poczekać na info od weta. kiedy Płoszka ma wizytę?

Link to comment
Share on other sites

9-15 to są właśnie godziny sobotnich spacerów :) O ile pogoda nie zawiedzie, bo wówczas spacery są odwoływane. Do schronu można dojechać kolejką WKD, niemalże "pod same drzwi". Samochodem oczywiście również można przyjechać, jest gdzie zaparkować. Zapraszamy.

Co do wizyty u lekarza, to jeszcze nie mam jasności kiedy to będzie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TWZ']9-15 to są właśnie godziny sobotnich spacerów :) O ile pogoda nie zawiedzie, bo wówczas spacery są odwoływane. Do schronu można dojechać kolejką WKD, niemalże "pod same drzwi". Samochodem oczywiście również można przyjechać, jest gdzie zaparkować. Zapraszamy.

Co do wizyty u lekarza, to jeszcze nie mam jasności kiedy to będzie :roll:[/QUOTE]


a w niedz. można?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...