Jump to content
Dogomania

Mix skye terriera - miała zginąć na torach


Majki1510

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='izatemka']Gadałam z nią, niewykluczone, że sunieczka w DT zostanie :evil_lol:[/QUOTE]

DT bardzo by chciało zostawić niunię u siebie , ale po 1 - nie będzie mogło więcej być DT , po 2 - ma wyrzuty sumienia , że sucz taka piękna i dla tego się zakochali i domki chętne są , a tyle zwykłych nie adopcyjnych kundelków czeka w schronach .

Izatemka rozmawiałam dzisiaj z panią od Ciebie i się pogubiłam , pani jest z Warszawy i chce przyjechać do Tomaszowa obejrzeć sunię tak ?

Link to comment
Share on other sites

Moment.
Odezwała się do mnie Kinga (Mitheithel) ona jest z Poznania i tą znam,spokojnie może wziąść Karę na DT (była u nas DT dla labków i dla Głosem Zwierząt dla westów i pewnie dla paru innych - rekomendacji więcej nie trzeba pewnie ;-) ) a i pewnie DS by się znalazł u Jej Mamy chyba - ma już adoptowaną westkę Jadzie)
Natomiast na FB odezwała sie osoba, której nie znam i która pisała, że ma domek dla suni i ze próbowała się do Ciebie dodzwonic i Ona ma na imie Edyta.
O niczym więcej nie wiem...
Za Kingę ręczę i paluszki dam sobie poobcinać (pomijając,że mam tylko 185 postów,to co to za rekomendacja:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izatemka']Moment.
Odezwała się do mnie Kinga (Mitheithel) ona jest z Poznania i tą znam,spokojnie może wziąść Karę na DT (była u nas DT dla labków i dla Głosem Zwierząt dla westów i pewnie dla paru innych - rekomendacji więcej nie trzeba pewnie ;-) ) a i pewnie DS by się znalazł u Jej Mamy chyba - ma już adoptowaną westkę Jadzie)
Natomiast na FB odezwała sie osoba, której nie znam i która pisała, że ma domek dla suni i ze próbowała się do Ciebie dodzwonic i Ona ma na imie Edyta.
O niczym więcej nie wiem...
Za Kingę ręczę i paluszki dam sobie poobcinać (pomijając,że mam tylko 185 postów,to co to za rekomendacja:evil_lol: )[/QUOTE]

Kurcze ja już chyba się pogubiłam , zadzwoniła kobitka z Warszawy jak zapytałam czy jest od Ciebie potwierdziła i powiedziała , że z tobą rozmawiała , teraz w końcu nie wiem z kim rozmawiałam , podaj mi proszę telefon do tej Kingi , zadzwonię sama i tak będzie najlepiej , ja wczoraj strasznie zakręcona byłam sunią którą wiozłam .

Link to comment
Share on other sites

Normalnie zakochałam się w tych pięknych,pełnych radości oczętach.... Spac nie będę mogła myśląc że jest tak kochana a taka samotna :( I jeżeli o mnie chodzi to u nas ma dom chocby od zaraz tylko niech ktos mi podpowie co w tym kierunku robic.... Help!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kicajka10']Normalnie zakochałam się w tych pięknych,pełnych radości oczętach.... Spac nie będę mogła myśląc że jest tak kochana a taka samotna :( I jeżeli o mnie chodzi to u nas ma dom chocby od zaraz tylko niech ktos mi podpowie co w tym kierunku robic.... Help!!!!!!![/QUOTE]

Najlepiej zadzwoń do mnie : 798-211-667 , wytłumaczę wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

Kurde... jak ja nie podołam kosztom transportu to niewiem co zrobię... chyba zorganizuje jakąś zbiórkę pieniędzy :) Jaki ten świat nie sprawiedliwy... człowiek chce dac pieskowi nowy dom a nie zawsze może z tak błachych powodów jak duża odległośc :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kicajka10']Kurde... jak ja nie podołam kosztom transportu to niewiem co zrobię... chyba zorganizuje jakąś zbiórkę pieniędzy :) Jaki ten świat nie sprawiedliwy... człowiek chce dac pieskowi nowy dom a nie zawsze może z tak błachych powodów jak duża odległośc :( :( :([/QUOTE]

Moja mam dołoży 50 zł do transportu gdziekolwiek sunia miała by jechać .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']kicajka10 nie pisz posta pod postem bo się moderator przyczepi, przy każdym poście masz opcję " edytuj post " :)[/QUOTE]
Stwierdziliśmy że teraz nie damy rady sami z takim wydatkiem :( Jeszcze gdyby nie to że teraz taki czas niedługo przed szkołą to może by coś z tego wyszło. Jednak nadal będę próbowac w każdy możliwy sposób i nie spocznę no chyba że gdzie indziej znajdzie się jej dom nad czym ubolewam że nie u mnie :( Póki co... będę kombinowac. Miałam dzwonic dzisiaj ale pomyślałam że taniej będzie napisac tutaj... teraz każdy grosz się liczy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...