Jump to content
Dogomania

Bullet, Shara, Stefan i Mańka


hecia13

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Heciu, a Ty masz je na tymczasik czy stały pobyt?[/QUOTE]
Melon miał być tymczasem, ale zostanie na stałe :) A reszta to stała ekipa :D

[quote name='Nutusia']No, w TAKIM towarzystwie i przy TAKIEJ opiece nie było innego wyjście, jak tylko wyrosnąć na TAKIEGO psa! :)

[/QUOTE]
No ba!! Wiadomo :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='andegawenka']A zaczęło się od Dinusia. Pamiętam jak podziwiałam Ciebie za odwagę przy jego adopcji.[/QUOTE]
Eh, Dinuś... Kochany Dinulek... Od niego zaczęły się boksery i bokserowiroza :) Wcześniej u mnie w domu rodzinnym były jamniory, a w moim własnym był wyżeł, przez 14 lat. Dinuś za krótko był z nami :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hecia13']Eh, Dinuś... Kochany Dinulek... Od niego zaczęły się boksery i bokserowiroza :) Wcześniej u mnie w domu rodzinnym były jamniory, a w moim własnym był wyżeł, przez 14 lat. Dinuś za krótko był z nami :([/QUOTE]

Przypominam że chcieli go uśpić bo był bardzo chory. Ten "krótki" czas u Ciebie to było najlepszy czas w jego życiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Przypominam że chcieli go uśpić bo był bardzo chory. Ten "krótki" czas u Ciebie to było najlepszy czas w jego życiu.[/QUOTE]
Dinuś był u nas trochę ponad rok... Potem Maryśka jeszcze krócej, tylko 10 miesięcy :( To było okropne, jakby jakaś klątwa... Na szczęście Bullet i Shara przerwały złą passę :) Oboje są u nas od 3 lat :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']pewnie tak,wiem jedno że jak ktoś zakocha się w konkretnej rasie,nie chce już innej:loveu:
Melon na ślicznotka wyrósł[/QUOTE]

Mamy ze sobą coś wspólnego, Heciu - u mnie w domu rodzinnym też była jamniczka. Gdy poszłam na swoje - kupiliśmy boksię (za całą moją pensję w dolarach ;)), Do Nutusi po 7 latach dołączyła jamnisia Pestka. A teraz mamy i boksię i jamnisię, bo nie mogliśmy się zdecydować którą "rasę" bardziej kochamy ;) Oczywiście obie z odzysku :) Na tymczas bierzemy co się akurat "nawinie" w potrzebie, ale wiadomo - do długasów i faflaków mamy największy sentyment! :)
Historii Dinusia nie znam, ale Maryśkę poznałam osobiście - pełna wersy i pozytywnej energii dziewczyna! Kto by pomyślała, że miała przed sobą już tak mało czasu... :(

Link to comment
Share on other sites

[B]Nutusia[/B], Dinuś miał uszkodzony móżdżek i błędnik, był niewidomy, zataczał się, wpadał na wszystko i był agresywny do psów, bo ich nie widział i nie mógł się w razie czego obronić. Okazało się, że wszystko było spowodowane nieleczonymi zapaleniami uszu, ostatnie miał już u nas i po nim całkowicie podupadł na zdrowiu. Był pod stałą kontrolą neurologa, dr Lenarcika, ale nic już nie można było zrobić, miał bóle neurologiczne całego kręgosłupa i musiał dostawać sterydy. Ostatnie 6 miesięcy to życie na dexavenie... Maryśka była następnym boksiem, miała być już "na zawsze"... Wtedy, kiedy ją widziałaś, już miała wielki brzuch, ale jeszcze nie wiedzieliśmy, że jej wątroba to jeden wielki guz :( Też już było za późno na cokolwiek... eh...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Melon wiedział jak się urządzic ;)

Ja dla mojej Sharuni też bym nie mogła lepszego domku wymarzyć :loveu:[/QUOTE]
Melon dobrze wie, jak się urządzić :eviltong:
Sharunia to moja gwiazda, jedyna z naszych psów, która uwielbia być przytulana i głaskana po głowie :) Pozostałe nadstawiają dupska. Szkoda, że taka na spacerach niedobra dla innych piesków, na szczęście wszyscy już ją znają od tej strony i nie pozwalają psiakom do niej podchodzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Shara , chyba nie raz w głowę dostała i pewnie teraz nadziwić się nie moze , ze i inaczej człowiek potrafi . A charakterek ...no szkoda , ale 1 buda 2 psy , szczeniaki , gromada dzieci i odcisnęło piętno[/QUOTE]
No wiem, wiem, jak na takie życie i tak jest dobrze :) A dzieciaki nadal ma: Mańkę i Melona, ciągle im zabawy w głowie, czasem w ferworze ganiania się wpadają na Sharunię, a ona robi z nimi porządek. Ma też Stefana, który jak nie śpi, to łazi za nią krok w krok, czasem też mu się obrywa za bycie zbyt nachalnym, ale nie robi to na nim żadnego wrażenia, a czasem potrafi w nogę ugryźć i zwiać na szafę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Nie zapominajcie, że ona Stefka praktycznie wychowała :eviltong: Ona była świeżo po sterylce, a on miał 4 tygodnie. Sharunia opiekowała się nim jak szczeniorem, lizała, pozwalała mu spać obok i przytulać się. Jadźkę potrafi pogonić...
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iRl1PXzywJs/TkP2ul7XxsI/AAAAAAAACvI/pBXgEZ41n_A/s640/S6300801.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kj5d307moKo/TkP2xDshxVI/AAAAAAAACvU/U1Ok4X0YFpA/s640/S6300806.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Mamy ze sobą coś wspólnego, Heciu - u mnie w domu rodzinnym też była jamniczka. Gdy poszłam na swoje - kupiliśmy boksię (za całą moją pensję w dolarach ;)), Do Nutusi po 7 latach dołączyła jamnisia Pestka. A teraz mamy i boksię i jamnisię, bo nie mogliśmy się zdecydować którą "rasę" bardziej kochamy ;) Oczywiście obie z odzysku :) Na tymczas bierzemy co się akurat "nawinie" w potrzebie, ale wiadomo - do długasów i faflaków mamy największy sentyment! :)
Historii Dinusia nie znam, ale Maryśkę poznałam osobiście - pełna wersy i pozytywnej energii dziewczyna! Kto by pomyślała, że miała przed sobą już tak mało czasu... :([/QUOTE]


Po pierwsze witam, zaraz od początku sobie poczytam Wasz wątek. Po drugie nigdy nie miałam jamnika, ale uważam że mają w sobie coś. Jak bym nie mogła mieć dużego psa- czyt. boksera, to pewnie byłby jamol (wszystkie jamniki, które miałam mozliwośc poznać były bardzo inteligentne, uparte, po prostu jakieś). Po trzecie - sypiasz na ziemi??? Kanapa zajęta aż po brzegi:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak wyglądało moje łóżko dzisiaj rano (zdjęcie z telefonu, więc jakość... wiadomo)
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-eEuTVPGApZk/U7UOH0fn1SI/AAAAAAAAEIU/pDKs5uy-veM/s640/IMAG0521.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-OEnnarXXfwo/U7UOH5O2z6I/AAAAAAAAEIQ/hU7Y2kjcHRk/s640/IMAG0522.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...