Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

taa, ja dzisiaj z rana kichałam jak pojeb :p a na dodatek wyskoczyło mi coś gdzie nie powinno :/ mam nadzieje, ze to zwykła jakas reakcja alergiczna a nie np półpasieć (dzieki mamke za uświadomienie mnie, ze coś takowego istnieje :P ) 

z innej beczki, jest ktoś moze na postcrossing? :) 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, angineuuka napisał:

u mnie kilka chwil temu zaczęło lać

a u nas chyba przestało , albo nie słyszę że pada , mam nadzieje ze jutro bedzie lepsza pogoda ;)

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

U nas leje od południa, ale ja się cieszę. Mniej alergia daje się we znaki.

dokładnie , rano jeszcze mnie nos strasznie swedział ale jak zaczeło padać to przestało , chyba ze tabletki zaczynają działać bo to pewnie też musi kilka dni minąć zanim lek zacznie działać , mam nadzieje bo co mi po tym że bede brała leki jak i tak nos bedzie mi dokuczał , oczy zresztą też :/

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, angineuuka napisał:

Kolejny dogomaniacki pieseł odszedł.. 

Jaki?! :O

Współczuję Ci sprzątania samochodu. Mój tato uwielbia to robić, bardzo go to relaksuje i w ogóle, więc mama zawsze zostawia mu do odpicowania :))) Mam zamiar dokładnie to samo robić ( 0dirol.gif ), jak już zdobędę prawko (ha, brzmi jak legenda!) i będę już mieć samochód.

"Chyba"? :D Kiedy będzie paps? Czy to na razie plany patykiem na wodzie pisane? ;)
 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Jaki?! :O

Współczuję Ci sprzątania samochodu. Mój tato uwielbia to robić, bardzo go to relaksuje i w ogóle, więc mama zawsze zostawia mu do odpicowania :))) Mam zamiar dokładnie to samo robić ( 0dirol.gif ), jak już zdobędę prawko (ha, brzmi jak legenda!) i będę już mieć samochód.

"Chyba"? :D Kiedy będzie paps? Czy to na razie plany patykiem na wodzie pisane? ;)
 

Tosca(Tosia) od Beaty. 

Mi sprzątanie nie przeszkadza, nawet lubię to robić. Ale się nie dało wcześniej no, bo albo deszcz to ciepło że się żyć nie dało a co dopiero ogarniać auto ;P

Nie, to nie paps. O następnym psie jak i wszelakich rzeczach związanym z nim nie mam zamiaru pisać publicznie. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Nie mów?! Rany :((( Tosia i tak trzymała się nieźle... miała cudne życie...

Aaaa, no chyba że lubisz :D

Oki, rozumiem i szanuję, ale mam nadzieję, że jak już plany sie ziszczą, to się pochwalisz nam :)))

Kiedyś się może pochwalę :P 

teraz powoli się będę szykować na innego członka rodziny, ale to też trochę potrwa.. 

będzie to pan mysz. Planuję go wziąć z hodowli.. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, angineuuka napisał:

to też bym musiała kupić, bo nie wiem czy coś tam jeszcze mam xD 

My mamy i jeszcze będziemy robić krewetkarium i tam wsadzimy jakieś fajne żabki :P i jeszcze jedno akwarium z rakami ale takimi dużymi kolorowymi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...