Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

W kwestii robienia furrory na mieście widzę że się absolutnie nie znacie:lol:
Pointer i tylko pointer i niczym więcej nie zwrócicie na siebie uwagi, a jeszcze jak ten pointer jest furroryczny tak jak Waldek to już jesteście w gazetach ;)
Widać żeście nieobeznane i pointera nigdyście na smyczy nie miały :diabloti:


Kalunia - fora zawsze są fanatyczne i mają złotą zasadę "ze skrajności w skrajność a cokolwiek zrobisz to i tak robisz źle!":loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']klatka już oddana...

repa.. będzie hajs!hahahha :D[/QUOTE]

To jestem nieaktualna, ale śledź bo czasem fajne rzeczy są.
Tylko tam trzeba pilnować sobie stale, gorzej jak allegro.

No repa, dasz mi szczeniaczka po nim, zacznę wszystko od początku, wychowam go dobrze, bo Wald mi się nie udał.
Tylko mu sukę znajdź godną!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']W kwestii robienia furrory na mieście widzę że się absolutnie nie znacie:lol:
Pointer i tylko pointer i niczym więcej nie zwrócicie na siebie uwagi, a jeszcze jak ten pointer jest furroryczny tak jak Waldek to już jesteście w gazetach ;)
Widać żeście nieobeznane i pointera nigdyście na smyczy nie miały :diabloti:


Kalunia - fora zawsze są fanatyczne i mają złotą zasadę "ze skrajności w skrajność a cokolwiek zrobisz to i tak robisz źle!":loveu:[/QUOTE]
Fakt pointera nie miałam na smyczy, ale miałam jednocześnie niufa i doga niemieckiego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja odkąd przeżyłam chomika to już nie chcę nawet na chomiki patrzeć.
Trafił mi się jakiś psychopata ( zauważyłyście że mam jakieś szczęście do psychicznie nierównych zwierzątek?a to dopiero przypadek:evil_lol:), ani tego g.... nie dało się wypuścić, ani pogłaskać, a nawet jak zmieniałam ściółkę to ociekały mi ręcę krwią.

Króliki wolę sto razy bardziej, przynajmniej królika się puści na dom i jakieś to w miare kapujące jest.
Królika też miałam , ino hodowlanego, w sensie "mięsnego".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']dżungarka miała :P[/QUOTE]
Zostaję przy tym że miałam mutanta ;)
Skubaniec był tak malutki że się przeciskał przez pręty klatki,a atak miał taki że jak tylko odsunęłam wieko akwarium to od razu skakał z zębami:roll:

Jejku ktoś jeszcze ma szczającego na wszystko kota:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Zostaję przy tym że miałam mutanta ;)
Skubaniec był tak malutki że się przeciskał przez pręty klatki,a atak miał taki że jak tylko odsunęłam wieko akwarium to od razu skakał z zębami:roll:

Jejku ktoś jeszcze ma szczającego na wszystko kota:loveu:[/QUOTE]
Masakryczny ten chomik.

Tak, Agusia :loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...