Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2007


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 749
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten poprzedni to jakieś "dziadostwo" było ;) Preparat owadobójczy dla psów "Muszka". Teraz mam Frontline :)
Ćwiczymy przywoływanie. Dzisiaj na treningu lepiej nam szło z frisbee (pierwszy raz na dworze) niż z agility :? Dziwne... No ale tak to jest, gdy ostatni trening był dwa miesiące temu, a frisbee mamy codziennie w domu...

Link to comment
Share on other sites

Dziś też ćwiczyłyśmy frisbee, ale to nie ten temat.
Ćwiczymy przywoływanie, Kulce udało się dzisiaj opanować na tej łące, bo ją tam okropnie zachęcają te zapachy. Ale kiedy juz sie zdecydowała do mnie wrócić z jaką to radością robiła ;) Uwielbiam ten jej bieg w podskokach, ze stojącymi uszami :D

***
Mam pytanko: Jeśli ktos zrezygnuje (nie mówię o sobie) przed 31 marca to i tak musi wpłacić połowę zaliczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asti']Mam pytanko: Jeśli ktos zrezygnuje (nie mówię o sobie) przed 31 marca to i tak musi wpłacić połowę zaliczki?[/quote]
Jeśli zrezygnujesz przed wpłaceniem zaliczki, to nic nie płacisz. Jeśli zrezygnujesz po wpłaceniu zaliczki, to tracisz zaliczkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2Monika2']Ale zawsze można się dogadać z osobą z listy rezerwowej... żeby ona przesłała zaliczkę osobie rezygnującej z obozu...i tylko zmienić nazwisko uczestnika :cool3:[/quote]
Czy tak można, czy nie - to już nie ode mnie zależy. Trzebaby zapytać Magdę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jest coraz lepiej :) Wyniki naszych wczorajszych treningów można zobaczyć już niedługo w galerii Kulki :)

Hmm... Chyba na obóz zabiorę ze sobą stół (taki do agility) bo wystarczy, że zawołam Kulkę i poklepię stół to ona natychmiast przybiega i na niego wskakuje ;) Nawet, gdy coś ją rozprasza.

Link to comment
Share on other sites

Oj, Gajuska, przeczytaj pierwszy post :) Obóz jest w Joachimowie-Mogiłach (czyli miedzy Warszawą a Łodzią).
Lista jast juz pełna, możesz zapisać się na rezerwową, bo zawsze ktoś może zrezygnować.
I koniecznie przeczytaj pierwszy post, bo tam są wszystkie informacje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']będzie się działo xD :evil_lol:

a właśnie, jak będzie z np. piwem? (Polna, w tym roku to już nie będę się abstynencić, nie ma mowy :evil_lol:)[/QUOTE]
Ty pijaaku!!!! :eviltong: Kup sobie rum słowacki 80% to Ci starczy na cały obóz a nie bedziesz piwo pic, jak jakiś żulek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...