Jump to content
Dogomania

Czarujący Magik z ogromnym długiem szuka domu dla siebie i swojej przyjaciółki


ocelot

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']Z mojego bazarku przelałam właśnie [B]65 zł dla Magika[/B] :)

proszę o potwierdzenie na wątku, gdy dojdą: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250767-ROZLICZAM!-Książki-dla-Magika-Suzi-i-Zibiego-do-17-lutego-godz-21[/URL][/QUOTE]

Pieniążki dotarły , bardzo , bardzo dziękuję :)

Zdjęcia wkleję ja najszybciej , bo oczywiście z moich planów weekendowych jak zwykle nic nie wyszło i się nie wyrobiłam :(

Link to comment
Share on other sites

Stanę na głowie :) żeby jutro najpóźniej wstawić , tymczasem stworzył się bazarek więc zapraszam :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251450-ciuszki-dla-maluchów-i-prześliczne-śpiworki-Do-15-03-14?p=21933559#post21933559[/URL]

i jeszcze jeden :[CENTER][COLOR=#000000] [/COLOR][/CENTER][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251453-dzikie-ciasteczka-dla-Twojego-psiaka-)-Kosteczki-i-płyn-do-higieny-uszu-do-15-3?p=21933621#post21933621[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Stanę na głowie :) żeby jutro najpóźniej wstawić , tymczasem stworzył się bazarek więc zapraszam :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251450-ciuszki-dla-maluchów-i-prześliczne-śpiworki-Do-15-03-14?p=21933559#post21933559[/URL]

i jeszcze jeden :[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251453-dzikie-ciasteczka-dla-Twojego-psiaka-)-Kosteczki-i-płyn-do-higieny-uszu-do-15-3?p=21933621#post21933621[/URL][/QUOTE]

Jak tam ze zdjęciami? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']No nie mogę się wyrobić :(:( strasznie mi głupio:oops: .Może daj na razie stare ?[/QUOTE]

Dobra, to napiszę tekst i dam stare fotki. A jak coś będziesz mieć nowego to moge podmienić, albo zrobię ogłoszenia na inne województwo.

Aniu, jeszcze sobie luknęłam na rozliczenie i zobacz sama, czy dobrze wpisałaś, za który okres hotelu zeszłaś z długu w lutym (wpisałaś, że za 13 marca-13 kwietnia, a w styczniu było za 13 stycznia-13 lutego, więc brakuje jednego miesiąca):

[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=1][B]wpływy w styczniu : [/B]
Sharka -10zł
bazarek anja2201-49,82zł
Maruda666-100zł
bazarek anja2201-41,33zł

[B][COLOR=#ff0000]wydatki : opłata za hotel od 13.01.13-13.02.13-450zł[/COLOR][/B]
[B]Razem : 108,28zł[/B]

Dług wynosi 5400zł :-(
[/SIZE]
[SIZE=1]
[B]Wpływy w lutym :[/B]
Mama_Alfika -20zł
bazarek Anja2201-26,81zł
bazarek Głuchypies-131zł
Ilo-30zł
Zachary -50zł
bazarek Anja2201-28,50zł
bazarek głuchypies -65zł


wydatki :
[COLOR=#ff0000][B]opłata za hotel od 13.03.13 do 13.04.13-450zł [/B][/COLOR]

[/SIZE][B][SIZE=1]Razem :[/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=1]9,59zł[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Łomatko....tu trzeba pomóc.
Gluchypies: mam fantastyczne magnesy na lodówkę- psio/kocie. Kupiłam za grosik z zaprzyjaźnionej hurtowni. Jest tego na cały oddzielny bazareczek. Może można loteryjkę zrobić? Los za 10zł i każdy wygrywa a wysyłka gratis (tu koperta ze znaczkiem wystarczy) ? Każdy magnes jest inny. Są spore, śliczne, kolorowe, w kształcie serduszek, nowe, zafoliowane a jest ich 17. Albo jakiś inny serduszkowy pomysł?
Co sądzisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Łomatko....tu trzeba pomóc.
Gluchypies: mam fantastyczne magnesy na lodówkę- psio/kocie. Kupiłam za grosik z zaprzyjaźnionej hurtowni. Jest tego na cały oddzielny bazareczek. Może można loteryjkę zrobić? Los za 10zł i każdy wygrywa a wysyłka gratis (tu koperta ze znaczkiem wystarczy) ? Każdy magnes jest inny. Są spore, śliczne, kolorowe, w kształcie serduszek, nowe, zafoliowane a jest ich 17. Albo jakiś inny serduszkowy pomysł?
Co sądzisz?[/QUOTE]

Beatko dziękuję za chęć pomocy :loveu: to wspaniały pomysł na bazarek, może zrobimy tak, że to będzie bazarek cegiełkowy, a 17 osób z największą ilością zakupionych cegiełek dostanie te magnesiki? A Ty mogłabyś zrobić zdjęcia i mi wysłać i potem powysyłać te magnesy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Zostawiam pomysły Tobie- wiem, że coś fantastycznego wymyślisz. Zobaczysz fanty a potem zdecydujesz :)
Masz kochana pw[/QUOTE]

[quote name='bea100']Paczuszka pooooszła...;)[/QUOTE]

Super, może uda nam się odrobinkę nadgonić finanse Magika. Niestety, dług ciągle jest taki sam, bo to co uzbieramy wyrównuje ciągle tylko jeden miesiąc... A dług pozostaje :/

Przydałoby się go porządnie zmniejszyć. Jak tylko odrobię się z końcówką ważnej pracy, to wyszukuję wielki bazar z wszystkimi rzeczami, które mam z poprzednich bazarków. Wyszukam też jakieś ciuchy letnie, w których w tym roku nie planuję już chodzić, oczyszczę szafę i będzie ogromny mega bazar dla Magika przede wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Dobra, to napiszę tekst i dam stare fotki. A jak coś będziesz mieć nowego to moge podmienić, albo zrobię ogłoszenia na inne województwo.

Aniu, jeszcze sobie luknęłam na rozliczenie i zobacz sama, czy dobrze wpisałaś, za który okres hotelu zeszłaś z długu w lutym (wpisałaś, że za 13 marca-13 kwietnia, a w styczniu było za 13 stycznia-13 lutego, więc brakuje jednego miesiąca):

[SIZE=3][SIZE=2][SIZE=1][B]wpływy w styczniu : [/B]
Sharka -10zł
bazarek anja2201-49,82zł
Maruda666-100zł
bazarek anja2201-41,33zł

[B][COLOR=#ff0000]wydatki : opłata za hotel od 13.01.13-13.02.13-450zł[/COLOR][/B]
[B]Razem : 108,28zł[/B]

Dług wynosi 5400zł :-(
[/SIZE]
[SIZE=1]
[B]Wpływy w lutym :[/B]
Mama_Alfika -20zł
bazarek Anja2201-26,81zł
bazarek Głuchypies-131zł
Ilo-30zł
Zachary -50zł
bazarek Anja2201-28,50zł
bazarek głuchypies -65zł


wydatki :
[COLOR=#ff0000][B]opłata za hotel od 13.03.13 do 13.04.13-450zł [/B][/COLOR]

[/SIZE][B][SIZE=1]Razem :[/SIZE][COLOR=#000000][SIZE=1]9,59zł[/SIZE][/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/QUOTE]

Niech tak zostanie , i tak chyba dług nigdy nie zostanie spłacony , więc ten miesiąc w tą czy w tą nie robi różnicy :)

[quote name='bea100']Łomatko....tu trzeba pomóc.
Gluchypies: mam fantastyczne magnesy na lodówkę- psio/kocie. Kupiłam za grosik z zaprzyjaźnionej hurtowni. Jest tego na cały oddzielny bazareczek. Może można loteryjkę zrobić? Los za 10zł i każdy wygrywa a wysyłka gratis (tu koperta ze znaczkiem wystarczy) ? Każdy magnes jest inny. Są spore, śliczne, kolorowe, w kształcie serduszek, nowe, zafoliowane a jest ich 17. Albo jakiś inny serduszkowy pomysł?
Co sądzisz?[/QUOTE]

Dzięki za pomoc i obecność :):)

[quote name='gluchypies']Super, może uda nam się odrobinkę nadgonić finanse Magika. Niestety, dług ciągle jest taki sam, bo to co uzbieramy wyrównuje ciągle tylko jeden miesiąc... A dług pozostaje :/

Przydałoby się go porządnie zmniejszyć. Jak tylko odrobię się z końcówką ważnej pracy, to wyszukuję wielki bazar z wszystkimi rzeczami, które mam z poprzednich bazarków. Wyszukam też jakieś ciuchy letnie, w których w tym roku nie planuję już chodzić, oczyszczę szafę i będzie ogromny mega bazar dla Magika przede wszystkim :)[/QUOTE]

Super :)):))

Link to comment
Share on other sites

E tam, nie zostanie spłacony... Zostanie :) damy radę :loveu:

Aniu, weź mi zatwierdź nowy tekst dla Magika i Kamy do ogłoszeń, nie wiem czy wszystkie informacje są ok (np. te o Kamie).



[CENTER][COLOR=#ff0000][SIZE=2]WIERNOŚĆ i ODDANIE - te dwa słowa idealnie opisują Magika. Psa, który błąkał się po dworcu w Tomaszowie Mazowieckim, gryziony przez watahę innych bezdomnych psów, walecznie bronił przed nimi porzuconej suczki. Magik obecnie jest już w dobrym stanie zdrowia i ślady pogryzień zniknęły. Pozostał ślad w sercu, który może zagoić jedynie oddany mu człowiek, który go pokocha. W domu tymczasowym Magik spotkał bezdomną suczkę Kamę i tak narodziła się jego wielka szalona miłość - dlatego szukamy im wspólnego domu. Magik to pies, który nie może żyć bez swojej drugiej połówki. Taka miłość zdarza się także u zwierząt, A wierność i oddanie, które okazują sobie te dwa psy są godne podziwu. Kama to średniej wielkości piękna suczka, która uwielbia przebywać w towarzystwie Magika, ale chętnie spędza też czas z człowiekiem. Czeka na dom jeszcze dłużej niż Magik.


Zarówno Magik jak i Kama są posłuszni i spokojni, bardzo ładnie chodzą na smyczy. Grzecznie znoszą także różne zabiegi pielęgnacyjne. Ze względu na swą zaborczość wobec Kamy, Magik nie może mieszkać w domu z innymi psami poza nią. Oba psy chętnie bawią się z dziećmi, ale nie są nachalne. Potrafią radośnie się bawić i cieszyć życiem. Do pełni szczęścia brakuje im tylko - albo raczej aż - swojego prawdziwego domu i kogoś, komu mogą okazać swą miłość!


Jeśli zawsze marzyłeś o dwóch psach i masz warunki, aby je posiadać, dzwoń i zapytaj o Magika i Kamę!

Dbamy o bezpieczne i szczęśliwe adopcje, dlatego organizujemy wizytę przedadopcyjnąoraz podpisujemy umowę adopcji.


MAGIK KAMA

waga: ok 22 kg waga: ok 22 kg
wiek: ok 4 lata wiek: ok 7 lat
odpchlenie: tak odpchlenie: tak
odrobaczenie: tak odrobaczenie: tak
szczepienia: tak szczepienia: tak
kastracja: tak sterylizacja: tak
czip: tak czip: tak[/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

Edited by gluchypies
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Teksty super , tylko Magik na dworcu innej suczki bronił , Kama w tym czasie już dawno była u mnie na BDT , dwa Magik nie zaakceptuje innego psa ,zbyt jest zazdrosny o Kamę :)[/QUOTE]

A to nie wiedziałam, że innej. Ok, to poprawię w domciu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Gwiazdka spada tu z Nieba :loveu:[/QUOTE]

Przydałoby się więcej takich gwiazdek, co nie? :> Ale jak ładnie nam pójdzie kolejny bazarek, to uzbieramy na cały miesiąc opłat. Chociaż tyle, że teraz dług się nie powiększa, tylko stoi w miejscu. Ale przydałoby się jednak z niego "schodzić". Tylko brakuje mi pomysłów, jak to uczynić... Choć tak bardzo bym chciała...

Dobrze by było, gdyby Magik miał jakichś nowych stałych deklarowiczów... żeby tak z 300zł miesięcznie było stałych, to byłoby cudnie... Można by zmniejszać dług... Ah marzy mi się...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']Teksty super , tylko Magik na dworcu innej suczki bronił , Kama w tym czasie już dawno była u mnie na BDT , dwa Magik nie zaakceptuje innego psa ,zbyt jest zazdrosny o Kamę :)[/QUOTE]

Aniu poprawiłam tekst, zobacz czy jest ok. Jeśli tak, to wyślę go z fotkami do ogłoszeń.

Aha, nie pisałam nic o spacerach, bo nie wiem jak Magik reaguje na psy podczas spacerów...

Link to comment
Share on other sites

No niestety- nikt tutaj nie Rockefeller :shake: i niemal wszyscy zadeklarowani po uszy. Jest bardzo mało adopcji, co łatwo zauważyć, psy siedzą latami w płatych miejscach, więc nie ma przekazywania deklaracji na inne psy. Moja Suzia olkuszanka też grzeje miejsce w DT choć już dawno powinna trafić do adopcji a dopóki mam ją na wyłącznym utrzymaniu- nie mogę bardziej wesprzeć żadnego psiaka, ech ten brak kasy...i tak to jest u większości tutaj- wielkie serca a mało w kieszeni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...