Jump to content
Dogomania

Żegnaj Basterku... (*) :(


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 527
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

miło mi poinformować, że z bazarku na basterka:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227113-KONIEC%21-na-wystraszonego-basterka-do-31-05-g-21-00"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227113-KONIEC!-na-wystraszonego-basterka-do-31-05-g-21-00[/URL]
uzbierało się 66,00 złotych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']dziś w nocy trochę popracuje nad pw







nić nie wysłałam ponieważ nie mogą wkleić tytułu wątku w wiadomości , o co chodzi przestawiłam jakieś ustawienia czy co :comp26::angryy:[/QUOTE]

Dogo jakieś problemy robi :( ja się postaram w pracy trochę Pw powysyłać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']MAM już konto , może dziś będzie aktywne internetowo ale kaskę można już wpłacać:evil_lol:

czy mam pisać do osób które deklarowały na basterka czy czekamy na komplet deklaracji :-([/QUOTE]
a mnie sie wydaje, że można ściągać już; bo nie wiadomo jak sie potoczą losy basterka, te pieniądze nie przepadną, w razie czego pójda na innego biedaka; moze sie okazać, ze sie kilka miesięcy będzie zbierało, plus bazarki, plus jakies wpłaty wpadną, zawsze będzie czym się rządzić;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']a mnie sie wydaje, że można ściągać już; bo nie wiadomo jak sie potoczą losy basterka, te pieniądze nie przepadną, w razie czego pójda na innego biedaka; moze sie okazać, ze sie kilka miesięcy będzie zbierało, plus bazarki, plus jakies wpłaty wpadną, zawsze będzie czym się rządzić;[/QUOTE]

Może i też racja - to zbierajmy ;) Idę rozruszać wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...