Jump to content
Dogomania

Nowy pies w stadzie


Matisse

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matisse, z Zabrza jestem.

Kundelka mam, a właściwie kundla, bo mi bydlę rośnie jak na drożdżach ;)

Chyba bym jej nie zostawiła na pastwę bulla, moja to poczciwina niezwykła! A że żywe to maleństwo- cóż, musimy sobie jakoś radzić! Żeby tylko ten pierwszy rok przetrzymać, potem już będzie z górki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ej! :lol: Pomysl faktycznie genialny! Tylko skad wziac dziecko... no nic, poszukam jakiegos :wink: Mam znajoma, ktora ma 3 letnia corka, ale ta zajmuje sie glownie wlasnym bullem, i na dodatek swietnie juz sobie radzi, nie strazny jej juz pies pedzacy i wpadajacy na nia z calym impetem :D

Link to comment
Share on other sites

Tak sobie śledzę od czasu do czasu Wasze odpowiedzi i wzbogacam wiedzę na temat wychowania, żywienia itp. i mogę się już wypowiedzieć z własnego - choć małego doświadczenia, że najlepsze na szczeniaka jest towarzystwo 6 latka. Mój piesek po 15 minutach pędzi do budy na mały odpoczynek.

Link to comment
Share on other sites

No No! 108 w kłębie to niezłe maleństwo jako podpórka mógłby służyć dla mojego synka, który w kłębie ma 132 cm. On woli mniejsze psiaki, bo przed dużym ma respekt, a mała mając 9 tyg. na jego zawołanie Kiri-Kiri sika stojąc (oczywiście na gazetę).

Gdy ucieka do budy, mały z rozżalonym głosem woła mamo ona znowu nie chce się ze mną bawić?!? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cary,

czy Ty masz jakiś kompleks niższości, który chciałabyś zwalczyć przy pomocy pieska? ;) Daj mu szansę, przecież jeszcze ma czas na rośnięcie :) Może chociaż do 100 dojdzie... Będziesz miała "metr psa do kochania"! :) O wiele lepiej to brzmi niż "108 cm psa do kochania" :lol:

Ela, mój szczeniak należy do dużych (w 8 tyg miała ponad 5 kg) i doskonale sobie radzi z dzieckiem 6-letnim. Przynajmniej jestem spokojna, że mu dziecko nie zrobi krzywdy :)

(sąsiedzi mają szczeniaka york'a i trzy córeczki. Kupili york'a, bo chcieli pieska, który dzieciom nie zrobi krzywdy, a teraz ciągle się boją, że dzieci zrobią krzywdę psu :) )

Link to comment
Share on other sites

Coztego ja mam okropny kompleks nizszosci.....Chcialam miec tak ze 178cm a mam tylko 165 poza tym chcialam miec figure jak Cindy Crowford a mam jak Martha Stuart teraz gdy rozpoczyna sie jej proces :wink:

Rotti wiesz on jest jedyny w swoim rodzaju i nawet gdyby sie teraz skurczyl to i tak jest wspanialy :roll: Ale ponarzekac mozna :lol:

Elu przeciez my tu rozmawiamy o dzieciach.....Tylko tych czworonoznych 8)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, Ela to do mnie, bo znowu bym nie chciała popełnić gafy.

Co do pieska to się nie martwię, że dziecko zrobi mu krzywdę. Gdy jest z czegoś niezadowolona to zaczyna warczeć i czasem łapie syna za nogawkę.

A co dzieciomani = dogomani to u mnie ten sam poziom, uwielbiam dzieciaki i pieski, oczywiście, gdy nie łobuzują i nie gryzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...