Jump to content
Dogomania

staruszek Fin odszedł za TM


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 983
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']Jakie hop... kto mu ten gruby zadek podsadzi...[/quote]

:turn-l::sabber:

Ogłaszam konkurs na hasło plakatu o Finku. Plakat ma prawdopodobnie przedstawiać to zdjęcia:
[IMG]http://upload.miau.pl/2/19901.jpg[/IMG]

Pod spodem będą miesiące i dni roku 2007 (kalendarz małą czcionką), ewentualnie z boku będą również małe kwadraciki z innymi zdjęciami.[B]
Ale na górze musi być chwytliwe hasło, żadne tam "podaruj dom", czy "przygarnij", czy "Fin w potrzebie". Hasło ma być dowcipne, przyciągające uwagę, bez epatowania cierpieniem i tragedią...
no, copywriterki? :cool3:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

No coś ty? A ja myślałam, że to jego najlepsze jego zdjęcie, taki porządny, zadbany chłop... No ale tylko widać go w połowie, i to jest wada tego zdjęcia. Do wyboru są jeszcze te dwa zdjęcia:
[IMG]http://upload.miau.pl/2/19902.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/2/19903.jpg[/IMG]

Ale tutaj tło jest za ciemne i się zlewa z Finem... Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

koszt obejmuje tylko druk, a skoro A1 kosztował 45 zł, to A2 prawdopodobnie 30-40zł. Drogo, ale chyba nie ma innego wyjścia. No i można jeszcze zrobić format A3, beam może wydrukować, więc pozostaje zakup dobrego papieru.

[B]w każdym razie muszę do jutra wymyśleć fajne hasło...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, mam problem z wysyłaniem postów...Raz już spłodziłam fajny tekst i go ni ma....A moze zrobić to w formie takiego jakby komiksu?Wyciąć Fina z tła i dorysować mu jakieś inne tło i dodać 'dymek' komiksowy, a w dymku napisać jakiś tekścik fajny (z tym, że jaki to już nie wiem...), może: "Zastanawiasz się dlaczego jestem bezdomny... Ja też..."... Eeeee, głupio.Gdgt a w stopce walniesz logo, nazwę i adres www stowarzyszenia?

Link to comment
Share on other sites

Zainspirowana wierszykiem Brzechwy z Akademii Pana Kleksa wymyśliłam taki wierszyk:
"Proszę Państwa, oto Fin -
Fin ma dosyć smutych min..."
no i na dole jakiś tekścik o nim, małymi literami, ale raczej wesoły niż smutny, o chorobie.

Kto następny wystartuje w konkursie?

Link to comment
Share on other sites

A może ogłoszenie typu:

Młody, przystojny [B][COLOR=Navy]FIN[/COLOR][/B] bez nałogów poszukuje sympatycznej, kochającej i odpowiedzialnej [B][COLOR=Navy]RODZINY.[/COLOR][/B][COLOR=Navy][COLOR=Black] Wiek i miejsce zamieszkania nie mają znaczenia - [B][COLOR=Navy]FIN [/COLOR][/B]może się przeprowadzić, mile widziany ogródek. [/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...