Jump to content
Dogomania

MIKA ZNALAZŁA DOMEK! Dziękujemy :)


lizard

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='azalia']Himbo.to cudownie,że znalazłaś Mikuni domek u swojej koleżanki.Napisz proszę coś więcej,gdzie sunia będzie mieszkała,czy będzie miała do towarzystwa inne zwierzęta,napisz jak najwięcej.[/QUOTE]
Mikusia mieszka w domku z bardzo dużym ogrodem! Jest tam duża i śliczna sunia Kiri, póki co warczą na siebie. Agnieszka (jej nowa Pani) robiła wszystko,żeby Mika była bezpieczna.Trochę to jednak potrwa zanim obie suczki się zaakceptują. Wieści będą na bieżąco, gdyż pracuję z Agnieszką, wczoraj dzwoniła do mnie dwa razy aby zrelacjonować mi jak się Mika adaptuje. Zaraz do niej zadzwonię jak spędziła noc:)

Link to comment
Share on other sites

Mika jest na spacerku na smyczy nad stawem:) Agnieszka mówiła,że ma spanie zrobione ale ona wlazła im do łóżka....hi,hi.:eviltong: Moje zwierzaki mogą ale nie wszyscy sobie na to pozwolą...nie wiem jak będzie bo tamta sunia śpi w budzie. Mika ma względy, ale myślę,że jej się należą;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnaA']U mnie Mika spała w swoim sporym koszyczku. Nie pozwalałam jej wchodzic do łóżka, ale jeżeli nowe panie nie mają nic przeciwko temu....[/QUOTE]
Taka grzeczna sunia, ale te zmiany pewnie sprawiły,że Mika postanowiła bardziej zbliżyć się do nowych Państwa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...