Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaczek1984']MERYS DZIEKUJĘ,ŻE DZIĘKI TOBIE WSZYSCY MOGĄ WIDZIEĆ JAK SIĘ MA BAMBU,DZIĘKI ZA USŁUGĘ DODAWANIE ZDJĘĆ:)jakbyś mi podała adres na wiadomość prywatną to wyślę Ci [B]coś ładnego[/B] w podziękowaniu[/QUOTE]

[quote name='Merys']Daj spokój nic nie chce, najważniejsze że Bambulek jest u Ciebie szczęśliwy :)[/QUOTE]
No co Ty? Bieeerz bo może to cały miot ładnych szczeniaków do adopcji:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Daj spokój nic nie chce, najważniejsze że Bambulek jest u Ciebie szczęśliwy :)[/QUOTE]



Lepiej uważaj bo jeszcze jakiegoś licznego pieska na tymczas dostaniesz:)
edit: dopiero przeczytałam post Maćka który mnie uprzedził;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']edit: dopiero przeczytałam post Maćka który mnie uprzedził;)[/QUOTE]
Znaczy, że też wiesz co się zapowiadało;)

[quote name='Merys']o nie nie ja mam urlop od siusiumajtków. :sg168: Madi nie kombinuj :lmaa:[/QUOTE]
Tu chcemy dla Ciebie dobrze, a Ty nie chcesz korzystać;)

[quote name='gosiaczek1984']he he Merys zapewniam,że to nie zwierzątko,ale na pewno byś się bardzo cieszyla gdyby taka gromadk do Ciebie zajechała :)))))[/QUOTE]
ja byłbym wniebowzięty:D


P.S. Wczoraj przesłałem moją (ostatnią) deklarację na Bambula:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Mam prawo oceniać i oceniam.
Ale jak już wspomniałam na wstępie poprzedniego posta wasza decyzja i wasze pieniądze. A ja, jak każdy z 40 tys użytkowników tego forum mogę sobie napisać moje własne zdanie. A moje zdanie jest takie, że on nigdy nie pójdzie do adopcji. Amen. Dlatego rozważcie raczej dożywotni hotelik/dt oraz opiekę weta. O ile ktoś go przyjmie, jeśli będzie atakował...jestem za eutanazją.

Eutanazja czasem jest aktem najwyższego miłosierdzia. Lepszym od miałkiego bohaterstwa i unoszenia się dumą. Komfort życia psa powinien być ważniejszy niż sama idea utrzymania go przy żcyciu za wszelką cenę i na przekór jego naturze.[/QUOTE]

Normalnie jak to przeczytałam,to bym rozszarpała tą Panią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']jeśli to były pieniądze na transport to ja już zapłaciłam za niego 2 dni temu[/QUOTE]
To były pieniądze po prostu na jego wydatki, a wysłać je miałem na początku grudnia:roll:

[quote name='gosiaczek1984']wiesz co ja czytam to już z trzeci raz i za każdym razem nie wierzę,że ludzie wypowiadaja takie słowa,że skazują odrazu na najgorsze[/QUOTE]
To chyba tak z przyzwyczajenia, ale nie wolno zapominać, że to otoczenie ma wpływ na zachowanie psa. Jak ono się zmienia to po jakimś czasie pies też.
Jeszcze rok temu Bambu był niby "normalny", ale cały się spinał przy głaskaniu. Można było głaskać go tylko po głowie, a teraz sama wiesz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']wiesz co ja czytam to już z trzeci raz i za każdym razem nie wierzę,że ludzie wypowiadaja takie słowa,że skazują odrazu na najgorsze[/QUOTE]

wiesz Bambu jest dla mnie kimś więcej niż tylko psem,cały czas obwiniam się za uspanie swojego psa(chociaż wiem,że inaczej nie mogło być)ale to mnie męczy do dziś nie mogę się z tym pogodzić,dlatego obiecałam sobie ,że dam szczęście psu starszemu,żeby poczuł jak wygląda kochająca go rodzina,tak jak miał mój Maksiu,miał wszystko w dosłownym tego slowa znaczeniu i chce,żeby Bambu miał to samo,bo życie go nie oszczędzało,mój najukochńszy Maksiu żyl tylko 6 lat,i miał raj na ziemi,a Bambu nie miał tego przez tyle lat,dlatego teraz będzie miał cudowne i jak najdłuższe życie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']To były pieniądze po prostu na jego wydatki, a wysłać je miałem na początku grudnia:roll:


To chyba tak z przyzwyczajenia, ale nie wolno zapominać, że to otoczenie ma wpływ na zachowanie psa. Jak ono się zmienia to po jakimś czasie pies też.
Jeszcze rok temu Bambu był niby "normalny", ale cały się spinał przy głaskaniu. Można było głaskać go tylko po głowie, a teraz sama wiesz:)[/QUOTE]

tak teraz uwielbia pieszczoty,cały czas by się miział,czy myślisz,że waga 43 to za dużo jak na niego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...