Jump to content
Dogomania

Toja..odebrana w okropnym stanie! 6 szczeniąt w ds, TOMI WRÓCIŁ zdj str 14! POMOCY !!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te dwunogi to najgorsze stwory na Ziemi...Każdy normalny i z normalnymi emocjami człowiek zwariowałby na punkcie własnego psa, w dodatku słodkiego szczeniaczka...Co za debile, oddać takiego cudnego psiaka i skazać go na tęsknotę i płacz...

Link to comment
Share on other sites

Ale pech...Toja dostała cieczke...a tu na piątek zamówiona sterylizacja...ale się wszystko kiełbasi...:( Rodzinka juz się nie może doczekac na Toje a tu się jak na złośc wszystko komplikuje :( Ręce opadają...
O Tomiego w dalszym ciągu nikt nie dzwoni i niestety nie mamy pieniędzy na hotel dla niego...DRAMAT...

Link to comment
Share on other sites

Trzymajmy kciuki !!! Dziś w Dzienniku Polskim jest ogłoszenie Tomiego. Zadzwonili fajni "młodzi emeryci" ktorzy pół roku temu stracili pieska na stole operacyjnym. Dojrzeli zeby dać dom następnemu psiakowi. Rozmawiam z nimi i umawiam wizytę PA.

Link to comment
Share on other sites

Tomi już w nowym domu :) Piesio na początku był trochę zestresowany ale już się rozbrykal i jak przed chwilą dzwoniłam to właśnie bawił się z dziewczyną syna państwa. Szczeka na całe gardło z radości :) i już od jutro państwo zabieraja się za wychowywanie psiaka, żeby ich sąsiedzi nie przekleli ;) Tak to jest niestety w blokach...ale wszystko jest do opanowania ( wiem to z autopsji ;) )
Cieszę się ...ale na razie ostrożnie...
Toja...no cóz...dalej cieczka :( Dzwoniła pani która juz tak długo na nia czeka i ma przyjechać odwiedzić Toje.

Link to comment
Share on other sites

świetnie, ze Tomiemu się udało! mam nadzieję, że to domek już na zawsze czego mu życzę oczywiście :loveu:

Mortes tak sobie też myślę szkoda Tojki, żeby ciągle siedziała w hoteliku zwłaszcza, że to wiąże się z kosztami, a i coraz zimniej się robi kiedy ona mogłaby już grzać miejsce w domku ..może niech już pójdzie do tej rodzinki coby też się czasem nie rozmyślili z zastrzeżeniem w umowie, że do tego i tego ma być wysterylizowana a w razie niedopełnienia zostanie odebrana

Link to comment
Share on other sites

Ewelinko i tu jest problem...Pani jeszcze do niedawna miała cięzko chorego pieska który niestety odszedł... Pani powiedziała ze od tej pory nie może patrzeć na cierpienie psów i dlatego chce juz psa wysterylizowanego i zdrowego.A poza tym nie chce zeby nowy dom dla Toji kojarzył jej się z czyms nieprzyjemnym ( dyskomfort po sterylizacji).

Dziś była pani u Toji, wzięła ją na długi spacer, wybawiła się z nią i powiedziała ze juz nie może się doczekać...niestety o pieniązkach nic nie mówiła...a tych naprawdę już totalny brak :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwila dzwoniłam do Tomiego. Państwo są bardzo zadowoleni choć przyznaja ze piesio wymaga jeszcze dużo lekcji wychowania. Jak na razie przegrali walkę o łóżko ;) i Tomi śpi z panem na jednej wersalce ;))) Na spacerach puszczają go tylko na ogrodzonym terenie ale Tomi i tak bardzo ich słucha. Państwo są zdziwieni jak duży apetyt ma piesek...no cóż...młodziak , jeszcze rośnie...musi się dobrze odżywiać.
Ja już powoli zaczynam sie cieszyć...ale powoli...

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1390/img3633tt.jpg[/IMG]
Nie wierzcie temu spokojnemu spojrzeniu. To tylko pozory. Gdy chcemy Niko założyć obrożę, szczerzy na nas kły.

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/6430/img3680cg.jpg[/IMG]
Z Nuką można zrobić dosłownie wszystko. To mega przytulaśna sunia.



o te dwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']a nie macie na zbyciu duzej ale lagodnej psicy.jest chetny,wymagania;duza lagodna szczegolnie cierpliwa do dzieci,nie na podworko tylko do domu wiec nie musi byc bardzo kudlata.ja mam samych chlopakow wiec nie mam czego dobrac[/QUOTE]

U nas jest Sonia, w typie ON. Młoda, ok.7-8 m-cy o ile dobrze pamietam. Zajrzyj na pierwsza strone watku kieleckiego.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do Trusi i państwo są bardzo zadowoleni że ją maja. To bardzo mądra i grzeczna sunia tylko jest jeden problem , chociaz nie cierpi głodu i ma pełny brzuszek to pożera wszystko co znajdzie na podwórku :( A poza tym sunia nic nie niszczy w domu i jest bardzo wesoła i energiczna.
Dzwoniłam do Tomiego i państwo powiedzieli że to już członek ich rodziny , chociaż zjadł już 3 pantofle ;)

Koło 25 umawiam sterylizacje TOJI. Może wreszcie tym razem się uda ...

Link to comment
Share on other sites

Mortes, kompletnie nie rozumiem tej sytuacji z Toją! Psa bierze się po to, żeby mu pomóc, a nie jak jest już "gotowy", po operacji, zdrowy, opłacony, bez problemu...Czy to naprawdę jest odpowiedni dom dla psa? Mam ciężkie wątpliwości! Pani myśli tylko o swoich odczuciach, a nie o Toi, która z każdym dniem przywiązuje się bardziej do opiekunów...A pieniądze? Spadają z nieba?! Nie wyobrażam sobie, że mogłabym wybrać psa, jeżdzić do niego i czekać spokojnie az inni załatwią wszystkie problemy...Po różnych doświadczeniach nie ufam ludziom, którzy chcą psy bez cienia problemu...Zrzucanie wszystkiego, a zwlaszcza kosztów na Was to baaaaaardzo wygodne! Sama mam psy chore, wymagające opieki i dlatego je wzięlam, więc tu mi się coś nie podoba...

Link to comment
Share on other sites

Limba niestety nie ma dużo tak dobrych domów jak u Ciebie . Jestem po wielu rozmowach z panią i chociaz ja też juz dawno bym psa wzięła to ona woli poczekać, az Toja będzie wysterylizowana żeby nowy dom nie kojarzył jej się z cierpieniem. A poza tym nie mam się do czego przyczepić...ale tak do końca to nikogo nie prześwietlisz...niestety...Każda adopcja to trochę ryzyko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...